Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 8.jūnijam)

Valentīna Fišmeistare (1933. g.) – izvadīšana 11. jūnijā plkst.15 Meža kapsētā
Taisija Pavloviča (1946. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā
Kate Jezdovska (1931. g.) – izvadīšana 12. jūnijā plkst.15 Bērzu kapsētā 
Sarmīte Krastiņa (1930. g.) – izvadīšana 9. jūnijā plkst.12 Meža kapsētā 
Olga Marenkova (1928. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.13 Meža kapsētā
Antose Mitrovska (1942. g.) – izvadīšana 6. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā
Olga Kuruško (1954. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Ilga Rasnača (1942. g.) – izvadīšana 4. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā 
Tatjana Andžāne (1969. g.) – izvadīšana 2. jūnijā plkst.15 Bērzu kapsētā 
Ivans Kuprijanovs (1931. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.16 Zanderu kapsētā
Uldis Gustiņš (1950. g.) – izvadīšana 29. maijā plkst.16 Baložu kapsētā
Vigo Zadeiks (1928. g.) – izvadīšana 29. maijā plkst.14 Meža kapsētā 
Aleksandrs Petrenko (1929. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Juris Gasparovičs (1945. g.) – izvadīšana 26. maijā plkst.14 no Zanderu sēru nama uz Bērzu kapsētu
Valentīna Vidze (1937. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā
Ļubova Smoļaņinova (1926. g.) – izvadīšana 27. maijā 16 Zanderu kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie
Gundega Volostņikova (1944. g.), Jelgava
Antose Mitrovska (1942. g.), Jelgava
Olga Marenkova 1928. g.), Jelgava
Ingrīda Zīverte (1957. g.), Jelgava
Roza Petrjankina (1931. g.), Jelgava
Gunta Reginska (1938. g.), Jelgava
Irma Bērziņa (1922. g.), Jelgava
Irēna Segijeviča (1932. g.), Svētes pag.
Jānis Muskars (1954. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Zoja Haprova (1927. g.), Kalnciems
Lana Ozollapa (1983. g.), Līvbērzes pag.

Uldis Gustiņš (1950. g.), Jelgava

Vitālijs Gavrilovs (1956. g.), Jelgava

Proskovja Ivčenko (1927. g.), Jelgava

Aleksandrs Petrenko (1929. g.), Glūdas pag.

Mirdza Bembere (1937. g.), Platones pag.

Alina Deruka (1930. g.), Sesavas pag.

Ļubova Smoļaņinova (1926.g.), Līvbērzes pag.

Anatolijs Kormiļcevs (1954. g.), Glūdas pag.

Jānis Lazda (1930. g.), Lielplatones pag.

Taisija Gricenko (1937. g.), Elejas pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 21.maijam)

Ināra Jakovļeva (1956. g.) – izvadīšana 22. maijā plkst.11 Bērzu kapsētā

Zenta Tenberga (dz. 1943. g.) – izvadīšana 23. maijā plkst.11 no Baložu kapu kapličas

Emilija Mežroze (1924. g.) – izvadīšana 20. maijā plkst.11 Bērzu kapsētā 

Vasīlijs Fiļimonovs (1942. g.) – izvadīšana 19. maijā plkst.14 no Meža kapsētas sēru nama uz Miera kapsētu

Klaudija Pivovarova (1923. g.) – izvadīšana 19. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Jevgeņijs Belogrudovs (1957. g.) – izvadīšana 19. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Jautrīte Zvane 1940. g.) – izvadīšana 20. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā
Olga Bite (1933. g.) – izvadīšana 20. maijā plkst.15 Baložu kapsētā 
Genādijs Upītis (1956.g.) – izvadīšana 15. maijā .plkst.14 Zanderu kapsētā.
Nikolajs Jeršovs (1951.g.) – izvadīšana 15. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā.
Vija Frolova (1961.g.) izvadīšana 14. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā.
Artūrs Apinis (1934. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.14 Meža kapsētā.
Andris Upītis (1947. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.12 Zanderu kapsētā.
Jurijs Djubins (1952. g.) – izvadīšana 12. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā.
Aldis Hartmanis (1929. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.11 Baložu kapsētā.
Marija Kļimanova (1927. g.) – izvadīšana 13. maijā plkst.11 Baložu kapsētā.
Romans Bariļaks (1936. g.) – izvadīšana 14. maijā plkst.12 Zanderu kapsētā.

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie

Ināra Jakovļeva (1956. g.), Jelgava

Klavdija Bogdanova (1929. g.), Valgundes pag.

Gaļina Šeļehova (1948. g.), Zaļenieku pag.

Ivars Zukmanis (1957. g.), Zaļenieku pag.

Mirdza Mieze (1932. g.), Svētes pag.

Arvids Kūlis (1926. g.), Valgundes pag.

Ivans Baburovs (1942. g.), Kalnciema pag.
Anastasija Kozlovska (1935. g.), Sesavas pag.
Vigo Dobelis (1958. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Jānis Tabors (1955. g.), Sesavas pag.
Nora Alida Kāne (1932. g.), Vircavas pag.
Ludmila Kuprikova (1946. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Vasīlijs Fiļimonovs (1942. g.), Līvbērzes pag.
Regīna Avotiņa (1943. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Dainis Grandovskis (1954. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Ausma Ivanova (1933. g.), Elejas pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 6.maijam)

Dainis Grandovskis (1954. g.) – izvadīšana piektdien, 8.maijā plkst.13 no katoļu baznīcas Katoļu ielā Jelgavā
Felicija Pluce (1923. g.) – izvadīšana 9. maijā plkst.14 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu 
Sergejs Dumcevs (1937. g.) – izvadīšana 7. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā
Regīna Avotiņa (1943.g.) – izvadīšana 7. maijā plkst.14 Bērzu kapsētā
Ivans Titovičs (1924. g.) – izvadīšana 7. maijā plkst.16 Bērzu kapsētā
Sergejs Gorodeckis (1950. g.) – izvadīšana 8. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā
Zinaida Ļeščenko (1925. g.) – izvadīšana 9. maijā plkst.15 Zanderu kapsētā 
Ņina Drobova (1948.g.) – izvadīta 6. maijā Bērzu kapsētā
Arnolds Miķelsons (1944.g.) – izvadīšana 5. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā
Gaļina Rokitina (1936. g.) – izvadīta 2. maijā Bērzu kapsētā
Zinaida Golubeva (1937. g.) – izvadīšana 2. maijā Bērzu kapsētā
Gunārs Krūtainis (1931. g.) – izvadīts 2. maijā Bērzu kapsētā
Neļa Paškina (1937. g.) – izvadīta 2. maijā Zanderu kapsētā.
Valentīna Kostina (1929. g.) – izvadīšana 30. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Atis Cinevics (1953. g.) – izvadīšana 30. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Fridrihs Boss (1961. g.) – izvadīšana 2. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā
Ilga Andersone (1933. g.) – izvadīšana 2. maijā plkst.11.30 Zanderu kapsētā
Elga Pļavāne (1923. g.) – izvadīšana 30. aprīlī plkst.14 Baložu kapsētā.
Anna Kārkliša (1944. g.) – izvadīšana 30. aprīlī plkst.10 Bērzu kapsētā
Kims Burča (1999. g.) – izvadīts 29. aprīlī Bērzu kapsētā 
Laimdota Rubina (1934.g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā 
Nikolajs Mihailovs (1940. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Agris Lavenieks (1942. g.) – izvadīšana 28. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā
Atis Cinevics (1953. g.) – izvadīšana 30. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā 
Vladimirs Viktorovs (1966. g.) – izvadīšana 25. aprīlī plkst.16 Bērzu kapsētā
Sergejs Balcers (1961. g.) – izvadīšana 25. aprīlī plkst.12 Meža kapsētā 
Modris Lejnieks (1949. g.) – izvadīšana 23. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā
Vladimirs Matuļenko (1947. g.) – izvadīšana 24. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā
Slaviks Švabs (1954. g.) – izvadīšana 24. aprīlī plkst.11 no Meža kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu
Irina Jurinova (1958. g.) – izvadīšana 23. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā
Ninele Gura (1926. g.) – izvadīšana 23. aprīlī plkst.11 Norauku kapsētā.
Aija Stradiņa (1930. g.) – izvadīšana 24. aprīlī plkst.14 Baložu kapsētā
Visvaldis Grandavs (1941. g.) – izvadīšana 24. aprīlī plkst.16 Zanderu kapsētā  

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie
Rita Jēkabsone (1935. g.), Jelgava
Atis Cinevics (1953. g.), Jelgava
Aleksandrs Eļjaševičs (1980. g.), Vircavas pag.
Apolonija Janoviča (1924. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Faina Nasira (1925. g.), Elejas pag.
Valija Bokuma (1924. g.), Platones pag.
Ļuba Krūze (1952. g.), Vircavas pag.
Marita Anna Bērziņa (1925. g.), Zaļenieku pag.
Sarmīte Koroļeva (1941. g.), Zaļenieku pag.
Tamāra Lazda (1948. g.), Jelgava
Fidels Džiojevs (1963. g.), Jelgava
Aija Stradiņa (1930. g.), Jelgava
Aleksandrs Šendrakovs (1938. g.), Jelgava 
Miķelis Rapnieks (1950. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Darja Andrejeva (1930. g.), Zaļenieku pag.
Lonija Grizāne (1941. g.), Glūdas pag.
Alvīne Brīdaga (1924. g.), Platones pag.
Andris Vindelis (1945. g.), Vilces pag.
Haralds Losmanis (1939. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Aleksandrs Sokolovs (1950. g.), Kalnciema pag.
Vladimirs Viktorovs (1966. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 20.aprīlim)

Alfons Smuļko (1947. g.) – izvadīšana 21. aprīlī plkst.12 Zanderu (nevis Bērzu) kapsētā
Oskars Zesers (1981. g.) – izvadīšana 22. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā 
Vladislavs Muravka (1934. g.) – izvadīšana 18. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Ivans Subačs (1942. g.) – izvadīšana 18. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā
Mečislavs Dubrovskis (1934. g.) – izvadīšana 18. aprīlī plkst.10.30 Bērzu kapsētā 
Zigrīda Ruta Sproģe (1945. g.) – izvadīšana 18. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā
Ivans Jermolajevs (1940. g.) – izvadīšana 17. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Delfine Liepiņa (1951. g.) – izvadīšana 18. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā
Aleksandrs Komisarovs (1950.g.) – izvadīšana 18. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Ausma Šīna (1928. g.) – izvadīšana 16. aprīlī plkst.12 Meža kapsētā
Biruta Bruņiniece (1929. g.) – izvadīšana 18. aprīlī plkst.13 Baložu kapsētā

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie
Augusts Šuķevics (1931. g.), Vilces pag.
Dainis Imants Maskats (1940. g.), Jelgava

Aizsaulē aizgājuši (līdz 9.aprīlim)

Pāvils Pahomovs (1953. g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Vladimirs Pavlovs (1939.g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.15.30 Bērzu kapsētā
Vladimirs Abušajevs (1941.g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.11.30 Bērzu kapsētā
Ruta Spilva (1937. g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.11 Meža kapsētā
Josifs Švaba (1949. g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.11.30 Zanderu kapsētā 
Anastasija Geiba (1925. g.) – izvadīšana 9. aprīlī plkst.15 Zanderu kapsētā
Dzintra Koroļkova (1963. g.) – izvadīšana 9. aprīlī plkst.13.30 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu 
Česlava Jukša (1950. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Lidija Starikovska (1921. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.13 Zanderu kapsētā
Valdis Beļinskis (1961. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā
Jevgenija Romanova (1949. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Antoņina Kondratjeva (1931. g.) – izvadīta 4. aprīlī Baložu kapsētā
Leontīne Gurjanova (1938. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.12 Zanderu kapsētā
Egils Stabrovskis (1954. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Antoņina Gagajeva (1940. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Anatolijs Sitiks (1957. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.15.30 Zanderu kapsētā
Daina Tīlena (1941. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā
Mārīte Harlamova (1932. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā
Zinaida Gerasimova (1941. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Vaironis Deicenbergs (1931. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā
Leonīds Lotko (1974. g.) – izvadīšana 31. martā plkst.11.30 Zanderu kapsētā 
Marija Aleksejeva (1941. g.) – izvadīšana 31. martā plkst.11 Bērzu kapsētā
Vera Ločmele (1944. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.14 Zanderu kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie
Anita Grigaloviča (1960. g.), Jelgava 
Arnolds Jurēvics (1934. g.), Jelgava
Lūcija Brūverīte (1936. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Konstantīns Kozars (1941. g.), Valgundes pag.
Ivans Bogdanovs (1935. g.), Kalnciems 
Rūdolfs Arnolds Grīnvalds (1931. g.), Līvbērzes pag.
Anna Sadoha (1931. g.), Līvbērzes pag.
Česlava Jukša (1950. g.), Līvbērzes pag.
Leons Baumanovskis (1939. g.), Glūdas pag.
Aleksandrs Adamovičs (1931. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Vladimirs Pavlovs (1939. g.), Platones pag.
Vera Dežurova (1937. g.), Lielplatones pag.
Vladimirs Abušajevs (1941. g.), Glūdas pag.
Staņislavs Škutāns (1932. g.), Līvbērzes pag.
Leonīds Lotko (1974. g.), Jelgava
Arnolds Zvejnieks (1925. g.), Jelgava
Konstantina Artimoviča (1928. g.), Sesavas pag.
Jevdokija Belaja (1927. g.), Sesavas pag.
Jānis Rūtenbergs (1938. g.), Elejas pag.
Vera Ločmele (1944. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Jānis Caune (1932. g.), Elejas pag.
Antoņina Madžule (1932. g.), Lielplatones pag.
Ignats Rimšāns (1929. g.), Glūdas pag.
Jevgenija Mandrika (1935. g.), Platones pag.
Andris Janušonis (1955. g.), Elejas pag.
Arvīds Poga (1930. g.), Valgundes pag.
Jānis Volodka (1942. g.), Glūdas pag.
Aigars Pinters (1960. g.), Zaļenieku pag.