Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 9.aprīlim)

Pāvils Pahomovs (1953. g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Vladimirs Pavlovs (1939.g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.15.30 Bērzu kapsētā
Vladimirs Abušajevs (1941.g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.11.30 Bērzu kapsētā
Ruta Spilva (1937. g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.11 Meža kapsētā
Josifs Švaba (1949. g.) – izvadīšana 11. aprīlī plkst.11.30 Zanderu kapsētā 
Anastasija Geiba (1925. g.) – izvadīšana 9. aprīlī plkst.15 Zanderu kapsētā
Dzintra Koroļkova (1963. g.) – izvadīšana 9. aprīlī plkst.13.30 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu 
Česlava Jukša (1950. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Lidija Starikovska (1921. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.13 Zanderu kapsētā
Valdis Beļinskis (1961. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā
Jevgenija Romanova (1949. g.) – izvadīšana 10. aprīlī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Antoņina Kondratjeva (1931. g.) – izvadīta 4. aprīlī Baložu kapsētā
Leontīne Gurjanova (1938. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.12 Zanderu kapsētā
Egils Stabrovskis (1954. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Antoņina Gagajeva (1940. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.14 Bērzu kapsētā
Anatolijs Sitiks (1957. g.) – izvadīšana 4. aprīlī plkst.15.30 Zanderu kapsētā
Daina Tīlena (1941. g.) – izvadīšana 5. aprīlī plkst.13 Bērzu kapsētā
Mārīte Harlamova (1932. g.) – izvadīšana 7. aprīlī plkst.15 Bērzu kapsētā
Zinaida Gerasimova (1941. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.12 Bērzu kapsētā
Vaironis Deicenbergs (1931. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.12 Baložu kapsētā
Leonīds Lotko (1974. g.) – izvadīšana 31. martā plkst.11.30 Zanderu kapsētā 
Marija Aleksejeva (1941. g.) – izvadīšana 31. martā plkst.11 Bērzu kapsētā
Vera Ločmele (1944. g.) – izvadīšana 1. aprīlī plkst.14 Zanderu kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie
Anita Grigaloviča (1960. g.), Jelgava 
Arnolds Jurēvics (1934. g.), Jelgava
Lūcija Brūverīte (1936. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Konstantīns Kozars (1941. g.), Valgundes pag.
Ivans Bogdanovs (1935. g.), Kalnciems 
Rūdolfs Arnolds Grīnvalds (1931. g.), Līvbērzes pag.
Anna Sadoha (1931. g.), Līvbērzes pag.
Česlava Jukša (1950. g.), Līvbērzes pag.
Leons Baumanovskis (1939. g.), Glūdas pag.
Aleksandrs Adamovičs (1931. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Vladimirs Pavlovs (1939. g.), Platones pag.
Vera Dežurova (1937. g.), Lielplatones pag.
Vladimirs Abušajevs (1941. g.), Glūdas pag.
Staņislavs Škutāns (1932. g.), Līvbērzes pag.
Leonīds Lotko (1974. g.), Jelgava
Arnolds Zvejnieks (1925. g.), Jelgava
Konstantina Artimoviča (1928. g.), Sesavas pag.
Jevdokija Belaja (1927. g.), Sesavas pag.
Jānis Rūtenbergs (1938. g.), Elejas pag.
Vera Ločmele (1944. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Jānis Caune (1932. g.), Elejas pag.
Antoņina Madžule (1932. g.), Lielplatones pag.
Ignats Rimšāns (1929. g.), Glūdas pag.
Jevgenija Mandrika (1935. g.), Platones pag.
Andris Janušonis (1955. g.), Elejas pag.
Arvīds Poga (1930. g.), Valgundes pag.
Jānis Volodka (1942. g.), Glūdas pag.
Aigars Pinters (1960. g.), Zaļenieku pag.

Aizsaulē aizgājuši (līdz 26.martam)

Aļa Kisļakovska (1937. g.) – izvadīšana 28. martā plkst.11.30 Bērzu kapsētā 
Klavdija Tarasova (1927. g.) – izvadīšana 26. martā plkst.16.30 Bērzu kapsētā
Ludmila Halturina (1965. g.) – izvadīšana 26. martā plkst.15 Bērzu kapsētā
Rasma Meikšāne (1942. g.) – izvadīšana 26. martā plkst.12 Bērzu kapsētā
Vladislavs Putāns (1933. g.) – izvadīšana 26. martā plkst.13 Bērzu kapsētā 
Antoņina Antmane (1930. g.) izvadīšana 28. martā plkst.13 Bērzu kapsētā 
Ivans Kačurins (1986. g.) – izvadīšana 25. martā plkst.14 Bērzu kapsētā 
Austra Kuļikovska (1922. g.) – izvadīšana 24. martā plkst.15 Bērzu kapsētā
Larisa Ņeverovska (1938. g.) izvadīšana 24. martā plkst.12 Bērzu kapsētā 
Alma Petroloviča (1930. g.) – izvadīšana 21. martā plkst.14 Baložu kapsētā 
Viktors Golovuškins (1936. g.) – izvadīšana 19. martā plkst.11 Bērzu kapsētā 
Veronika Dragūle (1914. g.) – izvadīšana 19. martā plkst.12 Bērzu kapsētā
Sarmīte Berkolde (1944. g.) – izvadīšana 19. martā plkst.14 Baložu kapsētā
Vadims Ulanovs (1971. g.) – izvadīšana 17. martā plkst.12 Bērzu kapsētā 
Anatolijs Zavolžskis (1949. g.) – izvadīšana 14. martā plkst.14 Bērzu kapsētā
Ivans Rogačs (1941. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.14 Bērzu kapsētā
Zina Zinaida Červonnaja (1942. g.) – izvadīšana 14. martā plkst.15.30 Bērzu kapsētā
Valerijs Osipovičs (1950. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.12.45 Bērzu kapsētā
Spodra Kapakle (1924. g.) – izvadīšana 11. martā plkst. 14.00 Meža kapsētā
Ņina Blumberga (1931. g.) – izvadīšana 13. martā plkst.14 Zanderu kapsētā
Jānis Vīģelis (1932. g.) – izvadīšana 12. martā plkst.14 Baložu kapsētā
Janīna Lasmane (1935. g.) – izvadīšana 11. martā plkst.11 Baložu kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie
Vladislavs Putāns (1933. g.), Jelgava 
Guntars Markots (1935. g.), Valgundes pag.
Vanda Bogdane (1946. g.), Valgundes pag.
Marija Maske (1929. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Jānis Veiss (1954. g.), Vilces pag.
Roberts Osis (1935. g.), Vircavas pag.
Antoņina Antmane (1930. g.), Vircavas pag.
Veneranda Igaune (1927. g.), Glūdas pag.
Veronika Dragūne (1914. g.), Elejas pag.
Nadežda Basaičuka (1948. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Jaņina Ivaškeviča (1924. g.), Jaunsvirlaukas pag.
Uldis Gribs (1972. g.), Sesavas pag.
Dzidra Sirsniņa (1931. g.), Sesavas pag.
Aleksandra Piskunova (1933. g.), Kalnciema pag.
Vadims Ulanovs (1971. g.), Jelgava
Ausma Ozola (1960. g.), Jelgava 
Ritums Vilciņš (1964. g.), Vilces pag.
Jekaterina Berezovska (1934. g.), Zaļenieku pag.