Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Amo Plant» pirks iekārtas par 1,77 miljoniem eiro 13

Autobusu ražotājs AS «Amo Plant» iepirks ražošanas iekārtas kopsummā par 1,77 miljoniem eiro (1,24 miljoniem latu), liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Ir noslēdzies iepirkums par frēzēšanas un virpošanas iekārtu komplekta alumīnija detaļu apstrādei piegādi. Šīs iekārtas par 672 911 eiro (471 037 latiem) «Amo Plant» piegādās Lietuvas uzņēmums «ABPlanalp Engineering».Savukārt transporta līdzekļu virsbūves krāsošanas līniju un pārklājumu veidošanas iekārtu komplektu par 1,106 miljoniem eiro (0,77 miljoniem latu) «Amo Plant» piegādās SIA «Abora».Jau ziņots, ka «Amo Plant» pagājušajā gadā strādājis ar 1 201 433 latu zaudējumiem un tie ir vairākkārt lielāki nekā 2010.gadā, liecina Firmas.lv informācija. «Amo Plant» zaudējumi 2010.gadā bija 76 022 lati.Uzņēmums pērn ir strādājis ar 2 879 393 latu apgrozījumu, un tas ir par 8,3% mazāk nekā 2010.gadā, kad «Amo Plant» apgrozījums bija 3 138 756 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

lludis

kad jūs vienreiz beigsiet gramstīties gar cienijamo Rāviņa kunga uzvārdu izdariet kaut kripatu pilsētas labā to ko paveicis Rāviņa kungs pŠI tik zināt kā žūpot zagt un klaiņot kā čigāni pa pasauli un mūžīgā vaidēšana tad krievi tad Rāviņš Salkazanovs vainīgi mūžīgie neapmierinātie prāta impotenti un no Rāviņa kunga jums būtu jāņem piemērs kā pareizi saimniekot

pirms 7 gadiem, 2012.12.18 07:59

lludis

kad jūs vienreiz beigsiet gramstīties gar cienijamo Rāviņa kunga uzvārdu izdariet kaut kripatu pilsētas labā to ko paveicis Rāviņa kungs pŠI tik zināt kā žūpot zagt un klaiņot kā čigāni pa pasauli un mūžīgā vaidēšana tad krievi tad Rāviņš Salkazanovs vainīgi mūžīgie neapmierinātie prāta impotenti un no Rāviņa kunga jums būtu jāņem piemērs kā pareizi saimniekot

pirms 7 gadiem, 2012.12.18 07:58

KULG

No kura laika Kulk ir sniega kausejama masina. Un atvaino, bet skaista kleita jau nenozime darga kleita.Otrkart, ja jau tik zinoss esi, tad varbut painteresejies par Juniora algu.Un ari meitene cik zinu strada. Vispar jau citu kabatas skatities nevajadzetu. par labu toni tas neliecina.Un tavas zinasanas par visu so ir loti virspusejas, teiktu pat no pirksta izzistas.

pirms 7 gadiem, 2012.12.17 15:10

...

"bez pamatota iemesla iegādājoties sniega kausēšanas pakalpojumus no «Kulk», kuram atbilstoši savstarpējā līgumā noteiktajam Jelgavas pilsētā bija jānodrošina sniega izvešanas pakalpojumi"
Starp citu, vai šajā VK konstatējumā ZZ arī neredz nodokļu izšķerdēšanu???
Te varēja papētīt, kāpēc KULK vispār nopirka sniega kausētāju? Vai KULK to nopirka no Rāviņa juniora? Kāpēc KULK piestādīja atsevišķu rrēķinu par sniega kausētāju, ja jau tam ir līgums ar pašvaldību par sniega izvešanu - uz iedzīvotāju rēķina (ko tie nodokļos iedevuši pašvaldībai)???

pirms 7 gadiem, 2012.12.17 12:45

to STULBI 16.12.2012. 10:44:31 "JA, nu jusu stulbumam nav vienkarsi robezu. Otrkart, Ravina dels nekads muza sini iestade nav macijies"

Ja jau tādas zināšanas par Rāviņa dēlu, tad jau komentāros atkal panesušies pašvaldības darbinieču gārdzieni! :D

Stulbi gan tas nav, drīzāk stulbi ir šitas: Jelgavas mēra Andra Rāviņa (ZZS) dēls Rihards Rāviņš, kurš ir uzņēmuma «Ferrus» komercdirektora vietnieks, noliedz, ka jebkādā veidā būtu ietekmējis Jelgavas pašvaldības kapitālsabiedrības «Jelgavas Autobusu parks» (JAP) izvēli autobusus pilsētas pārvadājumiem pirkt ar «Ferrus» starpniecību no kompānijas «AMO Plant», kuras vienīgie saliktie autobusi ripo Jelgavas ielās.
Jau ziņots, ka pieciem «AMO Plant» sakomplektētajiem «Ambassador» autobusiem, kas Jelgavas ielās kursē kopš pērnā rudens, tuvākajā laikā pievienosies vēl desmit. JAP jaunu pilsētas autobusu ar zemo grīdu nomu, garantijas apkalpošanu un remontu uz nākamajiem septiņiem gadiem par 1,63 miljoniem latu nolēmis uzticēt akciju sabiedrībai «Ferrus», kas autobusus piegādās no «AMO Plant».
Minētais iepirkums veikts, nerīkojot atklātu konkursu, un tā ļāvis rīkoties Publisko iepirkumu likums. Tieši «Ambassador» autobusus JAP grib, jo preces varot nodrošināt tikai konkrēts piegādātājs – vēlāk būšot nepieciešamas papildu piegādes no sākotnējā preču piegādātāja (ražotāja), lai papildinātu vai daļēji nomainītu tā rīcībā jau esošās. Izvēloties citu piegādātāju, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējam vajadzētu iepirkt preces, kuras tehniski atšķirtos no tā rīcībā jau esošajām precēm, un šāda atšķirība radītu ar preču vai iekārtu uzturēšanu un ekspluatāciju saistītas grūtības, norāda JAP.
Uzņēmuma «AMO Plant» pārstāvis Igors Graurs iepriekš apliecināja, ka Jelgavas ražotnē līdz šim sakomplektēti tikai pieci autobusi, kas jau kursē pilsētā. Pašlaik tiekot likti vēl desmit, kas ir nākamais JAP pasūtījums.
Uzņēmuma «Ferrus» vadības pārstāvis R.Rāviņš uz jautājumu, cik liela bijusi viņa loma tajā, ka JAP pērk tieši «AMO Plant» autobusus, atbildēja: «Nekāda! Es nenodarbojos ar autobusu tirdzniecību vai nomu.» Viņš arī piebilda, ka «ar JAP vadību nekad neesmu ticies par šiem jautājumiem».

Jo patiesībā ta jākrāj pūrs u nauda kāzām: Skaistā un elegantā kleitā saposusies bija Liepājas mēra Ulda Seska meita Anete. Viņu pavadīja viņas mīļotais vīrietis Rihards Rāviņš, Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa vienīgais dēls.

Un kur tad lai tāds pārdevējs ņem naudu, ja ne ar tēva un jelgavnieku nodokļu labvēlību?! :DDDDD

Un tā jau nu ticēsim tādam stulbumam, ka nekas nav saistīts. Lūk - Jelgavas mēra melu pieredze...

Šā gada 21.februārī, Jelgavā tika izmēģināta kausējamā mašīna sniega likvidēšanai no ielas braucamās daļas, lai uzlabotu braukšanas apstākļus un drošību pilsētas ielās ziemas apstākļos. Iekārtu pašvaldības aģentūrai „Pilsētsaimniecība" izmēģinājumiem un demonstrācijām nodeva AS „Ferrus".
...Kompānijas «Ferrus» pārstāvis un atbildīgais par šā projekta ieviešanu Jelgavas mēra Andra Rāviņa dēls Rihards Rāviņš «Ziņām» skaidro, ka viena kubikmetra sniega izkausēšana, pēc viņu aplēsēm, varētu izmaksāt aptuveni divus latus. Tas gan ir tikpat daudz, cik Jelgava patlaban maksā par sniega izvešanu uzņēmumam «Kulk».

Vai tā bija tikai izmeģināšana par velti???? Kā konstatēja VK nepavisam ne!!!!!|

Veicot revīziju par Jelgavas pašvaldības aģentūru darbību, Valsts kontrole konstatējusi nepamatotus tēriņus vairāk nekā 50 tūkstošu latu apmērā – aģentūrā «Pilsētsaimniecība» 43 tūkstošus latu un aģentūrā «Kultūra» astoņu tūkstošus latu.
Pastāv arī risks, ka aģentūra ir nelietderīgi izlietojusi līdzekļus gandrīz 3 tūkstošu latu apmērā, bez pamatota iemesla iegādājoties sniega kausēšanas pakalpojumus no «Kulk», kuram atbilstoši savstarpējā līgumā noteiktajam Jelgavas pilsētā bija jānodrošina sniega izvešanas pakalpojumi, norāda Valsts kontrole.

Lūk, šis viss gan ir stulbi un melot iedzīvotājiem arī ir stulbi!!!

pirms 7 gadiem, 2012.12.17 12:38

to gribu zinat

...pēdējā laikā JAP iepircis daudzus «AMO Plant» ražotos autobusus. Līdz gada beigām JAP rīcībā būs 31 Jelgavā, rūpnīcā «AMO Plant», saliktais autobuss. Vēl uzņēmuma parkā ir desmit lielie «Mercedes» autobusi, 12 vidējas ietilpības «Mercedes Sprinter» un 16 «Mercedes Sprinter» mikroautobusi.

Tātad, ņemot vērā vesela 31 autobusa nopirkšanu, patiesībā šo pasākumu finansē Jelgavas autobusu parks un, tā kā JAP ir pašvaldības, tad faktiski finansē iedzīvotāji ar nodokļu un biļešu naudām, kā arī šoferi ar savu 250 latu depozītu, lai gādātu JAP peļņu, kamēr tas pērk busus...

pirms 7 gadiem, 2012.12.17 12:25

KAS GRIB ZINAT

Bet ta tak krievu firma. Ka tu doma, kas cits finanse?

pirms 7 gadiem, 2012.12.17 09:57

gribu zinat

Bet ja pilnigi nopietni, kas šito prikumu finansē? Krievi?

pirms 7 gadiem, 2012.12.17 09:34

mjā-jefis

Mjā, mums vēl daudz tādu jefiņu, kas uzskata, ka labāk uz vietas neko nedarīt, bet tikai iepirkt gatavu no ārienes.Tāpēc jau visa ražošana likvidēta, cilvēki izbrauc, bet tos kuri vēl cenšas kaut ko darīt, šitādi jefiņi aprei.

pirms 7 gadiem, 2012.12.16 16:46

Nu stulbi

Stulbi ,ja iepērk lietas par nodokļu maksātāju naudu,bez iepirkuma konkursa

pirms 7 gadiem, 2012.12.16 13:58

STULBI

JA, nu jusu stulbumam nav vienkarsi robezu. Otrkart, Ravina dels nekads muza sini iestade nav macijies. Duraku bars.Un nemusiniet cilvekus par lietam, kuras jums sajega nulle.

pirms 7 gadiem, 2012.12.16 10:44

jefis

Amo Plant ir " skrūvgrieža rūpnīca " . Tādas parasti būvē kur ir lēts un mazkvalificēts darbaspēks . Šeit nekas netiek ražots, bet tiek saskrūvētas kopā gatavas detaļas. Tāds autobuss vienmēr būs dārgāks , nekā normālā rūpnīcā ražots. Bet LLA tādas elementāras gudrības nemāca , tapēc ne Rāviņš , ne viņa dēls ( kā LLA absolventi ) , to nevar zināt un tapēc arī zaudējumi . Pareizākais būtu to lielo angāru pardot un autobusu savākšanas " biznesu " izbeigt , kā kļūdainu jau pašā saknē

pirms 7 gadiem, 2012.12.15 21:02

dome

Kas to apgrozijumu taisija,nu Rāviņš savam dēliņam

pirms 7 gadiem, 2012.12.15 19:06

Citas ziņas