Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 15. jūlijam)

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Oļegs Šaihulovs (1970. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 12.15 Bērzu kapsētā

Gaļina Veresova (1935. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 12 Zanderu kapsētā

Ņina Grigorjeva (1948. g.) – izvadīšana 14. jūlijā plkst. 14 Bērzu kapsētā

Gunārs Āboliņš (1934. g.) – izvadīšana 15. jūlijā plkst. 12 Meža kapsētā

Antonija Apse (1928. g.) – izvadīšana 16. jūlijā plkst. 14 Baložu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīts 9. jūlijā Meža kapsētā

Biruta Baranova (1926. g.) – izvadīta 9. jūlijā Norauku kapsētā

Jevgeņijs Rogoļevs (1936. g.) – izvadīts 9. jūlijā Bērzu kapsētā

Grigorijs Vavočka (1942. g. ) – izvadīšana 7. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Olga Madoņecka (1949. g.) – izvadīšana 8. jūlijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Pēteris Mitrofanovs (1946. g.) – izvadīšana 9. jūlijā plkst.15.45 Meža kapsētā

Veronika Ustupa (1939. g.) – izvadīta 5. jūlijā Zanderu kapsētā

Biruta Breiere (1928. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā

Vladimirs Barhatovs (1952. g.) – izvadīta 5. jūlijā Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Sergejs Homičs (1940. g.), Svētes pag.

Janīna Semjonova (1932. g.), Svētes pag.

Jānis Minovs (1940. g.), Platones pag.

Andrejs Prokopovs (1986. g.), Kalnciema pag.

Edvīns Poriķis (1939. g.), Līvbērzes pag.

Rolands Blaubergs (1941. g.), Jelgava

Pjotrs Kovaļčuks (1948. g.), Vircavas pag.

Tālivaldis Pēterfelds (1932. g.), Valgundes pag.

Edīte Pauče (1954. g.), Vircavas pag.

Jānis Gaidlazda (1947. g.), Līvbērzes pag.

Jevgēnija Mihejeva (1921. g.), Kalnciema pag.

Biruta Breiere (1928. g.), Jelgava

Jevgenijs Rogoļevs (1936. g.), Jelgava

Māris Jansons (1984. g.), Jelgava




Aizsaulē aizgājuši (līdz 29. jūnijam)

Viktors Volkovs (1953. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Vineta Aņģe (1970. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.11 Zanderu kapsētā

Jānis Samuilovs (1946. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.11 no Meža kapsētas sēru nama uz Bērzukroga kapsētu

Ineta Rimšāne (1959. g.) – izvadīšana 1. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Aleksandrs Kurmans (1939. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Vēra Eberliņa (1926. g.) – izvadīšana 2. jūlijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Gunārs Kapels (1938. g.) – izvadīts 28. jūnijā Zanderu kapsētā

Edīte Miķelsone (1928. g.) – izvadīta 29. jūnijā Meža kapsētā

Vladislavs Pereligins (1955. g.) – izvadīts 29. jūnijā Bērzukroga kapsētā

Mečislavs Zaikovskis (1935. g.) – izvadīts 29. jūnijā Zanderu kapsētā

Raisa Jegorova (1926. g.) – izvadīta 29. jūnijā Zanderu kapsētā

Sofija Sujarko (1940. g.) – izvadīta 29. jūnijā Bērzu kapsētā

Ivars Neimanis (1963. g.) – izvadīšana 22. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Edgars Šīns (1949. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Mirdza Projuma (1940. g.) – izvadīšana 30. jūnijā plkst.13.30 Bērzu kapsētā

Zoja Sugorkina (1939. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Norauku kapsētu

Kārlis Jezdauckis (1932. g.) – izvadīšana 28. jūnijā plkst.13 Zanderu kapsētā

Nikolajs Vedze (1949. g.) – izvadīšana 29. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Ivars Neimanis (1963. g.) – izvadīšana 22. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Eleonora Švāne (1937. g.) – izvadīšana 21. jūnijā plkst.14 Meža kapsētā

Zigfrīds Robežnieks (1937. g) – izvadīšana 17. jūnijā plkst.13 Bērzu kapsētā

Alfreds Gāle (1923. g.) – izvadīšana 18. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Jevgenijs Blaževičs (1955. g.) – izvadīts 15. jūnijā Bērzu kapsētā

Oļegs Hodaņonoks (1955. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.15 Baložu kapsētā

Valentīna Sorokina (1945. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Ilgvars Anševics (1938. g.) – izvadīšana 15. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Andris Pupiņš (1944. g.) – izvadīšana 18. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Aina Tomsone (1941. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Dzintars Šulcs (1950. g.) – izvadīšana 9. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Valērijs Bužinskis (1970. g.) – izvadīšana 9. jūnijā plkst.10 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilgonis Celmiņš (1933. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Ēriks Vilciens (1945. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Popovskis (1953. g.) – izvadīšana 11. jūnijā plkst.13 Zanderu kapsētā

Antoņina Popova (1933. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Aleksejs Sidjuks (1925. g. ) – izvadīšana 8. jūnijā plkst.12 Meža kapsētā

Lidija Timofejeva (1932. g.) – izvadīšana 8. jūnijā plkst.15 Meža kapsētā

Lidija Grinberga (1927. g.) – izvadīšana 3. jūnijā plkst.10 Bērzu kapsētā

Antoņina Popova (1933. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Gunārs Gross (1941. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Ausma Grubinska (1925. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Vera Ļitvina (1930. g.) – izvadīšana 1. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā

Rasma Liepiņa (1928. g.) – izvadīšana 2. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Antoņina Jeļisejeva (1926. g.), Jelgava

Broņislava Logina (1929. g.), Jelgava

Raisa Jegorova (1926. g.), Jelgava

Mirdza Kalniņa (1925. g.), Jelgava

Broņislava Ločmele (1926.g.), Glūdas pag.

Edgars Šīns (1949. g.), Glūdas pag.

Leontīne Buša (1926. g.), Sesavas pag.

Vladislavs Pereligins (1955. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Mārtiņš Grenciņš-Grencions (1944. g.), Vilces pag.

Ineta Rimšāne (1959. g.), Līvbērzes pag.

Vera Romanova (1945. g.), Platones pag.

Jaņina Magere (1940. g.), Līvbērzes pag.

Jurijs Saharovs (1942. g.), Glūdas pag.

Nikolajs Bogdanovs (1966. g.), Kalnciema pag.

Voldemārs Dubins (1951. g.), Glūdas pag.

Ivars Neimanis (1963. g.), Jelgava

Nikolajs Vedze (1949. g.), Jelgava

Zoja Sugorkina (1939. g.), Jelgava

Jānis Čapkevičs (1943. g.), Jelgava

Ivans Docenko (1960. g.), Glūdas pag.

Velta Ozola (1929. g.), Vircavas pag.

Staņislavs Viniarskis (1941. g.), Svētes pag.

Dzintars Šulcs (1950. g.), Platones pag.

Veronika Možeika (1923. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Lūriņš (1940. g.), Valgundes pag.

Ilga Daile (1930. g.), Kalnciema pag.

Genovefa Purviņa (1931. g.), Kalnciema pag.

Līvija Saleniece (1937. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Ilgvars Anševics (1938. g.), Glūdas pag.

Milda Matīsa (1930. g.), Jelgava

Jānis Čapkevičs (1943. g.), Jelgava

Ivans Docenko (1960. g.), Glūdas pag.

Velta Ozola (1929. g.), Vircavas pag.

Staņislavs Viniarskis (1941. g.), Svētes pag.

Dzintars Šulcs (1950. g.), Platones pag.

Veronika Možeika (1923. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Lūriņš (1940. g.), Valgundes pag.

Nikolajs Simonaitis (1957. g.), Jelgava

Lidija Grinberga (1927. g.), Jelgava

Razifs Muhitdinovs (1947. g.), Jelgava

Mirdza Blaževica (1932. g.), Līvbērzes pag.

Velta Rāviņa (1926. g.), Sesavas pag.

Andris Zvejnieks (1942. g.), Platones pag.

Aivars Skudra (1953. g. ), Kalnciema pag.

Juris Lejāns (1960. g.), Vilces pag.

Dzintars Jēkabsons (1959. g.), Valgundes pag.

Ināra Meikšāne (1943. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Haralds Briedis (1941. g.), Valgundes pag.

Olga Jefimova (1945. g.), Sesavas pag.

Milda Vilmane (1932. g.), Valgundes pag.

Virgīnija Šakauskiene (1932. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jānis Meiers (1946. g.), Elejas pag.

Konstantīns Gorbunovs (1986. g.), Jelgava

Aizsaulē aizgājuši (līdz 26. maijam)

Ludmila Rubīna (1958. g.) – izvadīšana 31. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Olafs Livdāns (1965. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Aina Aizpuriete (1926. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Tālivaldis Purītis (1921. g.) – izvadīšana 27. maijā plkst.15 Meža kapsētā

Antons Ločs (1942. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.12 Baložu kapsētā

Imants Brīdāgs (1929. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.14 Meža kapsētā

Valda Žeikare (1952. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Biruta Novicka (1929. g.) – izvadīta 25. maijā Zanderu kapsētā

Irena Proklova (1932. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.16 Zanderu kapsētā

Ņina Mihejeva (1917. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.13 Baložu kapsētā

Ņina Markova (1923. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.13.45 Baložu kapsētā

Ņina Mihailova (1943. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.11.45 Bērzu kapsētā

Haralds Briedis (1941. g.) – izvadīšana 25. maijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Tatjana Pudova (1924. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Vija Hofmane (1942. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 16 no Zanderu kapsētas

Ināra Zaļivska (1945. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 12 no Zanderu kapsētas uz Bērzu kapsētu

Irma Kezika (1925. g.) – izvadīšana 20. maijā pulksten 12 Baložu kapsētā

Staņislavs Pogumirskis (1930. g.) – izvadīšana 21. maijā pulksten 16 Meža kapsētā

Milli Belousova (1937. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 13 Zanderu kapsētā

Oļegs Holomejevs (1952. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 16 Bērzu kapsētā

Juris Švarcbahs (1944. g.) – izvadīšana 17. maijā pulksten 12 Meža kapsētā

Broņislavs Maļavko (1935. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Aleksejs Krupins (1951. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.15 Zanderu kapsētā

Feofanija Petkeviča (1927. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Andris Dietlavs (1948. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.16 Zanderu kapsētā

Ilmārs Dūms (1928. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Malvīne Arbidāne (1928. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā

Marija Valdmane (1925. g.) – izvadīta 11. maijā Bērzu kapsētā

Ksenija Lupača (1938. g.) – izvadīšana 10. maijā plkst.15.15 Kalnakroga kapsētā

Rita Martinsone (1931. g.) – izvadīšana 10. maijā plkst.13 Baložu kapsētā

Tamāra Lukjanova (1961. g.) – izvadīšana 11. maijā plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Jūlija Pasečņika (1934. g.) – izvadīšana 11. maijā plkst.15 Zanderu kapsētā

Anna Kreicberga (1931. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Ināra Meikšāne (1943. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Haralds Briedis (1941. g.), Valgundes pag.

Olga Jefimova (1945. g.), Sesavas pag.

Milda Vilmane (1932. g.), Valgundes pag.

Virgīnija Šakauskiene (1932. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Jānis Meiers (1946. g.), Elejas pag.

Konstantīns Gorbunovs (1986. g.), Jelgava

Oskars Stūrnieks (1960. g.), Valgundes pag.

Velta Ceplīte (1943. g.), Vilces pag.

Veneranda Puļķe (1929. g.), Zaļenieku pag.

Dzidra Jākobsone (1956. g.), Svētes pag.

Anatolijs Salačonoks (1944. g.), Platones pag.

Ksenija Lupača (1938. g.), Jelgava

Anatolijs Černavskis (1929. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Antans Petrausks (1931. g.), Sesavas pag.

Aleksandrs Inaps (1952. g.), Vilces pag.

Jekaterina Rodika (1939), Jaunsvirlaukas pag.

Edīte Vistiņa (1925. g.), Līvbērzes pag.

Jānis Pirogs (1942. g.), Jelgava

Aleksandrs Deņisovs (1962. g.), Jelgava


Aizsaulē aizgājuši (līdz 5. maijam)

Aleksandrs Leščinskis (1921. g.) – izvadīšana 6. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā


Jānis Pirogs (1942. g.) – izvadīšana 3. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Raisa Solujanova (1922. g.) – izvadīšana 3. maijā plkst.12 Norauku kapsētā

Zoja Koroļova (1950. g.) – izvadīšana 29. aprīlī plkst.13.15 Bērzu kapsētā

Jānis Daukste (1956. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.12 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ivans Ļitvins (1951. g.) – izvadīšana 29. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Alberts Gaidulis (1936. g. ) – izvadīts 27. aprīlī Bērzu kapsētā

Franciška Urbanoviča (1929. g.) – izvadīšana 26. aprīlī plkst.13.45 Meža kapsētā

Ija Krūzmētra (1925. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Apolinārija Kuļikova (1937. g.) – izvadīšana 21. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Oļegs Aļeksejevs (1947. g.) – izvadīšana 26. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Davids Kukļa (1922. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.11 Bērzu kapsētā

Valentīns Lobačs (1943. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Jadviga Ginčevska (1944. g.) – izvadīšana 19. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Mihails Špots (1916. g.) – izvadīšana 20. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā

Dzidra Kola (1936. g.) – izvadīšana 20. aprīlī plkst.14 Baložu kapsētā

Marija Semjonova (1926. g.) – izvadīšana 16. aprīlī plkst.11 Meža kapsētā

Marija Skrebele (1934. g.) – izvadīšana 14. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Voldemārs Buķis (1948. g.) – izvadīšana 14. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Anita Mateus (1953. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Trikātas kapiem Beverīnas novadā

Klāra Lahtionova (1936. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Larisa Golcvarte (1951. g.) – izvadīšana 15. aprīlī plkst.16 Baložu kapsētā

Zenta Leimane (1926. g.) – izvadīšana 16. aprīlī plkst.11 Baložu kapsētā

Žanis Parafjanovičs (1939. g.) – izvadīšana 12. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Jevgēnijs Monahovs (1948. g.) – izvadīšana 12. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Elza Zaneripa (1931. g.) – izvadīšana 13. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā

Vladimirs Leibuks (1919. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Oļegs Fjodorovs (1976. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Ivans Beļs (1951. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Jānis Turakovs (1923. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā

Vidimants Markevičus (1954. g.) – izvadīšana 9. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Marija Pakārkle (1919. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.16 Zanderu kapsētā

Vladimirs Andrejevs (1961. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Nikolajs Kirins (1955. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.14.30 Bērzu kapsētā

Tamāra Edele (1938. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.15.30 Baložu kapsētā

Anna Birģele (1932. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.12 Zanderu kapsētā

Laimonis Zalcmanis (1928. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.14 Zanderu kapsētā

Pelageja Lazutkina (1935. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.10.30 Zanderu kapsētā

Aija Jekševica (1930. g.) – izvadīšana 6. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā

Olga Tīruma (1920. g.) – izvadīšana 8. aprīlī plkst.13 Zanderu kapsētā

Ivars Silmačonoks (1937. g.) – izvadīšana 2. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Nadežda Grjazina (1938. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā

Vladimirs Kons (1923. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā

Raimonds Spuris (1934. g.) – izvadīšana 2. aprīlī plkst.13 Baložu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie:


Anatolijs Černavskis (1929. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Antans Petrausks (1931. g.), Sesavas pag.

Aleksandrs Inaps (1952. g.), Vilces pag.

Jekaterina Rodika (1939), Jaunsvirlaukas pag.

Edīte Vistiņa (1925. g.), Līvbērzes pag.

Jānis Pirogs (1942. g.), Jelgava

Aleksandrs Deņisovs (1962. g.), Jelgava

Kristīna Pinčuka (1964. g.), Līvbērzes pag.

Arnolds Ozols (1932. g.), Vilces pag.

Dagmāra Frinda (1948. g.), Kalnciema pag.

Aigars Mickevičs (1964. g.), Jelgava

Ivans Keziks (1950. g.), Sesavas pag.

Irma Ivanovska (1920. g.), Elejas pag.

Ivars Daugaviņš (1939. g.), Zaļenieku pag.

Nikolajs Hominskis (1959. g.), Zaļenieku pag.

Anna Skaidiņa (1933. g.), Glūdas pag.

Voldemārs Buķis (1948. g.), Jelgava

Auseklis Dreimanis (1935. g.), Vircavas pag.

Vitālijs Bērziņš (1956. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Tatjana Dubicka (1962. g.), Jelgava

Marija Maņina (1932. g.), Jelgava

Oļegs Fjodorovs (1976. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Antoņina Soma (1928. g.), Glūdas pag.

Boļeslavs Bluks (1934. g.), Vircavas pag.

Sarmīte Cīska (1955. g.), Valgundes pag.

Eleonora Sosnare (1919. g.), Kalnciema pag.

Valentīna Oranovska (1939. g.), Jelgava

Andris Tukulis (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valda Rakstiņa (1926. g.), Valgundes pag.

Kristaps Šmits (1927. g.), Elejas pag.

Rimonts Kristopaitis (1946. g.), Glūdas pag.

Ināra Šmaukstele (1971. g.), Līvbērzes pag.

Viktors Ležnevičs (1946. g.), Salgales pag.

Zinta Bula (1923. g.), Jelgava

Ilze Priedīte (1972. g.), Jelgava

Mirdza Barkāne (1922. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 21. martam)

Alma Biezā (dz. 1942. g.) – izvadīšana 22. martā plkst.13 Baložu kapsētā

Valentīna Sokolovska (dz. 1929. g.) – izvadīšana 23. martā plkst.15 Bērzu kapsētā

Ņina Samusenkova (dz. 1946. g. ) – izvadīšana 23. martā plkst.13 Bērzu kapsētā

Valdis Zābaks (dz. 1942. g.) – izvadīšana 17. martā plkst.13.30 Bērzu kapsētā

Raisa Kolbenkova (dz. 1954. g.) – izvadīšana 18. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Biruta Remeņuka (dz. 1939. g. ) – izvadīšana 19. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Erna Kramiņa (dz. 1928. g.) – izvadīta 16. martā Bērzu kapsētā

Ludmila Elksniņa (dz. 1936. g.) – izvadīšana 15. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Nikolajs Demidovs (dz. 1955. g.) – izvadīšana 15. martā plkst.11 Bērzu kapsētā

Mudīte Svare (dz. 1959. g.) – izvadīšana 16. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Gunārs Bogdans (dz. 1937. g.) – izvadīšana 10. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Alla Pismennaja (dz. 1944. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.14.45 Zanderu kapsētā

Stepans Mikuckis (dz. 1947. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Aleksandrs Zagdajs (dz. 1939. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.15 Zanderu kapsētā

Ērika Lieljukse (dz. 1954. g.) – izvadīšana 8. martā plkst.14 Baložu kapsētā

Olga Kuzminova (dz. 1941. g.) – izvadīšana 9. martā plkst.13 Baložu kapsētā

Pēteris Visockis (dz. 1939. g.) – izvadīšana 9. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Norauku kapsētu

Irēna Brese (dz. 1935. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.12 Baložu kapsētā

Ojārs Liepiņš (dz. 1938. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.14 Baložu kapsētā

Ernests Kauliņš (dz. 1977. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.12 Baložu kapsētā

Tamāra Prosvetova (dz. 1937. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.14 Bērzu kapsētā

Rasma Dumpe (dz. 1940. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.16 Bērzu kapsētā

Andris Upe (dz. 1951. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.13 Bērzu kapsētā

Ilmārs Andersons (dz. 1929. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.14.30 Baložu kapsētā

Ņina Otinova (dz. 1928. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.13 Zanderu kapsētā

Elmārs Ruseckis (dz. 1953. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilze Dalbiņa (dz. 1975. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.14 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ivans Ņorba (dz. 1941. g.) – izvadīts 2. martā Bērzu kapsētā

Ivans Viskrebencevs (dz. 1936. g.) – izvadīts 2. martā Bērzu kapsētā

Eduards Mihailovs (dz. 1967. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Anatolijs Poļšakovs (dz. 1964. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.12 Bērzu kapsētā

Olita Deņisova (dz. 1962. g.) – izvadīšana 1. martā plkst.14 Bērzu kapsētā

Rasma Čākure (dz. 1924. g.) – izvadīta 27. februārī Bērzu kapsētā

Vladimirs Trofimovs (dz. 1958. g.) – izvadīšana 25. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Jozs Kovaļauskis (dz. 1939. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Ivans Čerkasovs (dz. 1924. g.) – izvadīšana 27. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Alma Lasmane (dz.1925. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.12 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Genadijs Sajenko (dz. 1943. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Astrīda Gagnus (dz. 1936. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.15 Meža kapsētā

Biruta Orlovska (dz. 1935. g.) – izvadīšana 23. februārī plkst.15 Baložu kapsētā

Ņina Smirnova (dz. 1940. g.) – izvadīta 20. februārī Meža kapsētā

Aleksandrs Petričenko (dz. 1952. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.15.30 Bērzu kapsētā

Lidija Tomčika (dz. 1934. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Marija Parhomenko (dz. 1942. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā

Marija Kursīte (dz. 1952. g.) – izvadīšana 18. februārī plkst.12 Zanderu kapsētā

Ināra Jēgere (dz. 1956. g.) – izvadīšana 19. februārī plkst.11 Bērzu kapsētā

Elmārs Bolmanis (dz.1934. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.14 Bērzu kapsētā

Juris Šarkovskis (dz. 1951. g.) – izvadīšana 20. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Pjotrs Kuruško (dz. 1937. g.) – izvadīšana 16. februārī plkst.11 Bērzu kapsētā

Ivans Serguns (dz. 1933. g.) – izvadīšana 17. februārī plkst.13Meža kapsētā

Elizabete Petko (dz. 1937. g.) – izvadīšana 18. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Zinta Aizsilniece (1954. g.) – izvadīšana 11. februārī plkst.15 Baložu kapsētā

Valija Ērika Jamonte (1936. g.) – izvadīšana 12. februārī plkst.15 Zanderu kapsētā

Emīlija Semenoviča (1937. g.) – izvadīta 10. februārī Bērzu kapsētā
Valentīna Ignatuškina (1930. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.12 Bērzukapsētā
Aleksis Vuškāns (1962. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Vladimirs Stankovskis (1956. g.) – izvadīšana 9. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā

Inese Oša-Koževņikova (1967. g.) – izvadīšana 10. februārī plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu
Ilga Veicele (1933. g.) – izvadīšana 11. februārī plkst.11 Zanderu kapsētā

Adolfina Voroškeviča (1918. g.) – izvadīšana 12. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā

Anfisa Seibute (1933. g.) – izvadīšana 4. februārī plkst.12.30 Meža kapsētā

Oļegs Kļimanskis (1929. g.) – izvadīšana 5. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā
Aleksejs Krots (1957. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā
Ivans Sambuks
(1924. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.12.45 Bērzu kapsētā
Atvars Tancis (1967. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā

Genovefa Trēde (1928. g.) – izvadīšana 2. februārī plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Ilga Tamoliņa (1937. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.14 Bērzu kapsētā
Aleksandra Zavicka (1935. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.15 Meža kapsētā
Harijs Veģeris (1941. g.) – izvadīšana 3. februārī plkst.13 Meža kapsētā
Zīna Buhrote (1921. g.) – izvadīšana 4. februārī plkst. 11.00 Zanderu kapsētā
Marija Šimane (1935. g.) – izvadīta 30. janvārī Baložu kapsētā

Eduards Buškevics (1925. g.) – izvadīšana 28. janvārī plkst.14 Zanderu kapsētā

Vladimirs Matvejevs (1956. g.) – izvadīšana 29. janvārī plkst.10.30 Bērzu kapsētā
Ņina Ivanova (1937. g.) – izvadīšana 26. janvārī plkst.12 Zanderu kapsētā

Marija Kirijenko (1931. g.) – izvadīšana 27. janvārī plkst.12 Zanderu kapsētā
Edīte Jegorova (1969. g.) – izvadīšana 28. janvārī plkst.11 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā (līdz 23. martam) reģistrēti mirušie


Andris Tukulis (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valda Rakstiņa (1926. g.), Valgundes pag.

Kristaps Šmits (1927. g.), Elejas pag.

Rimonts Kristopaitis (1946. g.), Glūdas pag.

Ināra Šmaukstele (1971. g.), Līvbērzes pag.

Viktors Ležnevičs (1946. g.), Salgales pag.

Zinta Bula (1923. g.), Jelgava

Ilze Priedīte (1972. g.), Jelgava

Mirdza Barkāne (1922. g.), Jelgava

Ivans Mihailovs (1936. g.), Kalnciema pag.

Vitauts Mitkus (dz. 1967. g.), Glūdas pag.

ModrisLaunags (dz. 1955. g.), Vilces pag.

Olga Dzeniša (dz. 1928. g.), Līvbērzes pag.

Jevgenijs Matovičs (dz. 1938. g.), Līvbērzes pag.

Pāvels Vigulis (dz. 1947. g.) , Kalnciema pag.

Miks Vilivis (dz. 1948. g.), Jelgava

Jaņina Ribakova (1930. g.), Kalnciema pag.

Nadežda Jefimova (1929. g.), Svētes pag.

Oskars Jaņins (1949. g.), Zaļenieku pag.

Biruta Matlava (1936.g.), Zaļenieku pag.

Astrīda Strupe (1929. g.), Valgundes pag.

Stepans Mikuckis (1947. g.) , Jelgava

Ausma Streile (1929. g.), Jelgava

Valentīna Anšmite (1942. g.), Svētes pag.

Ruta Stapuļone (1938. g.), Līvbērzes pag.

Jefrosinija Šarovarova (1934. g.), Elejas pag.

Vladimirs Hišovs (1930. g.), Zaļenieku pag.

Sergejs Novikovs (1956. g.), Glūdas pag.

Ilmārs Fogelmans (1963. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Smaida Bāliņa (1959. g.), Valgundes pag.

Fedosija Ļebedeva (1931. g.), Platones pag.

Anna Vilce (1927. g.), Glūdas pag.

Modris Stepanovičs (1948. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Gunārs Žukovskis (1945. g.), Elejas pag.

Eduards Dzenišs (1952. g.), Līvbērzes pag.

Hilda Spriņģe (1930. g.), Glūdas pag.

Aleksis Vuškāns (1962. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Juris Liepiņš (1942. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Inese Dobele (1961. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Ilgvars Boroduška (1950. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Vilis Imants Strazdiņš (1933. g.), Jelgava

Anfisa Seibute (1933. g.), Jelgava

Vilis Zīverts (1925. g.), Jaunsvirlauka

Regīna Snicareva (1931. g.), Kalnciems

Maiga Šulca (1939. g.), Valgunde

Aleksandrs Pitrovs (1971. g.), Jelgava

Edīte Jegorova (1969. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Valentīna Čikste (1929. g.), Glūdas pag.

Vitolds Vītoliņš (1933. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Broņislava Jermaloviča (1933. g.), Zaļenieku pag.

Viktors Subočs (1923. g.), Līvbērzes pag.

Aleksandrs Mauļins (1937. g.), Kalnciema pag.

Rita Šuksta (1933. g.), Vircavas pag.

Mudīte Beihmane (1944. g.), Platones pag.

Marija Jevstifejeva (1944. g.), Kalnciema pag.

Zinaida Lapiņa (1927. g.), Glūdas pag.

Tatjana Anaņeva (1952. g.), Jelgava

Sergejs Fedorenko (1968. g.), Jelgava

Anna Launaga (1931. g.), Lielplatones pag.

Olga Kuļčenko (1961. g.), Svētes pag.

Tatjana Ņesteroviča (1921. g.), Līvbērzes pag.

Pēteris Daukšts (1938. g.), Elejas pag.

Matvejs Boļšakovs (1942. g.), Kalnciema pag.

Vija Mickāne (1954. g.), Svētes pag.

Andrejs Česla (1947. g.), Platones pag.

Anna Gelašvili (1928. g.), Jelgava

Jekaterina Mašaro (1929. g.), Jelgava