Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar 1,6 miljonu latu vērtu cauruļu piegādi beidzas iepirkumi «Fortum Jelgava» koģenerācijas stacijai

SIA «Fortum Jelgava» iepirkumā par zemspiediena cauruļvadu piegādi un montāžu topošajā biokurināmā koģenerācijas stacijā Jelgavā uzvarējis Igaunijas uzņēmums «Scanweld», un šis ir viens no pēdējiem iepirkumiem šajā projektā.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) paziņojums, SIA «Fortum Jelgava» konkursā par zemspiediena cauruļvadu piegādi un montāžu astoņu pretendentu konkursā uzvarējusi AS «Scanweld» no Igaunijas ar 1 684 060 eiro (1 183 564 latu) līgumcenu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).SIA «Fortum Jelgava» biomasas koģenerācijas stacijas projekta vadītājs Ingus Kaprāns aģentūrai LETA pastāstīja, ka šo cauruļvadu materiālu piegāde, elementu sagatavošana un montāža nepieciešama koģenerācijas stacijā Rūpniecības ielā 73, bet cauruļvadus Lielupes saistvadam, kas savienos abas Jelgavas daļas, piegādā Ozolnieku uzņēmums «Poliurs».Projekta vadītājs informēja, ka līdz ar to SIA «Fortum Jelgava» iepirkumi biomasas koģenerācijas stacijas būvniecībai tuvojas noslēgumam un šis bijis viens no pēdējiem iepirkumiem. Atlikuši būvdarbi un aprīkojuma montāža, kas patlaban vairākos objektos jau rit pilnā sparā.Zemspiediena cauruļvadu piegāde iekļauta tajā apjomīgā projekta daļā, kas tiek īstenota ES Kohēzijas fonda līdzfinansētajā projektā «Biokurināmā koģenerācijas elektrostacijas izveide Rūpniecības ielā 73, Jelgavā». Šā projekta līgums tika noslēgts 2010.gada 30.augustā starp SIA «Fortum Jelgava» un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.«Fortum» preses pārstāve Guntra Matisa aģentūrai LETA pavēstīja, ka šā projekta noslēgumā saskaņā ar uzņēmuma plāniem Kaprāns turpmāk būs jaunās koģenerācijas stacijas ekspluatācijas vadītājs.Kā ziņots, koģenerācijas stacijas būvniecībā nav viena vadošā būvuzņēmēja, kurš izvēlētos apakšuzņēmējus - pārējo darbu veicējus. «Iepirkums mums ir sadalīts 70 vai vairāk lotēs, lai visiem Latvijā būtu iespējas un tiesības piekļūt šim projektam,» iepriekš intervijā aģentūrai LETA sacīja «Fortum Jelgava» valdes priekšsēdētāja Ginta Cimdiņa.

Pievieno komentāru

Citas ziņas