Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 31. augustam)

Mirdza Apine (1927. g.) – izvadīšana 28. jūlijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Nadežda Kudrjavceva (1935. g.) – izvadīšana 28. jūlijā plkst.15.30 Zanderu kapsētā

Genovefa Krjučkova (1955. g.) – izvadīta 26. jūlijā Bērzu kapsētā

Valērijs Teļiženko (1943. g.) – izvadīts 23. jūlijā Bērzu kapsētā

Biruta Strausiņa (1927. g.) – izvadīta 23. jūlijā Baložu kapsētā

Jānis Račevskis (1927. g.) – izvadīts 23. jūlijā Meža kapsētā

Frīda Corndorfa (1918. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Elvīra Braune (1927. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.14 Bērzu kapsētā

Raimonds Rozītis (1947. g.) – izvadīts 31. augustā Baložu kapsētā

Prans Markuns (1955. g.) – izvadīts 27. augustā Bērzu kapsētā

Larisa Lulla (1961. g.) – izvadīta 27. augustā Bērzu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Ausma Šīriņa (1933. g.) – izvadīšana 23. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Imants Pļavnieks (1951. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Zelma Elksne (1925. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 15.30 no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu

Vasilijs Kirillovs (1953. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 12.30 Bērzu kapsētā

Nikolajs Dmitrijevs (1953. g.) – izvadīšana 21. jūlijā plkst. 13.30 Bērzu kapsētā

Jevgenijs Kuzmins (1933. g.) – izvadīts 20. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Rita Drusta (1926. g.) – izvadīta 20. jūlijā plkst. 15 Baložu kapsētā

Ļubova Artemjeva (1933. g.) – izvadīta 19. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Oļegs Šaihulovs (1970. g.) – izvadīts 16. jūlijā plkst. 12.15 Bērzu kapsētā

Gaļina Veresova (1935. g.) – izvadīta 16. jūlijā plkst. 12 Zanderu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Grigorijs Vavočka (1942. g. ) – izvadīšana 7. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Olga Madoņecka (1949. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.15.45 Meža kapsētā

Veronika Ustupa (1939. g.) – izvadīta 5. jūlijā Zanderu kapsētā

Biruta Breiere (1928. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Vladimirs Barhatovs (1952. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Zelma Elksne (1925. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 15.30 no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu

Vasilijs Kirillovs (1953. g.) – izvadīšana 22. jūlijā plkst. 12.30 Bērzu kapsētā

Nikolajs Dmitrijevs (1953. g.) – izvadīšana 21. jūlijā plkst. 13.30 Bērzu kapsētā

Rita Drusta (1926. g.) – izvadīta 20. jūlijā plkst. 15 Baložu kapsētā

Ļubova Artemjeva (1933. g.) – izvadīta 19. jūlijā plkst. 13 Bērzu kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīta 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Gaļina Veresova (1935. g.) – izvadīta 16. jūlijā plkst. 12 Zanderu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Biruta Baranova (1926. g.) – izvadīta 9. jūlijā Norauku kapsētā

Jevgeņijs Rogoļevs (1936. g.) – izvadīts 9. jūlijā Bērzu kapsētā

Vladimirs Barhatovs (1952. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Edgars Šīns (1949. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Mirdza Projuma (1940. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.13.30 Bērzu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Pjotrs Kovaļčuks (1948. g.), Vircavas pag.

Tālivaldis Pēterfelds (1932. g.), Valgundes pag.

Edīte Pauče (1954. g.), Vircavas pag.

Jānis Gaidlazda (1947. g.), Līvbērzes pag.

Jevgēnija Mihejeva (1921. g.), Kalnciema pag.

Biruta Breiere (1928. g.), Jelgava

Jevgenijs Rogoļevs (1936. g.), Jelgava

Māris Jansons (1984. g.), Jelgava

Sergejs Homičs (1940. g.), Svētes pag.

Janīna Semjonova (1932. g.), Svētes pag.

Jānis Minovs (1940. g.), Platones pag.

Andrejs Prokopovs (1986. g.), Kalnciema pag.

Edvīns Poriķis (1939. g.), Līvbērzes pag.

Rolands Blaubergs (1941. g.), Jelgava

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīts 9. jūlijā Meža kapsētā

Armands Eltermanis (1982. g.), Glūdas pag.

Alma Tupiņa (1923. g.), Glūdas pag.

Larisa Mitina (1948. g.), Glūdas pag.

Daina Krūmiņa (1960. g.), Valgundes pag.

Gaļina Beļajeva (1940. g.), Jelgava

Pjotrs Kovaļčuks (1948. g.), Vircavas pag.

Tālivaldis Pēterfelds (1932. g.), Valgundes pag.

Māris Jansons (1984. g.), Jelgava

Zelma Elksne (1925. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Raitis Cīmurs (1958. g.), Platones pag.

Tatjana Dmitrika (1945. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Eleonora Birkerte (1942. g.), Kalnciema pag.

Nikolajs Kijajevs (1948. g.), Līvbērzes pag.

Valentīna Brokonova (1938. g.), Līvbērzes pag.

Vladimirs Savčenko (1969. g.), Vircavas pag.

Valentīna Lavrinoviča (1927. g.), Elejas pag.

Antoņina Ļvova (1935. g.), Kalnciema pag.

Igors Blažennovs (1962. g.), Jelgava

Jadviga Sadauskiene (1931.g.), Jelgava

Taisa Brencova (1951. g.), Jelgava

Ilmārs Krūza (1943. g.), Lielplatones pag.

Māris Ūtēns (1944. g.), Vilces pag.

Zigrīda Rumpe (1936. g.), Valgundes pag.

Rasma Cunska (1931. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Raimonds Rozītis (1947. g.), Līvbērzes pag.



Aizsaulē aizgājuši (līdz 15. jūlijam)

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Oļegs Šaihulovs (1970. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 12.15 Bērzu kapsētā

Gaļina Veresova (1935. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 12 Zanderu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīts 9. jūlijā Meža kapsētā

Biruta Baranova (1926. g.) – izvadīta 9. jūlijā Norauku kapsētā

Jevgeņijs Rogoļevs (1936. g.) – izvadīts 9. jūlijā Bērzu kapsētā

Grigorijs Vavočka (1942. g. ) – izvadīšana 7. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Olga Madoņecka (1949. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.15.45 Meža kapsētā

Veronika Ustupa (1939. g.) – izvadīta 5. jūlijā Zanderu kapsētā

Biruta Breiere (1928. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Vladimirs Barhatovs (1952. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Sergejs Homičs (1940. g.), Svētes pag.

Janīna Semjonova (1932. g.), Svētes pag.

Jānis Minovs (1940. g.), Platones pag.

Andrejs Prokopovs (1986. g.), Kalnciema pag.

Edvīns Poriķis (1939. g.), Līvbērzes pag.

Rolands Blaubergs (1941. g.), Jelgava

Pjotrs Kovaļčuks (1948. g.), Vircavas pag.

Tālivaldis Pēterfelds (1932. g.), Valgundes pag.

Edīte Pauče (1954. g.), Vircavas pag.

Jānis Gaidlazda (1947. g.), Līvbērzes pag.

Jevgēnija Mihejeva (1921. g.), Kalnciema pag.

Biruta Breiere (1928. g.), Jelgava

Jevgenijs Rogoļevs (1936. g.), Jelgava

Māris Jansons (1984. g.), Jelgava




Aizsaulē aizgājuši (līdz 29. jūnijam)

Viktors Volkovs (1953. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Vineta Aņģe (1970. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.11 Zanderu kapsētā

Jānis Samuilovs (1946. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.11 no Meža kapsētas sēru nama uz Bērzukroga kapsētu

Ineta Rimšāne (1959. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Aleksandrs Kurmans (1939. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Vēra Eberliņa (1926. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Gunārs Kapels (1938. g.) – izvadīts 28. jūnijā Zanderu kapsētā

Edīte Miķelsone (1928. g.) – izvadīta 29. jūnijā Meža kapsētā

Vladislavs Pereligins (1955. g.) – izvadīts 29. jūnijā Bērzukroga kapsētā

Mečislavs Zaikovskis (1935. g.) – izvadīts 29. jūnijā Zanderu kapsētā

Raisa Jegorova (1926. g.) – izvadīta 29. jūnijā Zanderu kapsētā

Sofija Sujarko (1940. g.) – izvadīta 29. jūnijā Bērzu kapsētā

Ivars Neimanis (1963. g.) – izvadīšana 22. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Edgars Šīns (1949. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Mirdza Projuma (1940. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.13.30 Bērzu kapsētā

Zoja Sugorkina (1939. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Norauku kapsētu

Kārlis Jezdauckis (1932. g.) – izvadīšana 28. jūnijā plkst.13 Zanderu kapsētā

Nikolajs Vedze (1949. g.) – izvadīšana 29. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Ivars Neimanis (1963. g.) – izvadīšana 22. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Eleonora Švāne (1937. g.) – izvadīšana 21. jūnijā plkst.14 Meža kapsētā

Zigfrīds Robežnieks (1937. g) – izvadīšana 17. jūnijā plkst.13 Bērzu kapsētā

Alfreds Gāle (1923. g.) – izvadīšana 18. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Jevgenijs Blaževičs (1955. g.) – izvadīts 15. jūnijā Bērzu kapsētā

Oļegs Hodaņonoks (1955. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.15 Baložu kapsētā

Valentīna Sorokina (1945. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Ilgvars Anševics (1938. g.) – izvadīšana 15. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Andris Pupiņš (1944. g.) – izvadīšana 18. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Aina Tomsone (1941. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Dzintars Šulcs (1950. g.) – izvadīšana 9. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Valērijs Bužinskis (1970. g.) – izvadīšana 9. jūnijā plkst.10 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilgonis Celmiņš (1933. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Ēriks Vilciens (1945. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Popovskis (1953. g.) – izvadīšana 11. jūnijā plkst.13 Zanderu kapsētā

Antoņina Popova (1933. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Aleksejs Sidjuks (1925. g. ) – izvadīšana 8. jūnijā plkst.12 Meža kapsētā

Lidija Timofejeva (1932. g.) – izvadīšana 8. jūnijā plkst.15 Meža kapsētā

Lidija Grinberga (1927. g.) – izvadīšana 3. jūnijā plkst.10 Bērzu kapsētā

Antoņina Popova (1933. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Gunārs Gross (1941. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Ausma Grubinska (1925. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Vera Ļitvina (1930. g.) – izvadīšana 1. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Rasma Liepiņa (1928. g.) – izvadīšana 2. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Antoņina Jeļisejeva (1926. g.), Jelgava

Broņislava Logina (1929. g.), Jelgava

Raisa Jegorova (1926. g.), Jelgava

Mirdza Kalniņa (1925. g.), Jelgava

Broņislava Ločmele (1926.g.), Glūdas pag.

Edgars Šīns (1949. g.), Glūdas pag.

Leontīne Buša (1926. g.), Sesavas pag.

Vladislavs Pereligins (1955. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Mārtiņš Grenciņš-Grencions (1944. g.), Vilces pag.

Ineta Rimšāne (1959. g.), Līvbērzes pag.

Vera Romanova (1945. g.), Platones pag.

Jaņina Magere (1940. g.), Līvbērzes pag.

Jurijs Saharovs (1942. g.), Glūdas pag.

Nikolajs Bogdanovs (1966. g.), Kalnciema pag.

Voldemārs Dubins (1951. g.), Glūdas pag.

Ivars Neimanis (1963. g.), Jelgava

Nikolajs Vedze (1949. g.), Jelgava

Zoja Sugorkina (1939. g.), Jelgava

Jānis Čapkevičs (1943. g.), Jelgava

Ivans Docenko (1960. g.), Glūdas pag.

Velta Ozola (1929. g.), Vircavas pag.

Staņislavs Viniarskis (1941. g.), Svētes pag.

Dzintars Šulcs (1950. g.), Platones pag.

Veronika Možeika (1923. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Lūriņš (1940. g.), Valgundes pag.

Ilga Daile (1930. g.), Kalnciema pag.

Genovefa Purviņa (1931. g.), Kalnciema pag.

Līvija Saleniece (1937. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Ilgvars Anševics (1938. g.), Glūdas pag.

Milda Matīsa (1930. g.), Jelgava

Jānis Čapkevičs (1943. g.), Jelgava

Ivans Docenko (1960. g.), Glūdas pag.

Velta Ozola (1929. g.), Vircavas pag.

Staņislavs Viniarskis (1941. g.), Svētes pag.

Dzintars Šulcs (1950. g.), Platones pag.

Veronika Možeika (1923. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Lūriņš (1940. g.), Valgundes pag.

Nikolajs Simonaitis (1957. g.), Jelgava

Lidija Grinberga (1927. g.), Jelgava

Razifs Muhitdinovs (1947. g.), Jelgava

Mirdza Blaževica (1932. g.), Līvbērzes pag.

Velta Rāviņa (1926. g.), Sesavas pag.

Andris Zvejnieks (1942. g.), Platones pag.

Aivars Skudra (1953. g. ), Kalnciema pag.

Juris Lejāns (1960. g.), Vilces pag.

Dzintars Jēkabsons (1959. g.), Valgundes pag.

Ināra Meikšāne (1943. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Haralds Briedis (1941. g.), Valgundes pag.

Olga Jefimova (1945. g.), Sesavas pag.

Milda Vilmane (1932. g.), Valgundes pag.

Virgīnija Šakauskiene (1932. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jānis Meiers (1946. g.), Elejas pag.

Konstantīns Gorbunovs (1986. g.), Jelgava

Aizsaulē aizgājuši (līdz 26. maijam)

Ludmila Rubīna (1958. g.) – izvadīšana 31. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Olafs Livdāns (1965. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Aina Aizpuriete (1926. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Tālivaldis Purītis (1921. g.) – izvadīšana 27. maijā plkst.15 Meža kapsētā

Antons Ločs (1942. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.12 Baložu kapsētā

Imants Brīdāgs (1929. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.14 Meža kapsētā

Valda Žeikare (1952. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Biruta Novicka (1929. g.) – izvadīta 25. maijā Zanderu kapsētā

Irena Proklova (1932. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.16 Zanderu kapsētā

Ņina Mihejeva (1917. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.13 Baložu kapsētā

Ņina Markova (1923. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.13.45 Baložu kapsētā

Ņina Mihailova (1943. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.11.45 Bērzu kapsētā

Haralds Briedis (1941. g.) – izvadīšana 25. maijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Tatjana Pudova (1924. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Vija Hofmane (1942. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 16 no Zanderu kapsētas

Ināra Zaļivska (1945. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 12 no Zanderu kapsētas uz Bērzu kapsētu

Irma Kezika (1925. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 12 Baložu kapsētā

Staņislavs Pogumirskis (1930. g.) – izvadīšana 21. maijā pulksten 16 Meža kapsētā

Milli Belousova (1937. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 13 Zanderu kapsētā

Oļegs Holomejevs (1952. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 16 Bērzu kapsētā

Juris Švarcbahs (1944. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 12 Meža kapsētā

Broņislavs Maļavko (1935. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Aleksejs Krupins (1951. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.15 Zanderu kapsētā

Feofanija Petkeviča (1927. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Andris Dietlavs (1948. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.16 Zanderu kapsētā

Ilmārs Dūms (1928. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Malvīne Arbidāne (1928. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā

Marija Valdmane (1925. g.) – izvadīta 11. maijā Bērzu kapsētā

Ksenija Lupača (1938. g.) – izvadīšana 10. maijā plkst.15.15 Kalnakroga kapsētā

Rita Martinsone (1931. g.) – izvadīšana 10. maijā plkst.13 Baložu kapsētā

Tamāra Lukjanova (1961. g.) – izvadīšana 11. maijā plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Jūlija Pasečņika (1934. g.) – izvadīšana 11. maijā plkst.15 Zanderu kapsētā

Anna Kreicberga (1931. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Ināra Meikšāne (1943. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Haralds Briedis (1941. g.), Valgundes pag.

Olga Jefimova (1945. g.), Sesavas pag.

Milda Vilmane (1932. g.), Valgundes pag.

Virgīnija Šakauskiene (1932. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jānis Meiers (1946. g.), Elejas pag.

Konstantīns Gorbunovs (1986. g.), Jelgava

Oskars Stūrnieks (1960. g.), Valgundes pag.

Velta Ceplīte (1943. g.), Vilces pag.

Veneranda Puļķe (1929. g.), Zaļenieku pag.

Dzidra Jākobsone (1956. g.), Svētes pag.

Anatolijs Salačonoks (1944. g.), Platones pag.

Ksenija Lupača (1938. g.), Jelgava

Anatolijs Černavskis (1929. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Antans Petrausks (1931. g.), Sesavas pag.

Aleksandrs Inaps (1952. g.), Vilces pag.

Jekaterina Rodika (1939), Jaunsvirlaukas pag.

Edīte Vistiņa (1925. g.), Līvbērzes pag.

Jānis Pirogs (1942. g.), Jelgava

Aleksandrs Deņisovs (1962. g.), Jelgava


Aizsaulē aizgājuši (līdz 5. maijam)

Aleksandrs Leščinskis (1921. g.) – izvadīšana 6. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā


Jānis Pirogs (1942. g.) – izvadīšana 3. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Raisa Solujanova (1922. g.) – izvadīšana 3. maijā plkst.12 Norauku kapsētā

Zoja Koroļova (1950. g.) – izvadīšana 29. aprīlī plkst.13.15 Bērzu kapsētā

Jānis Daukste (1956. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.12 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ivans Ļitvins (1951. g.) – izvadīšana 29. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Alberts Gaidulis (1936. g. ) – izvadīts 27. aprīlī Bērzu kapsētā

Franciška Urbanoviča (1929. g.) – izvadīšana 26. aprīlī plkst.13.45 Meža kapsētā

Ija Krūzmētra (1925. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Apolinārija Kuļikova (1937. g.) – izvadīšana 21. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Oļegs Aļeksejevs (1947. g.) – izvadīšana 26. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Davids Kukļa (1922. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.11 Bērzu kapsētā

Valentīns Lobačs (1943. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Jadviga Ginčevska (1944. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Mihails Špots (1916. g.) – izvadīšana 20. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā

Dzidra Kola (1936. g.) – izvadīšana 20. aprīlī plkst.14 Baložu kapsētā

Marija Semjonova (1926. g.) – izvadīšana 16. aprīlī plkst.11 Meža kapsētā

Marija Skrebele (1934. g.) – izvadīšana 14. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Voldemārs Buķis (1948. g.) – izvadīšana 14. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Anita Mateus (1953. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Trikātas kapiem Beverīnas novadā

Klāra Lahtionova (1936. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Larisa Golcvarte (1951. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.16 Baložu kapsētā

Zenta Leimane (1926. g.) – izvadīšana 16. aprīlī plkst.11 Baložu kapsētā

Žanis Parafjanovičs (1939. g.) – izvadīšana 12. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Jevgēnijs Monahovs (1948. g.) – izvadīšana 12. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Elza Zaneripa (1931. g.) – izvadīšana 13. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Vladimirs Leibuks (1919. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Oļegs Fjodorovs (1976. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Ivans Beļs (1951. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Jānis Turakovs (1923. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā

Vidimants Markevičus (1954. g.) – izvadīšana 9. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Marija Pakārkle (1919. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.16 Zanderu kapsētā

Vladimirs Andrejevs (1961. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Nikolajs Kirins (1955. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.14.30 Bērzu kapsētā

Tamāra Edele (1938. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.15.30 Baložu kapsētā

Anna Birģele (1932. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.12 Zanderu kapsētā

Laimonis Zalcmanis (1928. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.14 Zanderu kapsētā

Pelageja Lazutkina (1935. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.10.30 Zanderu kapsētā

Aija Jekševica (1930. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Olga Tīruma (1920. g.) – izvadīšana 8. aprīlī plkst.13 Zanderu kapsētā

Ivars Silmačonoks (1937. g.) – izvadīšana 2. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Nadežda Grjazina (1938. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Kons (1923. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Raimonds Spuris (1934. g.) – izvadīšana 2. aprīlī plkst.13 Baložu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie:


Anatolijs Černavskis (1929. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Antans Petrausks (1931. g.), Sesavas pag.

Aleksandrs Inaps (1952. g.), Vilces pag.

Jekaterina Rodika (1939), Jaunsvirlaukas pag.

Edīte Vistiņa (1925. g.), Līvbērzes pag.

Jānis Pirogs (1942. g.), Jelgava

Aleksandrs Deņisovs (1962. g.), Jelgava

Kristīna Pinčuka (1964. g.), Līvbērzes pag.

Arnolds Ozols (1932. g.), Vilces pag.

Dagmāra Frinda (1948. g.), Kalnciema pag.

Aigars Mickevičs (1964. g.), Jelgava

Ivans Keziks (1950. g.), Sesavas pag.

Irma Ivanovska (1920. g.), Elejas pag.

Ivars Daugaviņš (1939. g.), Zaļenieku pag.

Nikolajs Hominskis (1959. g.), Zaļenieku pag.

Anna Skaidiņa (1933. g.), Glūdas pag.

Voldemārs Buķis (1948. g.), Jelgava

Auseklis Dreimanis (1935. g.), Vircavas pag.

Vitālijs Bērziņš (1956. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Tatjana Dubicka (1962. g.), Jelgava

Marija Maņina (1932. g.), Jelgava

Oļegs Fjodorovs (1976. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Antoņina Soma (1928. g.), Glūdas pag.

Boļeslavs Bluks (1934. g.), Vircavas pag.

Sarmīte Cīska (1955. g.), Valgundes pag.

Eleonora Sosnare (1919. g.), Kalnciema pag.

Valentīna Oranovska (1939. g.), Jelgava

Andris Tukulis (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valda Rakstiņa (1926. g.), Valgundes pag.

Kristaps Šmits (1927. g.), Elejas pag.

Rimonts Kristopaitis (1946. g.), Glūdas pag.

Ināra Šmaukstele (1971. g.), Līvbērzes pag.

Viktors Ležnevičs (1946. g.), Salgales pag.

Zinta Bula (1923. g.), Jelgava

Ilze Priedīte (1972. g.), Jelgava

Mirdza Barkāne (1922. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.