Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 17.septembrim)

Romāns Drillis (dz.1932. g.) – izvadīšana 19. septembrī plkst.15 Baložu kapsētā
Sofija Jakovļeva (1935. g.) – izvadīšana 16. septembrī plkst.15 Zanderu kapsētā
Olga Šitina (dz. 1947. g.) – izvadīšana 18. septembrī plkst.12 Zanderu kapsētā 
Ivars Muižnieks (1966. g.) – izvadīšana 18. septembrī plkst.11 Bērzu kapsētā
Aleksandrs Bahvalovs (1929. g.) – izvadīšana 15. septembrī plkst.14 Baložu kapsētā
Sofija Makurova (1936. g.) – izvadīšana 15. septembrī plkst.12 Zanderu kapsētā 
Vija Čertogonova (1941. g.) – izvadīšana 16. septembrī plkst.14 Baložu kapsētā
Regina Staša (1941. g.) – izvadīšana 16. septembrī plkst.16 Meža kapsētā 
Jurijs Šancevs (1959. g) – izvadīšana 11. septembrī plkst.12 Bērzu kapsētā
Jānis Ornicāns (1925. g) – izvadīšana 12. septembrī  plkst.12 no Baložu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu
Olga Karane (1927. g.) – izvadīta 9. septembrī Meža kapsētā 
Ruta Biķe (1933. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.14 Meža kapsētā
Pjotrs Poļakovs (1930. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.15.30 Meža kapsētā
Zenta Švanka (1933. g.) – izvadīšana 8. septembrī plkst.12 Meža kapsētā 
Kārlis Purmalis (1928. g) – izvadīšana 9. septembrī plkst.13 Zanderu kapsētā
Mirdza Radziņa (1932. g.) – izvadīšana 5. septembrī plkst.14 Baložu kapsētā
Zina Miminošvili (1930. g.) – izvadīšana 4. septembrī plkst.14.30 Meža kapsētā
Lidija Ozola (1928. g.) – izvadīšana 4. septembrī plkst.15 Meža kapsētā 
Zinaida Klemantoviča (1938. g.) – izvadīta 2. septembrī Bērzu kapsētā  

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie
Aleksandrs Bahvalovs (1929. g.), Jelgava
Aleksandra Gucaļenko (1923. g.), Jelgava
Jadviga Spriņģe (1926. g.), Vircavas pag.
Marija Dāva (1925. g.), Vilces pag.
Jeremejs Tihonovs (1936. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Gaļina Savicka (1939. g.), Platones pag.
Ansis Lapiņš (1945. g.), Kalnciema pag.
Anastasija Kantele (1928. g.), Vircavas pag.
Staņislavs Magers (1935. g.), Līvbērzes pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 31.augustam)

Andrejs Bovtons (1962. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.13 no Zanderu kapsētassēru nama uz Bērzu kapsētu 
Gaļina Peredkova (1928. g.) – izvadīšana 1. septembrī plkst.13 Bērzu kapsētā
Igors Omecinskis (1966. g.) – izvadīšana 2. septembrī plkst.14 Bērzu kapsētā
Sergejs Ovsjaņņikovs (1959. g.) – izvadīts 29. augustā Baložu kapsētā 
Valentīna Šarova (1961. g.) – izvadīšana 29. augustā plkst.14 Bērzu kapsētā
Zenta Zdanoviča (1931. g.) – izvadīšana 27. augustā plkst.14 no Meža kapsētas sēru nama uz Miera kapsētu
Aivars Cielava (1961. g.) – izvadīšana 27. augustā plkst.12 Baložu kapsētā
Raitis Sunītis (1977. g.) – izvadīšana 27. augustā plkst.13 Bērzu kapsētā 
Nikolajs Folomejevs (1926. g.) – izvadīšana 22. augustā plkst.13 Bērzu kapsētā 
Vadims Vandišs (1966. g.) – izvadīšana 21. augustā plkst.12 no Zanderu kasētas sēru nama uz Bērzu kapsētu 
Genovaite Lisovenko (1928. g.) – izvadīšana 19. augustā plkst.11 Bērzu kapsētā
Valentīna Smirnova (1927. g.) – izvadīšana 19. augustā plkst.13 Bērzu kapsētā
Silvija Tramdaka (1933. g.) – izvadīšana 18. augustā plkst.12 Meža kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Zelma Kurpniece (1925. g.), Jelgava

Zinaida Antonova (1938. g.), Jelgava

Aina Grīnvalde (1934. g.), Jelgava

Marija Radionova (1931. g.), Vircavas pag.

Valerijs Gudkovs (1951. g.), Kalnciema pag.

Helēna Pupkova (1935. g.), Līvbērzes pag.

Ārija Grandovska (1933. g.), Sesavas pag.

Berta Drelinga (1926. g.), Sesavas pag.

Andris Liepiņš (1940. g.), Zaļenieku pag.

Guntis Grīnbergs (1959. g.), Elejas pag.

Valija Kreicberga (1930. g.), Līvbērzes pag.

Nikolajs Folomejevs (1926. g.), Valgundes pag.

Visvaldis Ginters (1942. g.), Zaļenieku pag.


Aizsaulē aizgājuši (līdz 14.augustam)

Ņina Kraukle (1938. g.) – izvadīta 15. augustā Meža kapsētā 
Viktors Peškovs (1938. g.) – izvadīšana 14. augustā plkst.15.30 Bērzu kapsētā
Ļuda Kaļinka (1926. g.) – izvadīšana 14. augustā plkst.14 no Meža kapsētas sēru nama uz Miera kapsētu
Anna Lopuha (1928. g.) – izvadīšana 14. augustā plkst.16.30 Norauku kapsētā
Albina Zavgorodņaja (1932. g.) – izvadīšana 15. augustā plkst.14 Zanderu kapsētā 
Valērijs Sorokins (1948. g.) – izvadīšana 13. augustā plkst.13 Bērzu kapsētā
Jānis Lejiņš (1938. g.) – izvadīšana 13. augustā plkst.16 Zanderu kapsētā
Janīna Bierande (1943. g.) – izvadīšana 13. augustā plkst.13 Zanderu kapsētā
Tamāra Ratniece (1933. g.) – izvadīšana 14. augustā plkst.14 Zanderu kapsētā
Jānis Bērtulis (1941. g.) – izvadīšana 15. augustā plkst.16 Baložu kapsētā
Inese Krastiņa (1964. g.) – izvadīšana 15. augustā plkst.12 Bērzu kapsētā
Aleksandrs Mūrnieks (1928. g.) – izvadīšana 13. augustā plkst.14 Zanderu kapsētā 
Lidija Begere (1933. g.) – izvadīšana 12. augustā plkst.13 Zanderu kapsētā 
Taida Bobriševa (1942. g.) – izvadīšana 8. augustā plkst.11 Bērzu kapsētā 
Gertrūda Čankova (1925. g.) – izvadīšana 6. augustā plkst.14 Zanderu kapsētā
Vida Aleksejeva (1958. g.) – izvadīšana 6. augustā plkst.12.30 Bērzu kapsētā
Otto Maculevičs (1943. g.) – izvadīšana 7. augustā plkst.13 Bērzu kapsētā
Uldis Strīķis (1956. g.) – izvadīšana 7. augustā plkst.11 Baložu kapsētā 
Jeļena Liepa (dz. 1920. g.) – izvadīšana 4. augustā plkst.12 Bērzu kapsētā
Marija Tabola (dz. 1924. g.) – izvadīšana 1. augustā plkst.15 Meža kapsētā 
Aneļa Vidune (dz. 1926. g.) – izvadīšana 31. jūlijā plkst.15 Meža kapsētā 
Elza Mandeika (dz. 1931. g.) – izvadīšana 1. augustā plkst.13 Baložu kapsētā 
Jeļena Liepa (dz. 1920. g.) – izvadīšana 4. augustā plkst.12 Bērzu kapsētā
Jūlija Grīnvalde (dz.1930. g.) – izvadīšana 30. jūlijā plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Gunta Liepniece (dz. 1944. g.) – izvadīšana 30. jūlijā plkst.11 Baložu kapsētā
Jevgenijs Altuhovs (dz.1944. g.) – izvadīšana 30. jūlijā plkst.10.30 Bērzu kapsētā 
Aneļa Vidune (dz. 1926.g.) – izvadīšana 31. jūlijā plkst.15 Meža kapsētā 
Aldis Pēterfelds (dz. 1970. g.) – izvadīšana 30. jūlijā plkst.12 Bērzu kapsētā 
Nadežda Naģe (dz. 1932. g.) – izvadīšana 29. jūlijā plkst.12 Baložu kapsētā 
Sofija Šišlo (dz. 1924. g.) – izvadīšana 28. jūlijā plkst.15 Zanderu kapsētā
Jurijs Sostavkins (dz. 1943. g.) – izvadīšana 28. jūlijā plkst.12 Bērzu kapsētā 
Valentīns Krivko (1956. g.) – izvadīšana 25.07. plkst. 15 Bērzu kapsētā. 

Fjodors Muravjovs (1949. g.) – izvadīšana 25.07. plkst. 12 Bērzu kapsētā. 

Juris Čuba (1940. g.) – izvadīšana 24.07. plkst. 16 Meža kapsētā.

Valija Badūne (1940. g.) – izvadīšana 24.07. plkst. 14 Meža kapsētā.

Arnolds Neverovskis (1945. g.) – izvadīšana 24.07. plkst. 12 no Jelgavas katoļu katedrāles uz Bērzu kapsētu.

Irisa Beihmane (1951. g.) – izvadīšana 24.07. plkst. 12 no Zanderu sēru nama uz Bērzu kapsētu.

Spodra Gulbe (1937. g.) – izvadīta 23.07. Bērzu kapsētā. 

Jūlija Āboliņa (1919. g.) – izvadīta 23.07. Zanderu kapsētā.

Roberts Sutens (1945. g.) – izvadīts 23.07. Zanderu kapsētā.

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Jānis Vītols (1943. g.), Līvbērzes pag

Tija Tralmaka (1934. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Marija Tolstova (1931. g.), Kalnciema pag.

Inese Piene (1967. g.), Vilces pag.

Stase Žukauskiene (1942. g.), Sesavas pag.

Vija Šulce (1931. g.), Svētes pag.

Anastasija Kozaka (2015. g.), Platones pag.

Veronika Butāne (2015. g.), Zaļenieku pag.

Austra Rozenberga (2015. g.), Svētes pag.

Pēteris Šidlovskis (2015. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jurijs Sostavkins (2015. g.), Jelgava

NadeždaNaģe (2015. g.), Jelgava

Marija Tabola (2015. g.), Jelgava

Alfreds Egils Puškevičs (2015. g.), Jelgava

Antoņina Semjonova (1925. g.), Līvbērzes pag.

Ojārs Švītiņš (1932. g.), Elejas pag.

Mirdza Tētiņa (1924. g.), Sesavas pag.

Jevgenijs Mihejenkovs (1947. g.), Elejas pag.

Jadviga Stanule (1940. g.), Sesavas pag.

Vera Vasiļjeva (1934. g.), Kalnciema pag.

Olga Beikule (1942. g.), Valgundes pag.

Gennādijs Roščenkovs (1963. g.), Kalnciema pag.

Stefanija Pabērza (1918. g.), Līvbērzes pag.

Marija Bērtule (1949. g.), Glūdas pag.

Igors Dorofejevs (1966. g.), Kalnciema pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 20.jūlijam)

Vēsma Timuška – izvadīšana 23.07. plkst.11 no Zanderu kapličas.

Mirdza Marčenko (1940. g.) – izvadīšana 21.07. plkst. 12 Bērzu kapsētā.

Olga Kuzmina (1921. g.) – izvadīšana 21.07. plkst. 13 no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu.
Silvija Ruple (1933. g.) – izvadīšana 22.07. plkst. 14.30 Baložu kapsētā.
Stefanija Eidintiene (1923. g.) – izvadīšana 22.07. plkst.15.30 Bērzu kapsētā.
Spodra Gulbe (1937. g.) – izvadīšana 23.07. plkst. 14 Bērzu kapsētā.
Aivars Rieksts (1940. g.) – izvadīšana 22.07. plkst. 13 Baložu kapsētā. 
Pāvels Zajakins (1929. g.) – izvadīšana 17.07. plkst.14 Bērzu kapsētā.
Marija Isajeva (1931. g.) – izvadīšana 16.07. plkst.16 Bērzu kapsētā.
Zenta Karpusoviča (1924. g.) – izvadīšana 18.07. plkst.12 Bērzu kapsētā.
Valerijs Kotkovs (1964. g.) – izvadīšana 17.07. plkst.12 Bērzu kapsētā.
Irmgarda Oļehnoviča (1920.g.) – izvadīšana 14.07. plkst. 12 Baložu kapsētā.
Aleksandrs Sviķis (1946. g.) – izvadīšana 15.07. plkst. 13 Baložu kapsētā.
Kristaps Turkopolis (1989. g.) – izvadīšana 15.07. plkst. 11 Bērzu kapsētā.
Jānis Legzdiņš (1956. g.) – izvadīšana 15.07. plkst. 12.30 Bērzu kapsētā.
Fjokla Rinkeviča (1932.g.) izvadīšana 07.07. plkst. 14.00 Zanderu kapsētā
Ērika Kacare (1962.g.)  izvadīšana 08.07. plkst. 14.00 Bērzu kapsētā
Jākovs Bogdanovs (1931.g.) izvadīšana 07.07. plkst. 11.00 Bērzu kapsētā
Viesturs Puzulis (1954.g.) izvadīšana 08.07. plkst. 12.00 Bērzu kapsētā
Dzidra Dudareva (1932.g.) izvadīšana 08.07. plkst. 15.00 Meža kapsētā
Aleksandra Podaņova (1933.g.) izvadīšana 09.07. plkst. 14.00 Meža kapsētā 
Fjokla Rinkeviča (1932. g.) – izvadīšana 7. jūlijā plkst.14 Zanderu kapsētā
Ērika Kacare (1962. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.14 Bērzu kapsētā
Jākovs Bogdanovs (1931. g.) – izvadīšana 7. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā
Viesturs Puzulis (1954. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Dzidra Dudareva (1932. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.15 Meža kapsētā
Aleksandra Podaņova (1933. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.14 Meža kapsētā
Valentīna Sirika (1934. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.15.30 Bērzu kapsētā
Sergejs Gromovs (1940. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Anna Glaudniece (1924. g.) – izvadīšana 10. jūlijā plkst.16 Meža kapsētā
Ēriks Strazds (1937. g.) – izvadīšana 10. jūlijā plkst.14 Zanderu kapsētā
Ninele Gorbačevska (1952. g.) – izvadīšana 10. jūlijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Anna Kalašņikova (1928. g.) – izvadīšana 4. jūlijā plkst.11.30 Zanderu kapsētā 
Jakovs Zujevs (1917. g.) – izvadīšana 3. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie
Vladislava Ona Boldireva (1934. g.), Jelgava
Alīde Vimba (1935. g.), Jelgava
Edvīns Viļums (1960. g.), Glūdas pag.
Aleksandrs Sviķis (1946. g.), Glūdas pag.
Velta Kugrēna (1929. g.), Elejas pag.
Aleksandra Sadkovaja (1929. g.) Zaļenieku pag.
Rasma Krauze (1929. g.) Kalnciema pag.
Zenta Blūzmane (1921. g.) Zaļenieku pag.
Margarita Makarova (1951. g.), Jelgava
Aigars Kokle (1968. g.), Līvbērzes pag.
Staņislava Paļme-Jakšiene (1933. g.), Valgundes pag.
Inga Mačeka (1966. g.), Valgundes pag.
Lilita Klaiva (1950. g.), Zaļenieku pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 29.jūnijam)

Janīna Kļaviņa (1948. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.14 Baložu kapsētā
Antoņina Jehičeva (1929. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.12.45 Romas kapsētā
Rita Šuberte (1929. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.12 Zanderu kapsētā
Margarita Makarova (1951. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.14 Bērzu kapsētā
Jefimija Terlanova (1933. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Guntis Bolmanis (1965. g.) – izvadīšana 4. jūlijā plkst.15 Bērzu kapsētā
Nora Eglīte (1943. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.14 Bērzu kapsētā
Mirdza Levica (1923. g.) – izvadīšana 4. jūlijā plkst.13 Zanderu kapsētā 
Viktors Ivaškevičs (1957. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Jānis Šteinbergs (1938. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.11 Baložu kapsētā
Valerija Gēliņa (1918. g.) – izvadīšana 26. jūnijā plkst.13 Baložu kapsētā
Nikolajs Golubs (1955. g.) – izvadīšana 27. jūnijā plkst.11 Meža kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie 

Anna Romanovska (1928. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Jadviga Rimkiene (1925. g.), Līvberzes pag.
Mihails Verškovs (1950. g.), Līvberzes pag.
Uldis Upe (1938. g.), Jelgava
Edvīns Emulis (1938. g.), Jelgava
Šura Tamāra Kozlovska (1923. g.), Jelgava