Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biznesa inkubatora uzņēmums attīsta videonovērošanu tiešsaistē internetā

Jelgavas biznesa inkubatora uzņēmuma SIA «GooRoo Advisory» veidotā sistēma «Cameramanager.lv» piedāvā vadīt videonovērošanu internetā un tās pakalpojumi iekļauti starptautiskā tīklā, kuram Latvijā jau pieslēgtas lopu fermas, osta, būvlaukumi un citi objekti.

Pilnsabiedrības «JIC biznesa inkubators» komunikācijas vadītāja Zanda Lūse aģentūru LETA informēja, ka Jelgavas biznesa inkubatora paspārnē veidotais uzņēmums SIA «GooRoo Advisory» kļuvis par daļu no starptautiskā zīmola «Cameramanager», kas ir interneta vidē integrēta videonovērošanas sistēma, kurai piekļūt var 24 stundas diennaktī - gan no datora, gan mobilā telefona.Uzņēmumu izveidoja Juris un Edgars Kazuļi. Sistēma «Cameramanager.lv» ļauj izveidot personīgo video novērošanas profilu, kurā var pievienot gan savas privātās, gan publiski pieejamās videonovērošanas kameras un tīkla kameras. Tajās redzamo videomateriālu gan tiešsaistē, gan ierakstā varat vērot ne tikai pats, bet pilnvarot arī kādu citu, piemēram, apsardzes firmu, piekļūt kameru informācijai.Turklāt «Cameramanager.lv» lietotājiem ir pieejamas dažādas aplikācijas, ar kuru palīdzību sistēmu padarīt maksimāli ērtu katram - aplikācija «iPhone» lietotājiem, iespēja saņemt īsziņu vai e-pastu, kad kameras fiksējušas kustību, un citas.«Pakalpojums radīts tā, lai nodrošinātu maksimāli ērtu, nedārgu un vienmēr pieejamu videonovērošanu,» pauda uzņēmuma vadītājs Juris Kazulis.Viņš skaidroja, ka viss videonovērošanai nepieciešamais glabājas «Cameramanager.lv» drošajos datu centros, un klients saviem datiem piekļūst attālināti, kad vien vēlas. Vienīgais klienta uzdevums ir sagādāt kameras un interneta pieslēgumu.«Nav jāiegādājas un jāuzstāda īpaša programmatūra, nav nepieciešams ne dators, ne datu glabāšanas iekārtas, nav jādomā arī par telpu, kur to visu novietot. Klienta datu un dažādu aplikāciju glabāšana un izmantošana notiek ar interneta starpniecību, ar autorizētu pieeju piekļūstot savai e-videonovērošanas vietnei,» skaidroja Kazulis.«Arī Latvijā «on-line» videonovērošana kļūst arvien pieprasītāka. Mūsu pakalpojums jau ir uzstādīts gan ostā, piestātnes būvniecības procesa novērošanai, gan govju un cūku fermās, darbinieku kontrolei un lopiņu atnākšanas novērošanai, gan vairākās ražotnēs procesu kontrolei, kā arī birojos un mājās - auklīšu, bērnu un mājdzīvnieku drošībai,» informēja uzņēmuma vadītājs.Kā norāda uzņēmuma dalībnieki, vislielāko izaicinājumu līdz šim ir sagādājusi tieši pakalpojuma pārdošana.«Cameramanager» videonovērošanas platformai visā pasaulē pieslēgtas jau vairāk kā 30 000 tīkla video novērošanas kameras un to skaits turpina augt. Kā liecina uzņēmuma informācija, «Cameramanager» ir nīderlandiešu izcelsmes uzņēmums, kurš orientēts uz «in-house video» programmatūras attīstīšanu, balstoties uz inovatīviem, lietotājam draudzīgiem un saprotamiem risinājumiem.

Pievieno komentāru

Citas ziņas