Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apsaimniekotāji izstrādās ētikas kodeksu

Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija (LNPAA) nolēmusi izstrādāt Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju ētikas kodeksu labas prakses īstenošanai namu apsaimniekošanā. Uz šādu soli LNPAA pamudinājuši pagājušās nedēļas notikumi, kad par likuma pārkāpumiem aizturēti namu apsaimniekošanas uzņēmuma darbinieki.

LNPAA valdes priekšsēdētājs Ģirts Beikmanis uzsver, ka asociācija savu biedru vārdā norobežojas no namu apsaimniekošanas uzņēmuma darbinieku aizturēšanas par likuma pārkāpumiem. Viņš norāda, ka šīs prettiesiskās darbības nav veicis neviens no LNPAA biedriem. «Asociācijai viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem ir godprātīgas uzņēmējdarbības veikšana, tādēļ asociācijas dalībnieki neatbalsta nelegālu saimniekošanu un negodīgu konkurenci, kas kaitē namu iedzīvotājiem un met ēnu uz visu nozarē nodarbināto profesionāļu tēlu». Tieši tālab ir pieņemts lēmums par ētikas kodeksa izstrādi nozares sakārtošanai, caurskatāmībai un namu pārvaldnieku sociālās atbildības noteikšanai.LNPAA par atbalstāmu risinājumu uzskata normatīvo aktu grozījumus nozares sakārtošanai, namu pārvaldnieku reģistra ieviešanu un nozarē nodarbināto speciālistu profesionālās izglītības veicināšanu. Asociācija norāda, ka arī iedzīvotājiem pēc daudz stingrākiem kritērijiem ir jāizvēlas nama pārvaldnieks, jāizvērtē, kāpēc apsaimniekotājs var piedāvāt zemākas vai pat dempinga cenas, kas var norādīt uz nelegālu naudas apriti uzņēmumā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas