Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«AKG Thermotechnik Lettland» apgrozījums pērn audzis vairāk nekā divas reizes

Dzesētāju ražotāja, Vācijas AKG grupas uzņēmuma SIA «AKG Thermotechnik Lettland» apgrozījums pērn palielinājies vairāk nekā divas reizes, liecina «Firmas.lv» informācija.

Uzņēmums 2011.gadā ir strādājis ar 18 796 218 latu apgrozījumu, bet 2010.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 279 854 lati.2009.gadā «AKG Thermotechnik Lettland» strādāja ar 4 404 909 latu apgrozījumu.Pagājušajā gadā «AKG Thermotechnik Lettland» ir guvusi 2 651 725 latu peļņu, kas ir vairāk nekā četras reizes lielāka par 2010.gadā gūto 621 976 latu peļņu.«AKG Thermotechnik Lettland» darbības veids ir dzesētāju ražošana dažāda veida transportlīdzekļiem, būvniecības tehnikai, kompresoriem un dažādām citām tehniskām ierīcēm.Uzņēmuma vadības ziņojumā ir teikts, ka 2011.gadā ekonomiskā situācija turpināja uzlaboties un apgrozījums, pateicoties jaunu klientu piesaistei, turpināja pieaugt. Pamatojoties uz apgrozījuma pieaugumu un «Lean Management» ieviešanas turpināšanu, «AKG Thermotechnik Lettland» pagājušajā gadā strādāja ar ievērojamu peļņu. Lai varētu apmierināt arvien pieaugošo pieprasījumu pēc «AKG Thermotechnik Lettland» produktiem, pērn tika iegādātas jaunas tehnoloģiskās iekārtas, kā arī papildus pieņemti darbā jauni darbinieki.2012.gadā «AKG Thermotechnik Lettland» plāno aktīvi turpināt jaunu klientu piesaisti, tiek plānots arī tālāks apgrozījuma pieaugums, teikts vadības ziņojumā.Laika posmā no 2013.gada līdz 2016.gadam «AKG Thermotechnik Lettland» vadība plāno būtisku ražošanas kapacitātes paplašināšanu, šajā laikā paredzēta arī jaunas papildu ražošanas halles būvniecība.Vadības ziņojumā teikts, ka «AKG Thermotechnik Lettland» vadība plāno 2011.gadā gūto peļņu ieskaitīt iepriekšējo gadu nesadalītajā peļņā un izmantot to pamatkapitāla palielināšanai.Kā ziņots, 2005.gada novembrī Jelgavā tika atklāta «AKG Thermotechnik Lettland» automašīnu radiatoru ražotne. Tā ir pirmā AKG grupas ražotne Austrumeiropā, kas savu produkciju piegādā pasaules autobūves vadošajiem uzņēmumiem.Kompānija AKG ražošanas sākšanai un attīstībai Jelgavā ieguldīja līdz diviem miljoniem eiro (1,4 miljoniem latu).AKG rūpnīcā Latvijā ražotos dzesētājus piegādā pasaules vadošajiem autoražotājiem. Latvijā saražotā produkcija tiek pilnībā eksportēta.Jelgava par AKG rūpnīcas darbības vietu tika izvēlēta, izvērtējot vēsturiskos apsvērumus - autobūves tradīcijas pilsētā un pieejamo darbaspēku. Būtisks faktors bija arī Jelgavas domes izrādītā iniciatīva - pilsēta garantēja izbūvēt ražotnei nepieciešamās komunikācijas, tostarp ceļus.

Pievieno komentāru

Citas ziņas