Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 30.novembrim)

Genādijs Šidlo (1968. g.) – izvadīšana 1. decembrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Marija Veilande (1939. g.) – izvadīšana 2. decembrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Elmārs Pauče (1951. g.) – izvadīšana 2. decembrī plkst.13 Bērzu kapsētā 

Regīna Kairiša (1921. g.) – izvadīšana 28. novembrī plkst.14 Kalnakroga kapsētā

Arvīds Rādens (1942. g.) – izvadīšana 28. novembrī plkst.14 Bērzu kapsētā 

Zemgus Plauže (1938. g.) – izvadīšana 27. novembrī plkst.11 Baložu kapsētā 

Fricis Kraučs (1938. g.) – izvadīšana 28. novembrī plkst.13 Zanderu kapsētā

Beatrise Meinerte (1942. g.) – izvadīšana 28. novembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Aivars Šteins (1951. g.) – izvadīšana 28. novembrī plkst.14.30 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu 

Valentīns Peredkovs (1928. g.) – izvadīšana 24. novembrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Ļubova Ignatjeva (1928. g.) – izvadīšana 24. novembrī plkst.13 Baložu kapsētā

Harijs Renkulis (1933. g.) – izvadīšana 24. novembrī plkst.13 Zanderu kapsētā

Barbula Dzalbe (1929. g.) – izvadīšana 27. novembrī plkst.15 Baložu kapsētā

Lonija Kalviša (1923. g.) – izvadīšana 21. novembrī plkst.13 Zanderu kapsētā

Anastasija Siļina (1923. g.) – izvadīšana 21. novembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Jānis Žukovskis (1938. g.) – izvadīts 19. novembrī Meža kapsētā 

Dzidra Valīdija Tilmane (1924. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.14 Baložu kapsētā

Mirdza Laugale (1929. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.15 Baložu kapsētā

Jeļena Osipova (1940. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.14.30 Bērzu kapsētā

Vasīlijs Terlanovs (1935. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.11 Bērzu kapsētā 

Aleksejs Petrovs (1950. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Vizma Avota (1928. g.) – izvadīšana 19. novembrī plkst.15 Baložu kapsētā

Vladimirs Belouss (1961. g.) – izvadīšana 14. novembrī plkst.10 Bērzu kapsētā

Vladimirs Koncevojs (1944. g.) – izvadīšana 14. novembrī plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Dzintars Rudzītis (1969. g.) - izvadīšana 14. novembrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Velta Brahmane (1934. g.) – izvadīšana 14. novembrī plkst.15 Baložu kapsētā

Janīna Apaļka (1931. g.) – izvadīšana 14. novembrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Drosma Freimane (1922. g.) – izvadīšana 14. novembrī plkst.11 Meža kapsētā

Roberts Stepans (1975. g.) – izvadīšana 12. novembrī plkst.13 Bērzu kapsētā 


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Harijs Renkulis (1933. g.), Jelgava

Elza Ērmiņa (1934. g.), Jelgava

Oļģerts Lācis (1930. g.), Glūdas pag.

Guntis Rozentāls (1965. g.), Sesavas pag.

Dzintra Svalbe (1936. g.), Lielplatones pag.

Gunārs Arvīds Buivids (1930. g.), Zaļenieku pag.

Jeļena Vigule (1936. g.), Vilces pag.

Lizete Pavāre (1927. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Talina Pumpas (1928. g.), Svētes pag.

Vasīlijs Terlanovs (1935. g.), Līvbērzes pag.

Aleksejs Maslovskis (1941. g.), Kalnciema pag.

Jānis Stankus (1944. g.), Elejas pag.

Ivans Gicevičs (1933. g.), Vircavas pag.

Daiga Kalniņa (1972. g.), Jelgava

Normunds Cepurītis (1959. g.), Jelgava

Tamāra Freimane (1937. g.), Vircavas pag.

Veronika Erele (1950. g.), Platones pag.

Aina Pelena (1941. g.), Elejas pag.


Aizsaulē aizgājuši (līdz 6.novembrim)

Teodors Gāzners (1948. g.) – izvadīšana 5. novembrī plkst.10.30 Baložu kapsētā 

Julijana Plešnere (1928. g.) – izvadīšana 5. novembrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Inese Kalniņa (1957. g.) – izvadīšana 5. novembrī plkst.12 Baložu kapsētā

Regīna Vīnava (1934. g.) – izvadīšana 6. novembrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Daina Cveigele (1964. g.) – izvadīšana 6. novembrī plkst.13 Baložu kapsētā

Alise Tāse (1928. g.) – izvadīšana 7. novembrī plkst.15 Bērzu kapsētā 

Ausma Velaus (1930. g.) – izvadīšana 10. novembrī plkst.13 Zanderu kapsētā

Ludmila Timofejeva (1953. g.) – izvadīta 4. novembrī Bērzu kapsētā

Andris Muižnieks (1945. g.) – izvadīts 4. novembrī Bērzu kapsētā

Viktors Nikolajevs (1950. g.) – izvadīts 4. novembrī Bērzu kapsētā

Normunds Štāls (1964. g.) – izvadīts 4. novembrī Baložu kapsētā

Olga Kudrjašova (1946. g.) – izvadīšana 31. oktobrī plkst.14.30 Bērzu kapsētā

Harijs Kravcovs (1945. g.) – izvadīšana 31. oktobrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Jāzeps Batņa (1916. g.) – izvadīšana 3. novembrī plkst.13 Zanderu kapsētā 


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Alise Tāse (1928. g.), Jelgava

Daina Cveigele (1964. g.), Jelgava

Jānis Gailis (1950. g.), Līvbērzes pag.

Julijana Plešnere (1928. g.), Elejas pag.

Jānis Sprukts (1948. g.), Svētes pag.

Ona Briškiene (1924. g.), Elejas pag.

Regīna Vīnava (1934. g.), Valgundes pag.

Lūcija Bukka (1934. g.), Lielplatones pag.

Marija Jefimova (1942. g.), Kalnciema pag.

Aleksejs Martinovičs (1977. g.), Glūdas pag.

Voldemārs Gračevs (1947. g.), Zaļenieku pag.

Leonīds Nagovicins (1937. g.), Jelgava

Juris Ivanovs (1956. g.), Jelgava

Erna Sedleniece (1922. g.), Līvbērzes pag.

Ausma Leveiko (1928. g.), Vilces pag.

Ļubova Pintāne (1940. g.), Vilces pag.

Tusnelda Hohliņa (1936. g.), Platones pag.

Rasma Miltoviča (1927. g.), Elejas pag.

Veneranda Apine (1936. g.), Glūdas pag.

Stefans Leščinskis (1952. g.), Glūdas pag.

Vladimirs Djakonovs (1946. g.), Platones pag.

Aida Apsīte (1940. g.), Kalnciema pag.

Kārlis Veitmans (1939. g.), Svētes pag.

Marija Juņeviča (1926. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Lidija Cvetkova (1938. g.), Kalnciema pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 25.oktobrim)

Zinaida Čevtajeva (1928. g.) – izvadīšana 27. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Arkādijs Mūrniks (1952. g.) – izvadīšana 27. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Leonīds Nagovocins (1937. g.) – izvadīšana 27. oktobrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Ādolfs Šefers (1933. g.) – izvadīšana 28. oktobrī plkst.13.30 Bērzu kapsētā

Sergejs Suhovs (1933. g.) – izvadīšana 28. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Rasma Miltoviča (1927. g.) – izvadīšana 29. oktobrī plkst.12 Baložu kapsētā 

Ilga Važa (1927. g.) – izvadīšana 29. oktobrī plkst.14 Baložu kapsētā

Gurijs Gutorovičs (1968. g.) – izvadīšana 23. oktobrī plkst.14 Bērzu kapsētā 

Luiza Semjonova (1916. g.) – izvadīšana 23. oktobrī plkst.10.30 Zanderu kapsētā

Jevgenija Stalidzāne (1944. g.) – izvadīšana 24. oktobrī plkst.15 Zanderu kapsētā 

Viktors Kostins (1929. g.) – izvadīšana 22. oktobrī plkst.13 Baložu kapsētā

Edmunds Žanis Burkevics (1930. g.) – izvadīšana 22. oktobrī plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Valters Ostrovskis (1976. g.) – izvadīšana 23. oktobrī plkst.15 no Meža kapsētas sēru nama uz Miera kapsētu

Valtrauta Anstrate (1927. g.) – izvadīšana 24. oktobrī plkst.13 no Meža kapsētas sēru nama 

Juris Vītols (1939. g.) – izvadīšana 24. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā 

Edvīns Linards Sarkisjans (1944. g.) – izvadīšana 20. oktobrī plkst.16 Bērzu kapsētā

Janīna Starovoitova (1939. g.) – izvadīšana 21. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Mārīte Upelniece (1943. g.) – izvadīšana 20. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Janīna Meščanoviča (1931. g.) – izvadīšana 21. oktobrī plkst.16 Bērzu kapsētā

Artis Ivanovskis (1968. g.) – izvadīšana 21. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Imants Strazdiņš (1925. g.) – izvadīšana 22. oktobrī plkst.15.30 Baložu kapsētā 

Jānis Krūmiņš (1957. g.) – izvadīšana 20. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Ēriks Gerasimovs (1934. g.) – izvadīšana 15. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Viktors Visockis (1987. g.) – izvadīšana 15. oktobrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Kamilla Silanža (1929. g.) – izvadīšana 15. oktobrī plkst.12 Zanderu kapsētā 

Marija Laskavaja (1926. g.) – izvadīšana 16. oktobrī plkst.14.30 Bērzu kapsētā

Laima Klētiņa (1943. g.) – izvadīšana 17. oktobrī plkst.12 Baložu kapsētā

Ainars Sunītis (1990. g.) – izvadīšana 13. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Aleksandra Sokolova (1928. g.) – izvadīšana 13. oktobrī plkst.12 Meža kapsētā

Dainis Stivriņš (1978. g.) – izvadīšana 14. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Aleksandra Fedotova (1924. g.) – izvadīšana 14. oktobrī plkst.15 Bērzu kapsētā 

Ēriks Gerasimovs (1934. g.) – izvadīšana 15. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Tatjana Škandibina (1967. g.) – izvadīšana 10. oktobrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Anatolijs Rusaks (1930. g.) – izvadīšana 8. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Irma Kuzņecova (1924. g.) – izvadīšana 9. oktobrī plkst.12 Meža kapsētā

Mirdza Dzidra Fogele (1933. g.) – izvadīšana 9. oktobrī plkst.14 Baložu kapsētā

Milda Bajārs-Smilga (1920. g.) – izvadīšana 10. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Janīna Meščanoviča (1931. g.), Jelgava

Imants Strazdiņš (1925. g.), Jelgava

Arsenijs Kaļiņins (1936. g.), Jelgava

Edvīns Linards Sarkisjans (1944. g.), Jelgava

Luiza Semjonova (1916. g.), Jelgava

Pāvels Skuķis (1920. g.), Kalnciema pag.

Ivans Pokļikajevs (1938. g.), Glūdas pag.

Arnis Inauskis (1958. g.), Kalnciema pag.

Lidija Lapsa (1924. g.), Svētes pag.

Vitolds Balodis (1936. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jozefa Ruško (1919. g.), Svētes pag.

Mārtiņš Muižnieks (1925. g.), Valgundes pag.

Veronika Klēģere (1939. g.), Platones pag.

Jadviga Maksimova (1953. g.), Elejas pag.

Ludmila Fedotova (1945. g.), Valgundes pag.

Oļģerts Rimšāns (1938. g.), Jelgava

Dainis Stivriņš (1978. g.), Jelgava

Meta Rosmane (1932. g.), Vilces pag.

Juris Podnieks (1951. g.), Valgundes pag.

Mārīte Zandovska (1948. g.), Vilces pag.

Agris Svirlovskis (1982. g.), Jelgava

Ainars Sunītis (1990. g.), Jelgava

Austra Niedre (1930. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jūlijs Laizāns (1929. g.), Glūdas pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 5.oktobrim)

Austra Niedre (1930. g.) – izvadīšana 7. oktobrī plkst.14 Baložu kapsētā 

Antoņina Lobanova (1930. g.) – izvadīšana 6. oktobrī plkst.11.45 Zanderu kapsētā

Gunārs Zeļonka (1949. g.) – izvadīšana 6. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Dzidra Burka (1947. g.) – izvadīšana 6. oktobrī plkst.15.30 Meža kapsētā

Tamāra Millere (1936. g.) – izvadīšana 6. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā 

Rihards Fogts (1939. g.) – izvadīšana 2. oktobrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Ļubova Kozejeva (1921. g.) – izvadīšana 2. oktobrī plkst.15 Zanderu kapsētā 

Gaļina Nikolajeva (1965. g.) – izvadīšana 2. oktobrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Starostins (1952. g.) – izvadīšana 2. oktobrī plkst.14 Baložu kapsētā

Ilona Poiša (1970. g.) – izvadīšana 3. oktobrī plkst.14 Meža kapsētā

Andrejs Kozlovs (1929. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.13.45 Romas kapsētā

Gaļina Nikolajeva (1965. g.) – izvadīšana 2. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Starostins (1952. g.) izvadīšana 2. septembrī plkst.14 Baložu kapsētā

Raitis Zanders (1975. g.) – izvadīšana 29. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Valentīna Lukina (1932. g.) – izvadīšana 29. septembrī plkst.14 Meža kapsētā

Sergejs Bugajs (1955. g.) – izvadīšana 29. septembrī plkst.15 Bērzu kapsētā

Grigorijs Čabaks (1932. g.) – izvadīšana 30. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Jāzeps Andrejs Upenieks (1938. g.) – izvadīšana 26. septembrī plkst.16 Bērzu kapsētā

Ilze Bamberga (1963. g.) – izvadīšana 26. septembrī plkst.12 Baložu kapsētā

Nikolajs Verškovs (1949. g.) – izvadīšana 26. septembrī plkst.14 Zanderu kapsētā

Aleksandra Suhramenda-Vītola (1927. g.) – izvadīšana 26. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā 

Vitolds Mežītis (1959. g.) – izvadīšana 23. septembrī plkst.15 Baložu kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Grigorijs Čabaks (1932. g.), Jelgava

Edgars Zīriņš (1937. g.), Valgundes pag.

Daļfina Buboviča (1928. g.), Jelgava

Raisa Beredņikova (1930. g.), Jelgava

Fjodors Medvedjevs (1946. g.), Sesavas pag.

Arnolds Ziemelis (1952. g.), Platones pag.

Jēkabs Alutis (1944. g.), Zaļenieku pag.

Aleksandra Suhramenda-Vītola (1927. g.), Valgundes pag.

Ilga Bolmane (1933. g.), Platones pag.

Anna Cupruna (1939. g.), Valgundes pag.

Alfrēds Kozjučenoks (1941. g.), Glūdas pag.


Aizsaulē aizgājuši (līdz 17.septembrim)

Romāns Drillis (dz.1932. g.) – izvadīšana 19. septembrī plkst.15 Baložu kapsētā
Sofija Jakovļeva (1935. g.) – izvadīšana 16. septembrī plkst.15 Zanderu kapsētā
Olga Šitina (dz. 1947. g.) – izvadīšana 18. septembrī plkst.12 Zanderu kapsētā 
Ivars Muižnieks (1966. g.) – izvadīšana 18. septembrī plkst.11 Bērzu kapsētā
Aleksandrs Bahvalovs (1929. g.) – izvadīšana 15. septembrī plkst.14 Baložu kapsētā
Sofija Makurova (1936. g.) – izvadīšana 15. septembrī plkst.12 Zanderu kapsētā 
Vija Čertogonova (1941. g.) – izvadīšana 16. septembrī plkst.14 Baložu kapsētā
Regina Staša (1941. g.) – izvadīšana 16. septembrī plkst.16 Meža kapsētā 
Jurijs Šancevs (1959. g) – izvadīšana 11. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā
Jānis Ornicāns (1925. g) – izvadīšana 12. septembrī  plkst.12 no Baložu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu
Olga Karane (1927. g.) – izvadīta 9. septembrī Meža kapsētā 
Ruta Biķe (1933. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.14 Meža kapsētā
Pjotrs Poļakovs (1930. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.15.30 Meža kapsētā
Zenta Švanka (1933. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.12 Meža kapsētā 
Kārlis Purmalis (1928. g) – izvadīšana 9. septembrī plkst.13 Zanderu kapsētā
Mirdza Radziņa (1932. g.) – izvadīšana 5. septembrī plkst.14 Baložu kapsētā
Zina Miminošvili (1930. g.) – izvadīšana 4. septembrī plkst.14.30 Meža kapsētā
Lidija Ozola (1928. g.) – izvadīšana 4. septembrī plkst.15 Meža kapsētā 
Zinaida Klemantoviča (1938. g.) – izvadīta 2. septembrī Bērzu kapsētā  

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie
Aleksandrs Bahvalovs (1929. g.), Jelgava
Aleksandra Gucaļenko (1923. g.), Jelgava
Jadviga Spriņģe (1926. g.), Vircavas pag.
Marija Dāva (1925. g.), Vilces pag.
Jeremejs Tihonovs (1936. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Gaļina Savicka (1939. g.), Platones pag.
Ansis Lapiņš (1945. g.), Kalnciema pag.
Anastasija Kantele (1928. g.), Vircavas pag.
Staņislavs Magers (1935. g.), Līvbērzes pag.