Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbību pārtraukušās "Jelgavas cukurfabrikas" zaudējumi pagājušajā finanšu gadā – 351,3 tūkstoši latu 1

Darbību pārtraukusī "Jelgavas cukurfabrika" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2010.gada 1.septembra līdz 2011.gada 31.augustam, strādāja ar 234,9 tūkstošu latu apgrozījumu, kas ir par 17% mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, savukārt pretēji peļņai gadu iepriekš kompānijas zaudējumi bija 351,3 tūkstoši latu, liecina datubāzē "Lursoft" publicētais uzņēmuma finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka pārskata gadā uzņēmums nodarbojās ar nekustamā īpašuma iznomāšanu un uzraudzību pēc cukura jomas likvidācijas restrukturizācijas dēļ un "Jelgavas cukurfabrikas" apgrozījums gūts no īpašuma nomas un sniegtajiem pakalpojumiem.Pārskata gadā gūtos zaudējumus kompānijas vadība izskaidroja ar zemajām nekustamo īpašumu cenām un atceltu īpašuma pārdošanas darījumu. "Zaudējumi radās saistībā ar nekustamo īpašumu pārdošanu par pašlaik esošajām tirgus cenām, kas bija zemākas nekā pārdotā objekta bilances vērtība, un no iepriekšējā pārskata periodā veiktā nekustamā īpašuma pārdošanas darījuma atcelšanas saistībā ar pircēja finansiālā stāvokļa pasliktināšanos," teikts vadības ziņojumā.Arī "Jelgavas cukurfabrikas" turpmākā darbība ir saistīta ar uzņēmumam piederošo īpašumu iznomāšanas vai pārdošanas organizēšanu, arī ar īpašumu apsaimniekošanu līdz pārdošanai un iespējamo teritorijas tālākas attīstības plānošanu.Jau vēstīts, ka "Jelgavas cukurfabrika" darbību pārtrauca 2007.gadā saistībā ar Eiropas Savienības kopējā cukura tirgus reformu, kurā plānots būtiski samazināt cukura cenu un cukura ražošanas apmērus. "Jelgavas cukurfabrika" no restrukturizācijas fonda kopumā saņems 24,3 miljonus eiro (17,078 miljonus latu).Pārskata gadā, kas ilga no 2009.gada 1.septembra līdz 2010.gada 31.augustam, "Jelgavas cukurfabrika" strādāja ar 282,9 tūkstošu latu apgrozījumu, kas ir par 35% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās vairāk nekā 276 reizes – līdz 19,1 tūkstotim latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

helen

Neaprotu, kā tā var darīt? Nodarīt Jelgavai!

pirms 8 gadiem, 2012.01.14 09:34

Citas ziņas