Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 21. martam)

Alma Biezā (dz. 1942. g.) – izvadīšana 22. martā plkst.13 Baložu kapsētā

Valentīna Sokolovska (dz. 1929. g.) – izvadīšana 23. martā plkst.15 Bērzu kapsētā

Ņina Samusenkova (dz. 1946. g. ) – izvadīšana 23. martā plkst.13 Bērzu kapsētā

Valdis Zābaks (dz. 1942. g.) – izvadīšana 17. martā plkst.13.30 Bērzu kapsētā

Raisa Kolbenkova (dz. 1954. g.) – izvadīšana 18. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Biruta Remeņuka (dz. 1939. g. ) – izvadīšana 19. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Erna Kramiņa (dz. 1928. g.) – izvadīta 16. martā Bērzu kapsētā

Ludmila Elksniņa (dz. 1936. g.) – izvadīšana 15. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Nikolajs Demidovs (dz. 1955. g.) – izvadīšana 15. martā plkst.11 Bērzu kapsētā

Mudīte Svare (dz. 1959. g.) – izvadīšana 16. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Gunārs Bogdans (dz. 1937. g.) – izvadīšana 10. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Alla Pismennaja (dz. 1944. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.14.45 Zanderu kapsētā

Stepans Mikuckis (dz. 1947. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Aleksandrs Zagdajs (dz. 1939. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.15 Zanderu kapsētā

Ērika Lieljukse (dz. 1954. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.14 Baložu kapsētā

Olga Kuzminova (dz. 1941. g.) – izvadīšana 9. martā plkst.13 Baložu kapsētā

Pēteris Visockis (dz. 1939. g.) – izvadīšana 9. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Norauku kapsētu

Irēna Brese (dz. 1935. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.12 Baložu kapsētā

Ojārs Liepiņš (dz. 1938. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.14 Baložu kapsētā

Ernests Kauliņš (dz. 1977. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.12 Baložu kapsētā

Tamāra Prosvetova (dz. 1937. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.14 Bērzu kapsētā

Rasma Dumpe (dz. 1940. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.16 Bērzu kapsētā

Andris Upe (dz. 1951. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.13 Bērzu kapsētā

Ilmārs Andersons (dz. 1929. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.14.30 Baložu kapsētā

Ņina Otinova (dz. 1928. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Elmārs Ruseckis (dz. 1953. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilze Dalbiņa (dz. 1975. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.14 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ivans Ņorba (dz. 1941. g.) – izvadīts 2. martā Bērzu kapsētā

Ivans Viskrebencevs (dz. 1936. g.) – izvadīts 2. martā Bērzu kapsētā

Eduards Mihailovs (dz. 1967. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Anatolijs Poļšakovs (dz. 1964. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Olita Deņisova (dz. 1962. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.14 Bērzu kapsētā

Rasma Čākure (dz. 1924. g.) – izvadīta 27. februārī Bērzu kapsētā

Vladimirs Trofimovs (dz. 1958. g.) – izvadīšana 25. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Jozs Kovaļauskis (dz. 1939. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Ivans Čerkasovs (dz. 1924. g.) – izvadīšana 27. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Alma Lasmane (dz.1925. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.12 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Genadijs Sajenko (dz. 1943. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Astrīda Gagnus (dz. 1936. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.15 Meža kapsētā

Biruta Orlovska (dz. 1935. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.15 Baložu kapsētā

Ņina Smirnova (dz. 1940. g.) – izvadīta 20. februārī Meža kapsētā

Aleksandrs Petričenko (dz. 1952. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Lidija Tomčika (dz. 1934. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Marija Parhomenko (dz. 1942. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā

Marija Kursīte (dz. 1952. g.) – izvadīšana 18. februārī plkst.12 Zanderu kapsētā

Ināra Jēgere (dz. 1956. g.) – izvadīšana 19. februārī plkst.11 Bērzu kapsētā

Elmārs Bolmanis (dz.1934. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.14 Bērzu kapsētā

Juris Šarkovskis (dz. 1951. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Pjotrs Kuruško (dz. 1937. g.) – izvadīšana 16. februārī plkst.11 Bērzu kapsētā

Ivans Serguns (dz. 1933. g.) – izvadīšana 17. februārī plkst.13Meža kapsētā

Elizabete Petko (dz. 1937. g.) – izvadīšana 18. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Zinta Aizsilniece (1954. g.) – izvadīšana 11. februārī plkst.15 Baložu kapsētā

Valija Ērika Jamonte (1936. g.) – izvadīšana 12. februārī plkst.15 Zanderu kapsētā

Emīlija Semenoviča (1937. g.) – izvadīta 10. februārī Bērzu kapsētā
Valentīna Ignatuškina (1930. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.12 Bērzukapsētā
Aleksis Vuškāns (1962. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Vladimirs Stankovskis (1956. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Inese Oša-Koževņikova (1967. g.) – izvadīšana 10. februārī plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu
Ilga Veicele (1933. g.) – izvadīšana 11. februārī plkst.11 Zanderu kapsētā

Adolfina Voroškeviča (1918. g.) – izvadīšana 12. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Anfisa Seibute (1933. g.) – izvadīšana 4. februārī plkst.12.30 Meža kapsētā

Oļegs Kļimanskis (1929. g.) – izvadīšana 5. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā
Aleksejs Krots (1957. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā
Ivans Sambuks
(1924. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.12.45 Bērzu kapsētā
Atvars Tancis (1967. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Genovefa Trēde (1928. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilga Tamoliņa (1937. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.14 Bērzu kapsētā
Aleksandra Zavicka (1935. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.15 Meža kapsētā
Harijs Veģeris (1941. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.13 Meža kapsētā
Zīna Buhrote (1921. g.) – izvadīšana 4. februārī plkst. 11.00 Zanderu kapsētā
Marija Šimane (1935. g.) – izvadīta 30. janvārī Baložu kapsētā

Eduards Buškevics (1925. g.) – izvadīšana 28. janvārī plkst.14 Zanderu kapsētā

Vladimirs Matvejevs (1956. g.) – izvadīšana 29. janvārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā
Ņina Ivanova (1937. g.) – izvadīšana 26. janvārī plkst.12 Zanderu kapsētā

Marija Kirijenko (1931. g.) – izvadīšana 27. janvārī plkst.12 Zanderu kapsētā
Edīte Jegorova (1969. g.) – izvadīšana 28. janvārī plkst.11 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā (līdz 23. martam) reģistrēti mirušie


Andris Tukulis (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valda Rakstiņa (1926. g.), Valgundes pag.

Kristaps Šmits (1927. g.), Elejas pag.

Rimonts Kristopaitis (1946. g.), Glūdas pag.

Ināra Šmaukstele (1971. g.), Līvbērzes pag.

Viktors Ležnevičs (1946. g.), Salgales pag.

Zinta Bula (1923. g.), Jelgava

Ilze Priedīte (1972. g.), Jelgava

Mirdza Barkāne (1922. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Vitauts Mitkus (dz. 1967. g.), Glūdas pag.

ModrisLaunags (dz. 1955. g.), Vilces pag.

Olga Dzeniša (dz. 1928. g.), Līvbērzes pag.

Jevgenijs Matovičs (dz. 1938. g.), Līvbērzes pag.

Pāvels Vigulis (dz. 1947. g.) , Kalnciema pag.

Miks Vilivis (dz. 1948. g.), Jelgava

Jaņina Ribakova (1930. g.), Kalnciema pag.

Nadežda Jefimova (1929. g.), Svētes pag.

Oskars Jaņins (1949. g.), Zaļenieku pag.

Biruta Matlava (1936.g.), Zaļenieku pag.

Astrīda Strupe (1929. g.), Valgundes pag.

Stepans Mikuckis (1947. g.) , Jelgava

Ausma Streile (1929. g.), Jelgava

Valentīna Anšmite (1942. g.), Svētes pag.

Ruta Stapuļone (1938. g.), Līvbērzes pag.

Jefrosinija Šarovarova (1934. g.), Elejas pag.

Vladimirs Hišovs (1930. g.), Zaļenieku pag.

Sergejs Novikovs (1956. g.), Glūdas pag.

Ilmārs Fogelmans (1963. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Smaida Bāliņa (1959. g.), Valgundes pag.

Fedosija Ļebedeva (1931. g.), Platones pag.

Anna Vilce (1927. g.), Glūdas pag.

Modris Stepanovičs (1948. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Žukovskis (1945. g.), Elejas pag.

Eduards Dzenišs (1952. g.), Līvbērzes pag.

Hilda Spriņģe (1930. g.), Glūdas pag.

Aleksis Vuškāns (1962. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Juris Liepiņš (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Inese Dobele (1961. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Ilgvars Boroduška (1950. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Vilis Imants Strazdiņš (1933. g.), Jelgava

Anfisa Seibute (1933. g.), Jelgava

Vilis Zīverts (1925. g.), Jaunsvirlauka

Regīna Snicareva (1931. g.), Kalnciems

Maiga Šulca (1939. g.), Valgunde

Aleksandrs Pitrovs (1971. g.), Jelgava

Edīte Jegorova (1969. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valentīna Čikste (1929. g.), Glūdas pag.

Vitolds Vītoliņš (1933. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Broņislava Jermaloviča (1933. g.), Zaļenieku pag.

Viktors Subočs (1923. g.), Līvbērzes pag.

Aleksandrs Mauļins (1937. g.), Kalnciema pag.

Rita Šuksta (1933. g.), Vircavas pag.

Mudīte Beihmane (1944. g.), Platones pag.

Marija Jevstifejeva (1944. g.), Kalnciema pag.

Zinaida Lapiņa (1927. g.), Glūdas pag.

Tatjana Anaņeva (1952. g.), Jelgava

Sergejs Fedorenko (1968. g.), Jelgava

Anna Launaga (1931. g.), Lielplatones pag.

Olga Kuļčenko (1961. g.), Svētes pag.

Tatjana Ņesteroviča (1921. g.), Līvbērzes pag.

Pēteris Daukšts (1938. g.), Elejas pag.

Matvejs Boļšakovs (1942. g.), Kalnciema pag.

Vija Mickāne (1954. g.), Svētes pag.

Andrejs Česla (1947. g.), Platones pag.

Anna Gelašvili (1928. g.), Jelgava

Jekaterina Mašaro (1929. g.), Jelgava