Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«AKG Thermotechnik Lettland» kļūst par Vācijas Tautsaimniecības balvas Latvijā 2012 laureātu 1

Vācijas Tautsaimniecības balvu Latvijā 2012 ir ieguvis uzņēmums «AKG Thermotechnik Lettland». Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera šo balvu piešķīra jau 14.reizi.

Vācijas Tautsaimniecības balvas moto 2012.gadā ir «Made for Germany», jo tika izvirzīts mērķis godināt mazos un vidējos uzņēmumus, kuri ar Latvijā ražotiem produktiem iekaro Vācijas tirgu vai uzrāda sasniegumus pakalpojumu jomā, sadarbojoties ar vācu partneriem, informē Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā.«AKG Thermotechnik Lettland» tika īpaši izcelts, jo uzņēmums ar Latvijā ražotajiem produktiem apgādā galvenokārt Vācijas pasūtītājus, līdz ar to ir pierādījis, ka atbilst Vācijas tirgus augstajām prasībām. Uzņēmums Jelgavā ražo alumīnija siltummaiņus. Šīs detaļas tiek izmantotas eļļas, saspiestā gaisa un ūdens dzesēšanā celtniecības un lauksaimniecības tehnikā, transportlīdzekļos un kompresoros. 2003.gadā dibinātais uzņēmums nodarbina 200 strādājošos un līdz 2016.gadam plāno dubultot darbinieku skaitu.Balvas ieguvējam tiek pasniegts reprezentatīvs stikla pokāls un naudas balva 5000 eiro apmērā, kas pēc izvēles izmantojama dalībai kādā profesionālā izstādē vai semināros Vācijā, darījumu braucienam uz Vāciju pie sadarbības partneriem, Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras pakalpojumu apmaksai, vai arī pasākumiem darbinieku izglītošanai. Šogad balvas laureāts saņems īpašu papildus balvu - bezmaksas dalību simpozijā «Iepirkumi un loģistika», ko organizē Vācijas Federālās materiālu loģistikas apvienības loģistikas iepirkumu daļa novembrī Berlīnē.No 24 uzņēmumiem, kuri šogad pieteicās Vācijas Tautsaimniecības balvai, žūrija izvēlējās sešus finālistus, to vidū arī Jelgavā strādājošā «Baltijas Gumijas fabrika».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas