Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 8. novembrim)

Tamāra Vanaga (1949. g.) – izvadīšana 14. novembrī plkst.11.45 Meža kapsētā

Aleksandrs Leiņa (1929. g.) – izvadīts 9. novembrī Bērzu kapsētā

Jānis Bāgunts (1942. g.) – izvadīts 9. novembrī Baložu kapsētā

Biruta Mitrofanova (1934. g.) – izvadīta 8. novembrī Zanderu kapsētā

Vilnis Lapsenbergs (1943. g.) – izvadīts 8. novembrī Meža kapsētā

Aleksandrs Ņikiforovs (1953. g.) – izvadīts 8. novembrī Meža kapsētā

Viktors Šihanovs (1932. g.) – izvadīts 7. novembrī Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Dzidra Kraukle (1928. g.), Platones pag.

Žoržs Pierhurovičs (1945. g.), Līvbērzes pag.

Ēvalds Duburs (1937. g.), Platones pag.



Aizsaulē aizgājuši (līdz 1. novembrim)

Ināra Klovāne (1957. g.) – izvadīšana 4. novembrī plkst.14 no Zaļenieku luterāņu baznīcas.

Zinaida Bernšteine (1930. g.) – izvadīta 2. novembrī Bērzu kapsētā

Aleksejs Kozirkovs (1932. g.) – izvadīts 2. novembrī Bērzu kapsētā

Lidija Sizikova (1930. g.) – izvadīta 31. oktobrī Zanderu kapsētā




Aizsaulē aizgājuši (līdz 25. oktobrim)

Olga Velde (1927. g.) – izvadīta 26. oktobrī Bērzu kapsētā

Antoņina Peškova (1922. g.) – izvadīta 27. oktobrī no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu

Ivars Šteinbergs (1941. g.) – izvadīts 27. oktobrī Meža kapsētā

Antonida Strukova (1938. g.) – izvadīta 27. oktobrī Bērzu kapsētā

Aleksandrs Gavrilovs (1953. g.) – izvadīšana 28. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Vilnis Edvīns Bresis (1938. g.) – izvadīšana 28. oktobrī plkst.13 Baložu kapsētā

Tatjana Bojuka (1926. g.) – izvadīta 25. oktobrī Bērzu kapsētā

Antoņina Saveļjeva (1929. g.) – izvadīta 25. oktobrī Zanderu kapsētā

Tatjana Tarasova (1958. g.) – izvadīta 25. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Nadežda Ļepešova (1950. g.) – izvadīta 25. oktobrī Bērzu kapsētā

Natālija Matveičuka (1953. g.) – izvadīta 25. oktobrī Zanderu kapsētā

Ļubova Jerohina (1922. g.) – izvadīta 24. oktobrī Bērzu kapsētā

Oskars Frēze (1951. g.) – izvadīts 24. oktobrī Bērzu kapsētā

Anatolijs Gura (1946. g.) – izvadīts 24. oktobrī Bērzu kapsētā

Aleksandra Rudevica (1940. g.) – izvadīta 24. oktobrī Bērzu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Jeļena Ulasa (1942. g.), Kalnciema pag.

Ausma Prieciņa (1936. g.), Glūdas pag.

Imants Cīska (1931. g.), Kalnciema pag.

Olga Velde (1927. g.), Jelgava

Aizsaulē aizgājuši (līdz 18. oktobrim)

Ļubova Beļajeva (1934. g.) – izvadīšana 19. oktobrī plkst.12 Meža kapsētā

Vera Borņakova (1928. g.) – izvadīšana 19. oktobrī plkst.14 no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu

Raivis Sproģis (1976. g.) – izvadīšana 19. oktobrī plkst.15 Baložu kapsētā

Zoja Gerasimova (1941. g.) – izvadīšana 20. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Edgars Kulmanis (1941. g.) – izvadīšana 20. oktobrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Laimonis Jaunais (1958. g.) – izvadīšana 21. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Valentīns Podiņaks (1950. g.) – izvadīts 18. oktobrī Norauku kapsētā

Lidija Kovaļonoka (1932. g.) – izvadīta 18. oktobrī Romas kapsētā

Valentīna Liepa (1926. g.) – izvadīta 18. oktobrī Bērzu kapsētā

Kārlis Jezdauskis (1954. g.) – izvadīts 18. oktobrī Bērzu kapsētā

Voldemārs Neikšāns (1930. g.) – izvadīts 17. oktobrī Zanderu kapsētā

Anna Teodora (1932. g.) – izvadīta 17. oktobrī Bērzu kapsētā

Ingrīda Utkina (1944. g.) – izvadīta 17. oktobrī Baložu kapsētā

Jeļena Hodakovska (1937. g.) – izvadīta 16. oktobrī Bērzu kapsētā

Antoņina Peškova (1922. g.) – plānotā izvadīšana 20. oktobrī atcelta, informācija tiks precizēta


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Roberts Melbārdis (1924. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jaņina Runcis (1926. g.), Kalnciema pag.

Leonids Čerņavskis (1940. g.), Kalnciema pag.

Ausma Bērziņa (1928. g.), Kalnciema pag.

Gunta Bungfelde (1934. g.), Elejas pag.

Pēteris Ādminis (1948. g.), Valgundes pag.

Nikolajs Solovjovs (1934. g.), Elejas pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 11. oktobrim)

Edmunds Pipers (1935. g.) – izvadīts 12. oktobrī Bērzu kapsētā

Dzintars Stepiņš (1968. g.) – izvadīts 12. oktobrī Meža kapsētā

Vladimirs Gaļevskis (1941. g.) – izvadīts 12. oktobrī Bērzu kapsētā

Ivans Medjankins (1937. g.) – izvadīts 12. oktobrī Bērzu kapsētā

Andris Bullis (1955. g.) – izvadīšana 13. oktobrī plkst.13 no Zanderu sēru nama uz Bērzu kapsētu

Alberts Suveizda (1947. g.) – izvadīšana 13. oktobrī plkst.14.30 no Zanderu sēru nama uz Bērzu kapsētu

Skaidrīte Glāzīte (1925. g.) – izvadīšana 14. oktobrī plkst.14.00 Zanderu kapsētā

Eduards Čanajevs (1969. g.) – izvadīts 11. oktobrī Bērzu kapsētā

Jakovs Dumpis (1938. g.) – izvadīts 11. oktobrī Bērzu kapsētā

Genovefa Ļahoviča (1941. g.) – izvadīta 10. oktobrī Bērzu kapsētā

Miropija Teterina (1936. g.) – izvadīta 10. oktobrī Bērzu kapsētā

Alberts Rainskis (1959. g.) – izvadīts 10. oktobrī Zanderu kapsētā

Ņina Piļenoka (1931. g.) – izvadīta 7. oktobrī Bērzu kapsētā

Vladislavs Vanags (1927. g.) – izvadīts 7. oktobrī Norauku kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Irina Dervanova (1932. g.), Kalnciema pag.