Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz sarunu par turību 2

Vai turību var nodrošināt ar naudas drukāšanu? Kā sagādāt tik daudz naudas, lai pietiktu visam? Bet varbūt nauda izzudīs, un to nav vērts uzkrāt? Uz šiem un citiem jautājumiem diskusijā ar jelgavniekiem gatavi atbildēt Latvijas Bankas vadītāji un vadošie speciālisti.

Šā gada 1. un 2. martā Jelgavā notiks Latvijas Bankas un “Latvijas Avīzes” rīkotās “Reģionu sarunas par labklājību”. Nacionālā banka rīko diskusiju ciklu visos Latvijas reģionos, lai ar iedzīvotājiem, pašvaldību līderiem, uzņēmējiem, augstskolu mācībspēkiem un studentiem diskutētu par to, kā vairot ikviena iedzīvotāja un valsts turību kopumā.

“Latvijas 100 gadu jubileja iezīmē vairākas krustceles tautsaimniecības attīstībā, kur gan pašu izvēles, gan objektīvu pasaules norišu ietekme izšķirs, vai mums būs nevis vairāki, bet daudzi veiksmīgi eksportējoši uzņēmumi, vai mūsu bērni dzīvos pārtikušā valstī un vai izvairīsimies no iedzīvotāju skaita tālāka sarukuma, nevienlīdzības saglabāšanās, reģionu panīkuma un citām problēmām,” uzskata sarunu organizatori.

Vienlaikus ar sabiedrības iesaisti diskusija par Latvijas tautsaimniecības nākotnes veidošanu “Reģionu sarunas par labklājību” iekļausies plašākā nacionālās centrālās bankas darbības virzienā – intereses rosināšanā un izpratnes veicināšanā par ekonomikas un finanšu jautājumiem.

Jelgavas pasākumu programmā paredzētas šādas aktivitātes:

  • tikšanās ar studentiem (1. martā no pulksten 9.30 līdz 11 LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes 212. auditorijā, Svētes ielā 18)

  • diskusija ar vietējiem iedzīvotājiem “Atslēga uz turīgumu – nauda vai izglītība?” (1. martā no pulksten 17 līdz 18.30 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra Mazajā zālē, Svētes ielā 33)

  • tikšanās ar uzņēmējiem un tuvējo novadu vadītājiem (2. martā).

Pasākumos piedalīsies Latvijas Bankas padomes loceklis Edvards Kušners, Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste, valdes loceklis Harijs Ozols, Jelgavas pašvaldības vadība. Tiešraide “Latvijas Avīzes” ziņu vietnē www.la.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jampāzijs no Elejas

Nu kā tad,ar šitiem asinssūcējiem būs īstā saruna par labklājību!

pirms gada, 2018.02.26 20:38

SS

ZZ sludinājās darba vergu meklētājs uz Lielbritāniju - charity nozarē solot līdz 50 mārciņām. Policijai derētu pievērst uzmanību, jo faktiski līdzinās darba verdzībai. faktiski stundā nesanāk ne tuvu minimālajai darba samaksai, gadās ka par veselas nedēļas darbu samaksā tikai 30 mārciņas. Bet jāstrādā no rīta līdz vakaram - pat 12 un vairāk stundas dienā. Jelgavā un Nākotnē dzīvo tādas mollīgas agnesītes un pasaku stāstītāja un meitu ģēģera andreja radinieki. Mož šie tad palīdz vervēt gasterbaiteriem jaunus vergus. Pasakas sastāstīs, bet īstenībā nelegāls darbs par smieklīgu naudu. Uzmanieties - charity jomā latvijas gasterbaiteri meklē muļķus, kas uzķertos uz āķa. Īstenībā apkrāpj kur un kā vien var!!!

pirms gada, 2018.02.27 21:07

Citas ziņas