Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 26. maijam)

Ludmila Rubīna (1958. g.) – izvadīšana 31. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Olafs Livdāns (1965. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Aina Aizpuriete (1926. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Tālivaldis Purītis (1921. g.) – izvadīšana 27. maijā plkst.15 Meža kapsētā

Antons Ločs (1942. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.12 Baložu kapsētā

Imants Brīdāgs (1929. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.14 Meža kapsētā

Valda Žeikare (1952. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Biruta Novicka (1929. g.) – izvadīta 25. maijā Zanderu kapsētā

Irena Proklova (1932. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.16 Zanderu kapsētā

Ņina Mihejeva (1917. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.13 Baložu kapsētā

Ņina Markova (1923. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.13.45 Baložu kapsētā

Ņina Mihailova (1943. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.11.45 Bērzu kapsētā

Haralds Briedis (1941. g.) – izvadīšana 25. maijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Tatjana Pudova (1924. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Vija Hofmane (1942. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 16 no Zanderu kapsētas

Ināra Zaļivska (1945. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 12 no Zanderu kapsētas uz Bērzu kapsētu

Irma Kezika (1925. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 12 Baložu kapsētā

Staņislavs Pogumirskis (1930. g.) – izvadīšana 21. maijā pulksten 16 Meža kapsētā

Milli Belousova (1937. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 13 Zanderu kapsētā

Oļegs Holomejevs (1952. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 16 Bērzu kapsētā

Juris Švarcbahs (1944. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 12 Meža kapsētā

Broņislavs Maļavko (1935. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Aleksejs Krupins (1951. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.15 Zanderu kapsētā

Feofanija Petkeviča (1927. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Andris Dietlavs (1948. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.16 Zanderu kapsētā

Ilmārs Dūms (1928. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Malvīne Arbidāne (1928. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā

Marija Valdmane (1925. g.) – izvadīta 11. maijā Bērzu kapsētā

Ksenija Lupača (1938. g.) – izvadīšana 10. maijā plkst.15.15 Kalnakroga kapsētā

Rita Martinsone (1931. g.) – izvadīšana 10. maijā plkst.13 Baložu kapsētā

Tamāra Lukjanova (1961. g.) – izvadīšana 11. maijā plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Jūlija Pasečņika (1934. g.) – izvadīšana 11. maijā plkst.15 Zanderu kapsētā

Anna Kreicberga (1931. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Ināra Meikšāne (1943. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Haralds Briedis (1941. g.), Valgundes pag.

Olga Jefimova (1945. g.), Sesavas pag.

Milda Vilmane (1932. g.), Valgundes pag.

Virgīnija Šakauskiene (1932. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jānis Meiers (1946. g.), Elejas pag.

Konstantīns Gorbunovs (1986. g.), Jelgava

Oskars Stūrnieks (1960. g.), Valgundes pag.

Velta Ceplīte (1943. g.), Vilces pag.

Veneranda Puļķe (1929. g.), Zaļenieku pag.

Dzidra Jākobsone (1956. g.), Svētes pag.

Anatolijs Salačonoks (1944. g.), Platones pag.

Ksenija Lupača (1938. g.), Jelgava

Anatolijs Černavskis (1929. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Antans Petrausks (1931. g.), Sesavas pag.

Aleksandrs Inaps (1952. g.), Vilces pag.

Jekaterina Rodika (1939), Jaunsvirlaukas pag.

Edīte Vistiņa (1925. g.), Līvbērzes pag.

Jānis Pirogs (1942. g.), Jelgava

Aleksandrs Deņisovs (1962. g.), Jelgava


Aizsaulē aizgājuši (līdz 5. maijam)

Aleksandrs Leščinskis (1921. g.) – izvadīšana 6. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā


Jānis Pirogs (1942. g.) – izvadīšana 3. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Raisa Solujanova (1922. g.) – izvadīšana 3. maijā plkst.12 Norauku kapsētā

Zoja Koroļova (1950. g.) – izvadīšana 29. aprīlī plkst.13.15 Bērzu kapsētā

Jānis Daukste (1956. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.12 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ivans Ļitvins (1951. g.) – izvadīšana 29. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Alberts Gaidulis (1936. g. ) – izvadīts 27. aprīlī Bērzu kapsētā

Franciška Urbanoviča (1929. g.) – izvadīšana 26. aprīlī plkst.13.45 Meža kapsētā

Ija Krūzmētra (1925. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Apolinārija Kuļikova (1937. g.) – izvadīšana 21. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Oļegs Aļeksejevs (1947. g.) – izvadīšana 26. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Davids Kukļa (1922. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.11 Bērzu kapsētā

Valentīns Lobačs (1943. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Jadviga Ginčevska (1944. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Mihails Špots (1916. g.) – izvadīšana 20. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā

Dzidra Kola (1936. g.) – izvadīšana 20. aprīlī plkst.14 Baložu kapsētā

Marija Semjonova (1926. g.) – izvadīšana 16. aprīlī plkst.11 Meža kapsētā

Marija Skrebele (1934. g.) – izvadīšana 14. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Voldemārs Buķis (1948. g.) – izvadīšana 14. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Anita Mateus (1953. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Trikātas kapiem Beverīnas novadā

Klāra Lahtionova (1936. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Larisa Golcvarte (1951. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.16 Baložu kapsētā

Zenta Leimane (1926. g.) – izvadīšana 16. aprīlī plkst.11 Baložu kapsētā

Žanis Parafjanovičs (1939. g.) – izvadīšana 12. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Jevgēnijs Monahovs (1948. g.) – izvadīšana 12. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Elza Zaneripa (1931. g.) – izvadīšana 13. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Vladimirs Leibuks (1919. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Oļegs Fjodorovs (1976. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Ivans Beļs (1951. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Jānis Turakovs (1923. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā

Vidimants Markevičus (1954. g.) – izvadīšana 9. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Marija Pakārkle (1919. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.16 Zanderu kapsētā

Vladimirs Andrejevs (1961. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Nikolajs Kirins (1955. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.14.30 Bērzu kapsētā

Tamāra Edele (1938. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.15.30 Baložu kapsētā

Anna Birģele (1932. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.12 Zanderu kapsētā

Laimonis Zalcmanis (1928. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.14 Zanderu kapsētā

Pelageja Lazutkina (1935. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.10.30 Zanderu kapsētā

Aija Jekševica (1930. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Olga Tīruma (1920. g.) – izvadīšana 8. aprīlī plkst.13 Zanderu kapsētā

Ivars Silmačonoks (1937. g.) – izvadīšana 2. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Nadežda Grjazina (1938. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Kons (1923. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Raimonds Spuris (1934. g.) – izvadīšana 2. aprīlī plkst.13 Baložu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie:


Anatolijs Černavskis (1929. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Antans Petrausks (1931. g.), Sesavas pag.

Aleksandrs Inaps (1952. g.), Vilces pag.

Jekaterina Rodika (1939), Jaunsvirlaukas pag.

Edīte Vistiņa (1925. g.), Līvbērzes pag.

Jānis Pirogs (1942. g.), Jelgava

Aleksandrs Deņisovs (1962. g.), Jelgava

Kristīna Pinčuka (1964. g.), Līvbērzes pag.

Arnolds Ozols (1932. g.), Vilces pag.

Dagmāra Frinda (1948. g.), Kalnciema pag.

Aigars Mickevičs (1964. g.), Jelgava

Ivans Keziks (1950. g.), Sesavas pag.

Irma Ivanovska (1920. g.), Elejas pag.

Ivars Daugaviņš (1939. g.), Zaļenieku pag.

Nikolajs Hominskis (1959. g.), Zaļenieku pag.

Anna Skaidiņa (1933. g.), Glūdas pag.

Voldemārs Buķis (1948. g.), Jelgava

Auseklis Dreimanis (1935. g.), Vircavas pag.

Vitālijs Bērziņš (1956. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Tatjana Dubicka (1962. g.), Jelgava

Marija Maņina (1932. g.), Jelgava

Oļegs Fjodorovs (1976. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Antoņina Soma (1928. g.), Glūdas pag.

Boļeslavs Bluks (1934. g.), Vircavas pag.

Sarmīte Cīska (1955. g.), Valgundes pag.

Eleonora Sosnare (1919. g.), Kalnciema pag.

Valentīna Oranovska (1939. g.), Jelgava

Andris Tukulis (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valda Rakstiņa (1926. g.), Valgundes pag.

Kristaps Šmits (1927. g.), Elejas pag.

Rimonts Kristopaitis (1946. g.), Glūdas pag.

Ināra Šmaukstele (1971. g.), Līvbērzes pag.

Viktors Ležnevičs (1946. g.), Salgales pag.

Zinta Bula (1923. g.), Jelgava

Ilze Priedīte (1972. g.), Jelgava

Mirdza Barkāne (1922. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 21. martam)

Alma Biezā (dz. 1942. g.) – izvadīšana 22. martā plkst.13 Baložu kapsētā

Valentīna Sokolovska (dz. 1929. g.) – izvadīšana 23. martā plkst.15 Bērzu kapsētā

Ņina Samusenkova (dz. 1946. g. ) – izvadīšana 23. martā plkst.13 Bērzu kapsētā

Valdis Zābaks (dz. 1942. g.) – izvadīšana 17. martā plkst.13.30 Bērzu kapsētā

Raisa Kolbenkova (dz. 1954. g.) – izvadīšana 18. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Biruta Remeņuka (dz. 1939. g. ) – izvadīšana 19. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Erna Kramiņa (dz. 1928. g.) – izvadīta 16. martā Bērzu kapsētā

Ludmila Elksniņa (dz. 1936. g.) – izvadīšana 15. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Nikolajs Demidovs (dz. 1955. g.) – izvadīšana 15. martā plkst.11 Bērzu kapsētā

Mudīte Svare (dz. 1959. g.) – izvadīšana 16. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Gunārs Bogdans (dz. 1937. g.) – izvadīšana 10. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Alla Pismennaja (dz. 1944. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.14.45 Zanderu kapsētā

Stepans Mikuckis (dz. 1947. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Aleksandrs Zagdajs (dz. 1939. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.15 Zanderu kapsētā

Ērika Lieljukse (dz. 1954. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.14 Baložu kapsētā

Olga Kuzminova (dz. 1941. g.) – izvadīšana 9. martā plkst.13 Baložu kapsētā

Pēteris Visockis (dz. 1939. g.) – izvadīšana 9. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Norauku kapsētu

Irēna Brese (dz. 1935. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.12 Baložu kapsētā

Ojārs Liepiņš (dz. 1938. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.14 Baložu kapsētā

Ernests Kauliņš (dz. 1977. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.12 Baložu kapsētā

Tamāra Prosvetova (dz. 1937. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.14 Bērzu kapsētā

Rasma Dumpe (dz. 1940. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.16 Bērzu kapsētā

Andris Upe (dz. 1951. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.13 Bērzu kapsētā

Ilmārs Andersons (dz. 1929. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.14.30 Baložu kapsētā

Ņina Otinova (dz. 1928. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Elmārs Ruseckis (dz. 1953. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilze Dalbiņa (dz. 1975. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.14 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ivans Ņorba (dz. 1941. g.) – izvadīts 2. martā Bērzu kapsētā

Ivans Viskrebencevs (dz. 1936. g.) – izvadīts 2. martā Bērzu kapsētā

Eduards Mihailovs (dz. 1967. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Anatolijs Poļšakovs (dz. 1964. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Olita Deņisova (dz. 1962. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.14 Bērzu kapsētā

Rasma Čākure (dz. 1924. g.) – izvadīta 27. februārī Bērzu kapsētā

Vladimirs Trofimovs (dz. 1958. g.) – izvadīšana 25. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Jozs Kovaļauskis (dz. 1939. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Ivans Čerkasovs (dz. 1924. g.) – izvadīšana 27. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Alma Lasmane (dz.1925. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.12 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Genadijs Sajenko (dz. 1943. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Astrīda Gagnus (dz. 1936. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.15 Meža kapsētā

Biruta Orlovska (dz. 1935. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.15 Baložu kapsētā

Ņina Smirnova (dz. 1940. g.) – izvadīta 20. februārī Meža kapsētā

Aleksandrs Petričenko (dz. 1952. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Lidija Tomčika (dz. 1934. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Marija Parhomenko (dz. 1942. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā

Marija Kursīte (dz. 1952. g.) – izvadīšana 18. februārī plkst.12 Zanderu kapsētā

Ināra Jēgere (dz. 1956. g.) – izvadīšana 19. februārī plkst.11 Bērzu kapsētā

Elmārs Bolmanis (dz.1934. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.14 Bērzu kapsētā

Juris Šarkovskis (dz. 1951. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Pjotrs Kuruško (dz. 1937. g.) – izvadīšana 16. februārī plkst.11 Bērzu kapsētā

Ivans Serguns (dz. 1933. g.) – izvadīšana 17. februārī plkst.13Meža kapsētā

Elizabete Petko (dz. 1937. g.) – izvadīšana 18. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Zinta Aizsilniece (1954. g.) – izvadīšana 11. februārī plkst.15 Baložu kapsētā

Valija Ērika Jamonte (1936. g.) – izvadīšana 12. februārī plkst.15 Zanderu kapsētā

Emīlija Semenoviča (1937. g.) – izvadīta 10. februārī Bērzu kapsētā
Valentīna Ignatuškina (1930. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.12 Bērzukapsētā
Aleksis Vuškāns (1962. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Vladimirs Stankovskis (1956. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Inese Oša-Koževņikova (1967. g.) – izvadīšana 10. februārī plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu
Ilga Veicele (1933. g.) – izvadīšana 11. februārī plkst.11 Zanderu kapsētā

Adolfina Voroškeviča (1918. g.) – izvadīšana 12. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Anfisa Seibute (1933. g.) – izvadīšana 4. februārī plkst.12.30 Meža kapsētā

Oļegs Kļimanskis (1929. g.) – izvadīšana 5. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā
Aleksejs Krots (1957. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā
Ivans Sambuks
(1924. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.12.45 Bērzu kapsētā
Atvars Tancis (1967. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Genovefa Trēde (1928. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilga Tamoliņa (1937. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.14 Bērzu kapsētā
Aleksandra Zavicka (1935. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.15 Meža kapsētā
Harijs Veģeris (1941. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.13 Meža kapsētā
Zīna Buhrote (1921. g.) – izvadīšana 4. februārī plkst. 11.00 Zanderu kapsētā
Marija Šimane (1935. g.) – izvadīta 30. janvārī Baložu kapsētā

Eduards Buškevics (1925. g.) – izvadīšana 28. janvārī plkst.14 Zanderu kapsētā

Vladimirs Matvejevs (1956. g.) – izvadīšana 29. janvārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā
Ņina Ivanova (1937. g.) – izvadīšana 26. janvārī plkst.12 Zanderu kapsētā

Marija Kirijenko (1931. g.) – izvadīšana 27. janvārī plkst.12 Zanderu kapsētā
Edīte Jegorova (1969. g.) – izvadīšana 28. janvārī plkst.11 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā (līdz 23. martam) reģistrēti mirušie


Andris Tukulis (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valda Rakstiņa (1926. g.), Valgundes pag.

Kristaps Šmits (1927. g.), Elejas pag.

Rimonts Kristopaitis (1946. g.), Glūdas pag.

Ināra Šmaukstele (1971. g.), Līvbērzes pag.

Viktors Ležnevičs (1946. g.), Salgales pag.

Zinta Bula (1923. g.), Jelgava

Ilze Priedīte (1972. g.), Jelgava

Mirdza Barkāne (1922. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Vitauts Mitkus (dz. 1967. g.), Glūdas pag.

ModrisLaunags (dz. 1955. g.), Vilces pag.

Olga Dzeniša (dz. 1928. g.), Līvbērzes pag.

Jevgenijs Matovičs (dz. 1938. g.), Līvbērzes pag.

Pāvels Vigulis (dz. 1947. g.) , Kalnciema pag.

Miks Vilivis (dz. 1948. g.), Jelgava

Jaņina Ribakova (1930. g.), Kalnciema pag.

Nadežda Jefimova (1929. g.), Svētes pag.

Oskars Jaņins (1949. g.), Zaļenieku pag.

Biruta Matlava (1936.g.), Zaļenieku pag.

Astrīda Strupe (1929. g.), Valgundes pag.

Stepans Mikuckis (1947. g.) , Jelgava

Ausma Streile (1929. g.), Jelgava

Valentīna Anšmite (1942. g.), Svētes pag.

Ruta Stapuļone (1938. g.), Līvbērzes pag.

Jefrosinija Šarovarova (1934. g.), Elejas pag.

Vladimirs Hišovs (1930. g.), Zaļenieku pag.

Sergejs Novikovs (1956. g.), Glūdas pag.

Ilmārs Fogelmans (1963. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Smaida Bāliņa (1959. g.), Valgundes pag.

Fedosija Ļebedeva (1931. g.), Platones pag.

Anna Vilce (1927. g.), Glūdas pag.

Modris Stepanovičs (1948. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Žukovskis (1945. g.), Elejas pag.

Eduards Dzenišs (1952. g.), Līvbērzes pag.

Hilda Spriņģe (1930. g.), Glūdas pag.

Aleksis Vuškāns (1962. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Juris Liepiņš (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Inese Dobele (1961. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Ilgvars Boroduška (1950. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Vilis Imants Strazdiņš (1933. g.), Jelgava

Anfisa Seibute (1933. g.), Jelgava

Vilis Zīverts (1925. g.), Jaunsvirlauka

Regīna Snicareva (1931. g.), Kalnciems

Maiga Šulca (1939. g.), Valgunde

Aleksandrs Pitrovs (1971. g.), Jelgava

Edīte Jegorova (1969. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valentīna Čikste (1929. g.), Glūdas pag.

Vitolds Vītoliņš (1933. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Broņislava Jermaloviča (1933. g.), Zaļenieku pag.

Viktors Subočs (1923. g.), Līvbērzes pag.

Aleksandrs Mauļins (1937. g.), Kalnciema pag.

Rita Šuksta (1933. g.), Vircavas pag.

Mudīte Beihmane (1944. g.), Platones pag.

Marija Jevstifejeva (1944. g.), Kalnciema pag.

Zinaida Lapiņa (1927. g.), Glūdas pag.

Tatjana Anaņeva (1952. g.), Jelgava

Sergejs Fedorenko (1968. g.), Jelgava

Anna Launaga (1931. g.), Lielplatones pag.

Olga Kuļčenko (1961. g.), Svētes pag.

Tatjana Ņesteroviča (1921. g.), Līvbērzes pag.

Pēteris Daukšts (1938. g.), Elejas pag.

Matvejs Boļšakovs (1942. g.), Kalnciema pag.

Vija Mickāne (1954. g.), Svētes pag.

Andrejs Česla (1947. g.), Platones pag.

Anna Gelašvili (1928. g.), Jelgava

Jekaterina Mašaro (1929. g.), Jelgava


Aizsaulē aizgājuši (līdz 21.janvārim)

Vera Romadina (1940. g.) – izvadīšana 23. janvārī plkst.11.30 Meža kapsētā

Mintauts Putnis (1936. g.) – izvadīšana 23. janvārī plkst.13.30 Kalnakroga kapsētā 

Inta Ivuškāne (1934. g.) – izvadīšana 23. janvārī plkst.13 Baložu kapsētā 

Vladimirs Simoņenkovs (1964. g.) – izvadīšana 23. janvārī plkst.13 Bērzu kapsētā 

Tatjana Anaņeva (1952. g.) – izvadīšana 21. janvārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Viktors Subočs (1923. g.) – izvadīšana 21. janvārī plkst.13 no Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrāles uz Zanderu kapsētu

Sergejs Fedorenko (1968. g.) – izvadīts 20. janvārī Bērzu kapsētā 

Roberts Bergs (1923. g.) – izvadīšana 19. janvārī plkst.13 no Baložu kapu kapličas uz Bērzukroga kapsētu 

Anastasija Bale (1940. g.) – izvadīšana 20. janvārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Borzovs (1924. g.) – izvadīšana 16. janvārī plkst.15 Bērzu kapsētā 

Karina Možeiko (1927. g.) – izvadīšana 16. janvārī plkst.15 Baložu kapsētā

Vēsma Beļeviča (1935. g.) – izvadīšana 16. janvārī plkst.11.30 Meža kapsētā 

Jekaterina Mašaro (1929. g.) – izvadīšana 14. janvārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Voldemārs Holsts (1937. g.) – izvadīšana 14. janvārī plkst.13 Zanderu kapsētā

Olga Kuļčenko (1961. g.) – izvadīšana 15. janvārī plkst.11 Baložu sēru namā

Jānis Batņa (1923. g.) – izvadīšana 15. janvārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Ilmārs Brucis (1937. g.) – izvadīšana 15. janvārī plkst.15 Baložu kapsētā

Jeļena Kravcova (1946. g.) – izvadīšana 16. janvārī plkst.14 Bērzu kapsētā

Ilga Dzene (1963. g.) – izvadīšana 12. janvārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Jāzeps Cavro (1937. g.) – izvadīšana 12. janvārī plkst.14 Zanderu kapsētā

Nikolajs Konstantinovs (1936. g.) – izvadīšana 12. janvārī plkst.15 Zanderu kapsētā 

Vladislavs Vērdiņš (1938. g.) – izvadīšana 13. janvārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Leonīds Poļakovs (1949. g.) – izvadīšana 15. janvārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Harijs Markevičs (1943. g.) – izvadīšana 9. janvārī plkst.15 no Meža kapsētas sēru nama uz Miera kapsētu 

Mihails Ivanovs (1932. g.) – izvadīšana 8. janvārī plkst.14 Bērzu kapsētā

Stepans Vaļavko (1947. g.) – izvadīšana 8. janvārī plkst.12 Bērzu kapsētā 

Ilze Kačevska (1945. g.) – izvadīšana 9. janvārī plkst.11 Zanderu kapsētā

Lilija Liepiņa (1933. g.) – izvadīšana 9. janvārī plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Jurijs Kotovs (1962. g.) – izvadīšana 12. janvārī plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Vladimirs Gurovs (1949. g.) – izvadīšana 5. janvārī plkst.11.30 Bērzu kapsētā

Vasta Romanoviča (1925. g.) – izvadīšana 6. janvārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Antoņina Anče (1923. g.) – izvadīšana 7. janvārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Pēteris Kirilovs (1932. g.) – izvadīšana 6. janvārī plkst.14 Bērzu kapsētā

Edgars Baumeisters (1943. g.) – izvadīšana 7. janvārī plkst.15 Bērzu kapsētā


Aizsaulē aizgājuši (līdz 29.decembrim)

Guntars Rozentāls (1952. g.) – izvadīšana 30. decembrī plkst.13 Baložu kapsētā

Igors Pulle (1954. g.) – izvadīšana 30. decembrī plkst.14.30 Baložu kapsētā

Vilma Grūbe (1930. g.) – izvadīšana 30. decembrī plkst.12 Meža kapsētā

Ināra Gailīte (1933. g.) – izvadīšana 30. decembrī plkst13 Zanderu kapsētā 

Ivans Šliks (1930. g.) – izvadīts 29. decembrī Bērzu kapsētā

Mihails Romašins (1943. g.) – izvadīšana 23. decembrī plkst.14.30 Bērzu kapsētā

Ingeri Aleksejeva (1934. g.) – izvadīšana 23. decembrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Vladimirs Lagutins (1952. g.) – izvadīšana 19. decembrī plkst.12  Baložu kapsētā

Pāvels Burcevs (1937. g.) – izvadīšana 18. decembrī plkst.11 no Bērzu kapsētas sēru nama

Vitālijs Jurčiks (1976. g.) – izvadīts 16. decembrī Zanderu kapsētā

Ilga Plota (1931. g.) – izvadīta 16. decembrī Norauku kapsētā

Pēteris Mileika (1931. g.) – izvadīts 16. decembrī Bērzu kapsētā

Zinaida Terpačko (1924. g.) – izvadīšana 15. decembrī plkst.14 Zanderu kapsētā 


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Normunds Ramans (1974. g.), Jelgava

Ināra Gailīte (1933. g.), Jelgava

Jānis Kairis (1963. g.), Jelgava

Elvīra Līniņa (1928. g.), Svētes pag.

Smaida Ārija Bētiņa (1951. g.), Vilces pag.

Juris Meļčenko (1964. g.), Kalnciema pag.

Igors Pulle (1954. g.), Platones pag.

Ausma Herca (1933. g.), Valgundes pag.

Hendrīte Balode (1935. g.), Elejas pag.

Auguste Dripe (1919. g.), Glūdas pag.

Jurijs Vasiļevskis (1966. g.), Vircavas pag.

Valda Zariņa (1940. g.), Glūdas pag.

Arvīds Šenbergs (1931. g.), Glūdas pag.

Anastasija Grigorjeva (1926. g.), Zaļenieku pag.

Valentīna Maksimova (1933. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Tamāra Baimuradova (1950. g.), Vircavas pag.

Zenta Berca (1924. g.), Zaļenieku pag.