Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklās pudeļu pārstrādes rūpnīcu 1

Iesākot Zaļā punkta nedēļu, 8.septembrī Jelgavā tiks atklāta Baltijā modernākā plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīca «PET Baltija».

Kā «Ziņas» informēja akciju sabiedrības «Latvijas Zaļais punkts» (LZP) mārketinga un komunikācijas direktors Valdis Martinsons, jaunā rūpnīca atradīsies kādreizējās rūpnīcas RAF teritorijā. Iecerēts, ka rūpnīcā gada laikā tiks pārstrādāti 15 000 tonnu plastmasas pudeļu. Projekts īstenots, piesaistot vietējo un ārvalstu kapitālu, kā arī Eiropas Savienības līdzfinansējumu, un kopumā investēti vairāk nekā trīs miljoni latu.«PET Baltija» akcionāri ir «Latvijas Zaļais punkts», SIA «Eko Baltija», AS «Otrais Eko Fonds», Benony Olafson un «Previero N SRL». Uzņēmums sadarbojas gan ar Latvijas, gan ārvalstu izlietotā iepakojuma savācējiem un piegādātājiem. Uz atklāšanas pasākumu uzaicināts arī Ministru prezidents Ivars Godmanis, vides ministrs Raimonds Vējonis, kā arī citas valsts un pašvaldības amatpersonas. Viena no goda viešņām būs Īslandes vides ministre.Zaļā punkta nedēļa notiks jau astoto gadu, un tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību izlietotā iepakojuma, nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču šķirošanai un pārstrādei. Savukārt 13.septembrī LZP aicina visus iesaistīties Lielajā talkā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

:(

Zaļā punkta nedēļa notiks jau astoto gadu, un tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību izlietotā iepakojuma, nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču šķirošanai un pārstrādei.

...Un vēl joprojām nav redzami konteineri atkritumu šķirošanai. Tad kāda jēga uzmanības pievēršanai?!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.03 12:59

Citas ziņas