Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biznesa inkubatora uzņēmums izstrādā unikālu skaņas regulēšanas aplikāciju «Mac» datoriem 2

Jelgavas biznesa inkubatora uzņēmums «1AppDesign» izstrādā unikālu aplikāciju «CONEQ App», kas būs kā ekvalaizers «Apple Mac» datoriem, aģentūru LETA informēja pilnsabiedrības «JIC biznesa inkubators» izpilddirektors Agris Ķipurs.

«CONEQ App» būs izveidots specifisks, tieši konkrētajam «Apple» datora modelim piemērots filtrs, pauda uzņēmuma vadītājs Dāvids Spunde.Viņš skaidroja, ka šie filtri dod ļoti dzirdamu uzlabojumu skaņas kvalitātē - tā kļūst tīrāka un pazūd dažādi kropļojumi, kas bieži rodas, ja skaļruņi ir zemas kvalitātes, slikti noregulēti, nepareizi novietoti, tiem vibrē korpuss, un daudzu citu iemeslu dēļ.Lielākā aplikācijas vērtība būs tā, ka «CONEQ App» būtiski uzlabos ne tikai datorā iebūvēto skaļruņu skanējumu, tā spēs strādāt arī «out-of-the-box» un uzlabot datoram pievienoto skaņas ierīču skanējumu. «Mēs veidojam bibliotēku ar pasaulē pazīstamākajām austiņām un datoru skandām, kam skaņa jau tiks automātiski uzlabota,» klāstīja Spunde.Šo datubāzi «1AppDesign» regulāri papildināšot, arī lietotāji varēšot balsot par jaunām ierīcēm, kuras iekļaut bibliotēkā.Uzņēmums «1AppDesign» plānošanas darbus un darbinieku atlasi sāka 2011.gada decembrī, praktiskā aplikācijas izstrāde sākusies šā gada maijā, izmantojot programmēšanas ārpakalpojumu.Unikālie skaņas filtri tiek iegūti, licenzējot Latvijas uzņēmuma «Real Sound Lab» izstrādāto mērīšanas metodiku «CONEQ» - skaļruņu automātiskas korekcijas tehnoloģiju, kas balstīta uz akustiskās jaudas frekvenču līknes mērījumu.Aplikācija «ConeqApp» dienasgaismu ieraudzīs jau augusta otrajā pusē, un reizē ar to sāks strādāt arī mājaslapa www.coneqapp.com, kur šo aplikāciju varēs iegādāties, informēja Spunde.Viņš pauda, ka uzņēmuma «1AppDesign» mērķos ietilpst arī aplikācijas tirgošana caur «App Store». «Sākumā jāreģistrējas «Apple Developer» programmā. Tas nav nekas sarežģīts - jāaizpilda vairākas dokumentu formas, jābūt reālam uzņēmumam un jāmaksā 99 ASV dolāru (ap 57 latu) gadā,» piebilda Spunde.Virtuālie veikali «Apple App Store» ir gan «iPhone»/«iPad» («iOS» ierīcēm), gan «Apple» datoriem - abiem veikaliem ir atšķirīgi noteikumi. «Mēs startējam veikalā, kas domāts datoriem. Protams, tas, kā tikt pamanītiem daudzo aplikāciju vidū, pagaidām mums vēl ir liels jautājums,» atzina «1AppDesign» vadītājs.Uzņēmumā nonākuši pie secinājuma, ka nepieciešamas labas atsauksmes zināmākajos blogos, tehnoloģiju portālos un «review» vietnēs, kas apskata un testē aplikācijas. «Ar šiem kanāliem arī strādāsim, jo aplikāciju ir tik daudz, ka tās vairs netiek šķirotas - cilvēki vadās pēc citu lietotāju atsauksmēm un rakstiem internetā, kas tad arī ved uz «App Store»,» pauda Spunde.Kā ziņots, SIA «1AppDesign» šā gada sākumā tika uzņemta «JIC biznesa inkubatorā» līdztekus vēl trim jauniem uzņēmumiem no Jelgavas, Iecavas novada un Ogres novada, iepriekš informēja Ķipurs.«1AppDesign» bizness ir datoru un mobilo ierīču lietojumprogrammu izstrāde, kas paredzēti audiovizuālo signālu apstrādei šajās ierīcēs. SIA «1AppDesign» reģistrēta Jelgavā 2011.gada 29.decembrī ar biroja juridisko adresi Jelgavas biznesa inkubatorā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

bumbieris

Frekvenču līkne tiem ir tikpat šķība cik citām līdzīgām iekārtām un to var labi dzirdēt.

pirms 7 gadiem, 2012.08.21 13:45

abols

Mac datoriem parsvara nav problemu ar skanjas kropljojumiem. Ta ka produkts liekas bus tirais feiks.

pirms 7 gadiem, 2012.08.19 21:05

Citas ziņas