Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 13. oktobrim)

Zigurds Rizeščenoks (1954. g.) – izvadīšana 13. oktobrī plkst.16 Baložu kapsētā

Vera Riekstiņa (1927. g.) – izvadīšana 15. oktobrī plkst.15.30 Zanderu kapsētā

Anele Zolnere (1924. g.) – izvadīšana 15. oktobrī plkst.16 Baložu kapsētā

Dominiks Zutis (1939. g.) – izvadīts 8. oktobrī Bērzu kapsētā

Alvis Vikštrems (1965. g.) – izvadīšana 11. oktobrī plkst.10 Meža kapsētā

Šušaņika Bagdasarova (1919. g.) – izvadīšana 11. oktobrī plkst.15 Zanderu kapsētā

Ņina Kudrjašova (1940. g.) – izvadīšana 11. oktobrī plkst.12 Baložu kapsētā

Jekaterina Bogdanova (1930. g.) – izvadīšana 6. oktobrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Staņislavs Buližko (1947. g.) – izvadīšana 7. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā
Jekaterina Semjonova (1925. g.) – izvadīšana 7. oktobrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Emīlija Rīgava (1927. g.) – izvadīšana 11. oktobrī plkst.14 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Zelma Smilga (1929. g.) – izvadīta 1. oktobrī Baložu kapsētā

Valentīna Kravčenko (1949. g.) – izvadīta 4. oktobrī Bērzu kapsētā

Zinaida Kuzņecova (1926. g.) – izvadīta 5. oktobrī Bērzu kapsētā

Daina Valančūna (1954. g.) – izvadīta 5. oktobrī Baložu kapsētā

Zenta Lielanse (1936. g.) – izvadīšana 5. oktobrī Baložu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Viktors Ģingulis (1951. g.), Kalnciema pag.

Alla Kostjuka (1958. g.), Glūdas pag.

Ruta Upīte (1955. g.), Vilces pag.

Anele Zolnere (1924. g.), Līvbērzes pag.

Dace Gulbe (1967. g.), Platones pag.

Augusts Freimanis (1944. g.), Jelgava

Stefans Kananovičs (1933. g.), Kalnciema pag.

Valentīna Žarnoseka (1947. g.), Vilces pag.

Valentīna Dagmāra Martinova (1933. g.), Lielplatones pag.


Aizsaulē aizgājuši (līdz 28. septembrim)

Jānis Valeinis (1959. g.) – izvadīšana 29. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Viktors Smagurs (1946. g.) – izvadīšana 29. septembrī plkst.15.45 Bērzu kapsētā

Ivans Bokačs (1950. g.) – izvadīšana 1. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Tatjana Zacepina (1926. g.) – izvadīta 28. septembrī Zanderu kapsētā

Larisa Bokuma (1938. g.) – izvadīta 28. septembrī Bērzu kapsētā

Marta Buša (1925. g.) – izvadīta 28. septembrī Bērzu kapsētā

Jānis Jansons (1957. g.) – izvadīšana 23. septembrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Aija Pranka (1939. g.) – izvadīšana 23. septembrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Ziedonis Gerkens Alias Bergmanis (1945. g.) – izvadīts 20. septembrī Bērzu kapsētā

Ērika Laudinska (1935. g.) – izvadīta 21. septembrī Meža kapsētā

Anna Hļapova (1927. g.) – izvadīšana 17. septembrī plkst.14.30 Zanderu kapsētā

Ausma Dombrovska (1930. g.) – izvadīta 14. septembrī Zanderu kapsētā

Vasilijs Cigankovs (1939. g.) – izvadīts 14. septembrī Meža kapsētā

Jurijs Ļebedevs (1934. g.) – izvadīts 14. septembrī Meža kapsētā

Ieva Rāta (1922. g.) – izvadīta 14. septembrī Bērzu kapsētā

Anatolijs Vicups (1949. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Aigars Kozlovskis (1973. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Valentīna Gura (1946. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Ņina Ivaņina (1928. g.) – izvadīšana 9. septembrī plkst. 11.45 Bērzu kapsētā

Francis Žuks (1952. g.) – izvadīšana 9. septembrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Gaļina Šarina (1955. g.) – izvadīta 3. septembrī Bērzu kapsētā

Ansis Sproģis (1920. g.) – izvadīts 7. septembrī Baložu kapsētā

Igors Skļars (1963. g.) – izvadīts 7. septembrī Baložu kapsētā

Veronika Buka (1934. g.) – izvadīta 7. septembrī Zanderu kapsētā

Jurijs Smirnovs (1944. g.) – izvadīts 7. septembrī Kalnakroga kapsētā

Aleksandrs Brencovs (1982. g.) – izvadīts 7. septembrī Bērzu kapsētā

Frīda Corndorfa (1918. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Elvīra Braune (1927. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Raimonds Rozītis (1947. g.) – izvadīts 31. augustā Baložu kapsētā

Prans Markuns (1955. g.) – izvadīts 27. augustā Bērzu kapsētā

Larisa Lulla (1961. g.) – izvadīta 27. augustā Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Ivans Beikuls (1929. g.), Kalnciema pag.

Zenta Štrausa (1937. g.), Elejas pag.

Viktors Smagurs (1946. g.), Jelgava

Pēteris Dombrovskis (1958. g.), Zaļenieku pag.

Ludmila Jefimova (1934. g.), Kalnciema pag.

Miervaldis Kukainis (1938. g.), Platones pag.

Zenta Lāce (1929. g.), Elejas pag.

Pjotrs Ševčiks (1961. g.), Sesavas pag.

Vladislava Apare (1946. g.), Elejas pag.

Glafira Cicurina (1931. g.), Elejas pag.

Nikolajs Ščedrovs (1934. g.), Jelgava

Jānis Ūdriņš (1940. g.), Valgundes pag.

Jēkabs Ozols (1941. g.), Vircavas pag.

Tamāra Krūze (1944. g.), Vircavas pag.

Ausma Freiberga (1936. g.), Lielplatones pag.

Jevgēnija Šerstņeva (1940. g.), Jelgava

Juris Behmanis (1930. g.), Svētes pag.

Nikolajs Kijajevs (1948. g.), Līvbērzes pag.

Valentīna Brokonova (1938. g.), Līvbērzes pag.

Vladimirs Savčenko (1969. g.), Vircavas pag.

Valentīna Lavrinoviča (1927. g.), Elejas pag.

Antoņina Ļvova (1935. g.), Kalnciema pag.

Igors Blažennovs (1962. g.), Jelgava

Jadviga Sadauskiene (1931.g.), Jelgava

Taisa Brencova (1951. g.), Jelgava

Ilmārs Krūza (1943. g.), Lielplatones pag.

Māris Ūtēns (1944. g.), Vilces pag.

Zigrīda Rumpe (1936. g.), Valgundes pag.

Rasma Cunska (1931. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Raimonds Rozītis (1947. g.), Līvbērzes pag.










Aizsaulē aizgājuši (līdz 31. augustam)

Mirdza Apine (1927. g.) – izvadīšana 28. jūlijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Nadežda Kudrjavceva (1935. g.) – izvadīšana 28. jūlijā plkst.15.30 Zanderu kapsētā

Genovefa Krjučkova (1955. g.) – izvadīta 26. jūlijā Bērzu kapsētā

Valērijs Teļiženko (1943. g.) – izvadīts 23. jūlijā Bērzu kapsētā

Biruta Strausiņa (1927. g.) – izvadīta 23. jūlijā Baložu kapsētā

Jānis Račevskis (1927. g.) – izvadīts 23. jūlijā Meža kapsētā

Frīda Corndorfa (1918. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Elvīra Braune (1927. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Raimonds Rozītis (1947. g.) – izvadīts 31. augustā Baložu kapsētā

Prans Markuns (1955. g.) – izvadīts 27. augustā Bērzu kapsētā

Larisa Lulla (1961. g.) – izvadīta 27. augustā Bērzu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Ausma Šīriņa (1933. g.) – izvadīšana 23. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Imants Pļavnieks (1951. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Zelma Elksne (1925. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 15.30 no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu

Vasilijs Kirillovs (1953. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 12.30 Bērzu kapsētā

Nikolajs Dmitrijevs (1953. g.) – izvadīšana 21. jūlijā plkst. 13.30 Bērzu kapsētā

Jevgenijs Kuzmins (1933. g.) – izvadīts 20. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Rita Drusta (1926. g.) – izvadīta 20. jūlijā plkst. 15 Baložu kapsētā

Ļubova Artemjeva (1933. g.) – izvadīta 19. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Oļegs Šaihulovs (1970. g.) – izvadīts 16. jūlijā plkst. 12.15 Bērzu kapsētā

Gaļina Veresova (1935. g.) – izvadīta 16. jūlijā plkst. 12 Zanderu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Grigorijs Vavočka (1942. g. ) – izvadīšana 7. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Olga Madoņecka (1949. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.15.45 Meža kapsētā

Veronika Ustupa (1939. g.) – izvadīta 5. jūlijā Zanderu kapsētā

Biruta Breiere (1928. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Vladimirs Barhatovs (1952. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Zelma Elksne (1925. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 15.30 no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu

Vasilijs Kirillovs (1953. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 12.30 Bērzu kapsētā

Nikolajs Dmitrijevs (1953. g.) – izvadīšana 21. jūlijā plkst. 13.30 Bērzu kapsētā

Rita Drusta (1926. g.) – izvadīta 20. jūlijā plkst. 15 Baložu kapsētā

Ļubova Artemjeva (1933. g.) – izvadīta 19. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīta 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Gaļina Veresova (1935. g.) – izvadīta 16. jūlijā plkst. 12 Zanderu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Biruta Baranova (1926. g.) – izvadīta 9. jūlijā Norauku kapsētā

Jevgeņijs Rogoļevs (1936. g.) – izvadīts 9. jūlijā Bērzu kapsētā

Vladimirs Barhatovs (1952. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Edgars Šīns (1949. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Mirdza Projuma (1940. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.13.30 Bērzu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Pjotrs Kovaļčuks (1948. g.), Vircavas pag.

Tālivaldis Pēterfelds (1932. g.), Valgundes pag.

Edīte Pauče (1954. g.), Vircavas pag.

Jānis Gaidlazda (1947. g.), Līvbērzes pag.

Jevgēnija Mihejeva (1921. g.), Kalnciema pag.

Biruta Breiere (1928. g.), Jelgava

Jevgenijs Rogoļevs (1936. g.), Jelgava

Māris Jansons (1984. g.), Jelgava

Sergejs Homičs (1940. g.), Svētes pag.

Janīna Semjonova (1932. g.), Svētes pag.

Jānis Minovs (1940. g.), Platones pag.

Andrejs Prokopovs (1986. g.), Kalnciema pag.

Edvīns Poriķis (1939. g.), Līvbērzes pag.

Rolands Blaubergs (1941. g.), Jelgava

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīts 9. jūlijā Meža kapsētā

Armands Eltermanis (1982. g.), Glūdas pag.

Alma Tupiņa (1923. g.), Glūdas pag.

Larisa Mitina (1948. g.), Glūdas pag.

Daina Krūmiņa (1960. g.), Valgundes pag.

Gaļina Beļajeva (1940. g.), Jelgava

Pjotrs Kovaļčuks (1948. g.), Vircavas pag.

Tālivaldis Pēterfelds (1932. g.), Valgundes pag.

Māris Jansons (1984. g.), Jelgava

Zelma Elksne (1925. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Raitis Cīmurs (1958. g.), Platones pag.

Tatjana Dmitrika (1945. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Eleonora Birkerte (1942. g.), Kalnciema pag.

Nikolajs Kijajevs (1948. g.), Līvbērzes pag.

Valentīna Brokonova (1938. g.), Līvbērzes pag.

Vladimirs Savčenko (1969. g.), Vircavas pag.

Valentīna Lavrinoviča (1927. g.), Elejas pag.

Antoņina Ļvova (1935. g.), Kalnciema pag.

Igors Blažennovs (1962. g.), Jelgava

Jadviga Sadauskiene (1931.g.), Jelgava

Taisa Brencova (1951. g.), Jelgava

Ilmārs Krūza (1943. g.), Lielplatones pag.

Māris Ūtēns (1944. g.), Vilces pag.

Zigrīda Rumpe (1936. g.), Valgundes pag.

Rasma Cunska (1931. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Raimonds Rozītis (1947. g.), Līvbērzes pag.



Aizsaulē aizgājuši (līdz 15. jūlijam)

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Oļegs Šaihulovs (1970. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 12.15 Bērzu kapsētā

Gaļina Veresova (1935. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 12 Zanderu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīts 9. jūlijā Meža kapsētā

Biruta Baranova (1926. g.) – izvadīta 9. jūlijā Norauku kapsētā

Jevgeņijs Rogoļevs (1936. g.) – izvadīts 9. jūlijā Bērzu kapsētā

Grigorijs Vavočka (1942. g. ) – izvadīšana 7. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Olga Madoņecka (1949. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.15.45 Meža kapsētā

Veronika Ustupa (1939. g.) – izvadīta 5. jūlijā Zanderu kapsētā

Biruta Breiere (1928. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Vladimirs Barhatovs (1952. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Sergejs Homičs (1940. g.), Svētes pag.

Janīna Semjonova (1932. g.), Svētes pag.

Jānis Minovs (1940. g.), Platones pag.

Andrejs Prokopovs (1986. g.), Kalnciema pag.

Edvīns Poriķis (1939. g.), Līvbērzes pag.

Rolands Blaubergs (1941. g.), Jelgava

Pjotrs Kovaļčuks (1948. g.), Vircavas pag.

Tālivaldis Pēterfelds (1932. g.), Valgundes pag.

Edīte Pauče (1954. g.), Vircavas pag.

Jānis Gaidlazda (1947. g.), Līvbērzes pag.

Jevgēnija Mihejeva (1921. g.), Kalnciema pag.

Biruta Breiere (1928. g.), Jelgava

Jevgenijs Rogoļevs (1936. g.), Jelgava

Māris Jansons (1984. g.), Jelgava




Aizsaulē aizgājuši (līdz 29. jūnijam)

Viktors Volkovs (1953. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Vineta Aņģe (1970. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.11 Zanderu kapsētā

Jānis Samuilovs (1946. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.11 no Meža kapsētas sēru nama uz Bērzukroga kapsētu

Ineta Rimšāne (1959. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Aleksandrs Kurmans (1939. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Vēra Eberliņa (1926. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Gunārs Kapels (1938. g.) – izvadīts 28. jūnijā Zanderu kapsētā

Edīte Miķelsone (1928. g.) – izvadīta 29. jūnijā Meža kapsētā

Vladislavs Pereligins (1955. g.) – izvadīts 29. jūnijā Bērzukroga kapsētā

Mečislavs Zaikovskis (1935. g.) – izvadīts 29. jūnijā Zanderu kapsētā

Raisa Jegorova (1926. g.) – izvadīta 29. jūnijā Zanderu kapsētā

Sofija Sujarko (1940. g.) – izvadīta 29. jūnijā Bērzu kapsētā

Ivars Neimanis (1963. g.) – izvadīšana 22. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Edgars Šīns (1949. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Mirdza Projuma (1940. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.13.30 Bērzu kapsētā

Zoja Sugorkina (1939. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Norauku kapsētu

Kārlis Jezdauckis (1932. g.) – izvadīšana 28. jūnijā plkst.13 Zanderu kapsētā

Nikolajs Vedze (1949. g.) – izvadīšana 29. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Ivars Neimanis (1963. g.) – izvadīšana 22. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Eleonora Švāne (1937. g.) – izvadīšana 21. jūnijā plkst.14 Meža kapsētā

Zigfrīds Robežnieks (1937. g) – izvadīšana 17. jūnijā plkst.13 Bērzu kapsētā

Alfreds Gāle (1923. g.) – izvadīšana 18. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Jevgenijs Blaževičs (1955. g.) – izvadīts 15. jūnijā Bērzu kapsētā

Oļegs Hodaņonoks (1955. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.15 Baložu kapsētā

Valentīna Sorokina (1945. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Ilgvars Anševics (1938. g.) – izvadīšana 15. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Andris Pupiņš (1944. g.) – izvadīšana 18. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Aina Tomsone (1941. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Dzintars Šulcs (1950. g.) – izvadīšana 9. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Valērijs Bužinskis (1970. g.) – izvadīšana 9. jūnijā plkst.10 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilgonis Celmiņš (1933. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Ēriks Vilciens (1945. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Popovskis (1953. g.) – izvadīšana 11. jūnijā plkst.13 Zanderu kapsētā

Antoņina Popova (1933. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Aleksejs Sidjuks (1925. g. ) – izvadīšana 8. jūnijā plkst.12 Meža kapsētā

Lidija Timofejeva (1932. g.) – izvadīšana 8. jūnijā plkst.15 Meža kapsētā

Lidija Grinberga (1927. g.) – izvadīšana 3. jūnijā plkst.10 Bērzu kapsētā

Antoņina Popova (1933. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Gunārs Gross (1941. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Ausma Grubinska (1925. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Vera Ļitvina (1930. g.) – izvadīšana 1. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Rasma Liepiņa (1928. g.) – izvadīšana 2. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Antoņina Jeļisejeva (1926. g.), Jelgava

Broņislava Logina (1929. g.), Jelgava

Raisa Jegorova (1926. g.), Jelgava

Mirdza Kalniņa (1925. g.), Jelgava

Broņislava Ločmele (1926.g.), Glūdas pag.

Edgars Šīns (1949. g.), Glūdas pag.

Leontīne Buša (1926. g.), Sesavas pag.

Vladislavs Pereligins (1955. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Mārtiņš Grenciņš-Grencions (1944. g.), Vilces pag.

Ineta Rimšāne (1959. g.), Līvbērzes pag.

Vera Romanova (1945. g.), Platones pag.

Jaņina Magere (1940. g.), Līvbērzes pag.

Jurijs Saharovs (1942. g.), Glūdas pag.

Nikolajs Bogdanovs (1966. g.), Kalnciema pag.

Voldemārs Dubins (1951. g.), Glūdas pag.

Ivars Neimanis (1963. g.), Jelgava

Nikolajs Vedze (1949. g.), Jelgava

Zoja Sugorkina (1939. g.), Jelgava

Jānis Čapkevičs (1943. g.), Jelgava

Ivans Docenko (1960. g.), Glūdas pag.

Velta Ozola (1929. g.), Vircavas pag.

Staņislavs Viniarskis (1941. g.), Svētes pag.

Dzintars Šulcs (1950. g.), Platones pag.

Veronika Možeika (1923. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Lūriņš (1940. g.), Valgundes pag.

Ilga Daile (1930. g.), Kalnciema pag.

Genovefa Purviņa (1931. g.), Kalnciema pag.

Līvija Saleniece (1937. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Ilgvars Anševics (1938. g.), Glūdas pag.

Milda Matīsa (1930. g.), Jelgava

Jānis Čapkevičs (1943. g.), Jelgava

Ivans Docenko (1960. g.), Glūdas pag.

Velta Ozola (1929. g.), Vircavas pag.

Staņislavs Viniarskis (1941. g.), Svētes pag.

Dzintars Šulcs (1950. g.), Platones pag.

Veronika Možeika (1923. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Lūriņš (1940. g.), Valgundes pag.

Nikolajs Simonaitis (1957. g.), Jelgava

Lidija Grinberga (1927. g.), Jelgava

Razifs Muhitdinovs (1947. g.), Jelgava

Mirdza Blaževica (1932. g.), Līvbērzes pag.

Velta Rāviņa (1926. g.), Sesavas pag.

Andris Zvejnieks (1942. g.), Platones pag.

Aivars Skudra (1953. g. ), Kalnciema pag.

Juris Lejāns (1960. g.), Vilces pag.

Dzintars Jēkabsons (1959. g.), Valgundes pag.

Ināra Meikšāne (1943. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Haralds Briedis (1941. g.), Valgundes pag.

Olga Jefimova (1945. g.), Sesavas pag.

Milda Vilmane (1932. g.), Valgundes pag.

Virgīnija Šakauskiene (1932. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jānis Meiers (1946. g.), Elejas pag.

Konstantīns Gorbunovs (1986. g.), Jelgava