Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biznesa parks pērn nedaudz samazinājis zaudējumus; plāno piesaistīt investīcijas objekta attīstībai

Industriālais parks SIA «NP Jelgavas biznesa parks» pagājušajā gadā strādājis ar 991 276 latu zaudējumiem un tie ir par 2,6% mazāki nekā 2010.gadā, liecina Firmas.lv informācija.

«NP Jelgavas biznesa parka» zaudējumi 2010.gadā bija 1 018 001 lats.Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 870 931 lats, un tas ir par 14,7% lielāks nekā 2010.gadā sasniegtais 758 996 latu apgrozījums.«NP Jelgavas biznesa parka» vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma palielinājums pērn ir saistīts ar jaunu nomas līgumu noslēgšanu, kā arī iepriekšējos gados mainīgās ekonomiskās situācijas rezultātā esošajiem klientiem piemēroto nomas maksu samazinājumu pārskatīšanu un pakāpenisku atgriešanos pie sākotnējām nomas līgumos noteiktajām nomas maksām.Pagājušajā gadā «NP Jelgavas biznesa parkā» tika noslēgti jauni nomas līgumi par telpām 3367 kvadrātmetru platībā, savukārt esošie telpu nomas līgumi tika pagarināti par telpām 5911 kvadrātmetru platībā.Šogad «NP Jelgavas biznesa parks» plāno piesaistīt jaunus klientus un, pielāgojoties tirgus situācijai, piesaistīt investīcijas objekta tālākai attīstībai. Plānots iznomāt papildus telpas vismaz 8700 kvadrātmetru platībā.Iznomājot papildus telpas, kā arī turpinot veiksmīgu sadarbību ar esošajiem klientiem, 2012.gadā plānots uzņēmuma apgrozījumu palielināt vismaz par 20%, salīdzinot ar 2011.gada rādītāju. Pagājušā gada zaudējumi tiks segti ar turpmāko gadu peļņu, teikts vadības ziņojumā.«NP Jelgavas biznesa parks» ietilpst «NP Properties» industriālo parku ķēdē.

Pievieno komentāru

Citas ziņas