Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina atsaukties «Latvijas Krājbankas» klientus, kuriem bankā glabājas vērtspapīri; Jelgavas filiāle strādās līdz septembra vidum 2

Tā kā ir sākta «Latvijas Krājbankas» bankrota procedūra, banka vairs nav tiesīga turpināt sniegt finanšu pakalpojumus, tai skaitā glabāt klientiem piederošos vērtspapīrus. Ņemot vērā, ka aptuveni 12 tūkstošiem personu bankā vēl glabājas dažādi vērtspapīri, bankas administrators «KPMG Baltics» aicina tās līdz 30.oktobrim vērsties bankā ar lūgumu par viņu īpašumā esošo vērtspapīru pārvešanu uz citu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību.

Ja attiecīgās personas pēc noteiktā termiņa nebūs pārvedušas vērtspapīrus uz citu finanšu iestādi, tiks veikta uz attiecīgo brīdi «Latvijas Krājbankas» turējumā esošo trešajām personām piederošo vērtspapīru pārdošana atklātā izsolē. Izsoles rezultātā iegūtie naudas līdzekļi kopā ar dokumentiem par izsoles organizēšanu un norisi tiks nodoti glabājumā notāram, pie kura pēc tam būs jāvēršas, lai saņemtu naudu. Kopējā vērtspapīru portfeļa vērtība ir aptuveni 2,5 miljoni latu, informē bankas administrators.«Lielākā daļa personu, kurām bankā glabājas vērtspapīri, visticamāk par to ir piemirsušas, jo attiecīgās darbības ar vērtspapīriem veiktas deviņdesmito gadu sākumā vai vidū par visai nelielām summām. Esam jau nosūtījuši atgādinājuma vēstules šīm personām ar lūgumu atsaukties, lai izbeigtu līgumattiecības ar «Latvijas Krājbanku» un pārvestu vērtspapīrus uz citu banku,« saka «KPMG Baltics» korporatīvo finanšu direktors Aivars Jurcāns.Neskaidrību gadījumā bankas klienti var sazināties ar administratoru pa tālruni 67092020.Administrators vērš arī uzmanību, ka drīzumā tiks slēgti vairāki klientu apkalpošanas centri. Jelgavas klientu apkalpošanas centrs strādās līdz 14.septembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gunta

Es gan tur nopirku akcijas par saviem privatizācijas sertifikātiem. Būs jāiet painteresēties.

pirms 7 gadiem, 2012.07.24 15:43

Citas ziņas