Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Fortum» ilgtspējas iniciatīvas gūst atzinību pasaulē 1

Uzņēmuma «Fortum» ilgtspējas iniciatīvas ir ieguvušas divas starptautiska līmeņa atzinības. Pēc starptautiskā Oglekļa Emisiju novērotāju indeksa atzinuma «Fortum» ir saņēmis augstāko novērtējumu - 98 no iespējamajiem 100 punktiem. Turklāt šogad jau desmito gadu pēc kārtas «Fortum» ir iekļauts «Dow Jones» Ilgtspējas indeksā.

«Ilgtspēja ir mūsu stratēģijas pamatā, un klimata pārmaiņu ietekmes mazināšana turpinās būt «Fortum» darbības galvenais dzinējspēks, neraugoties uz spēcīgo ekonomisko lejupslīdi. Uzņēmums «Fortum» veic nozīmīgas investīcijas un ir ietekmīgs darba devējs, kā arī pilda nozīmīgu lomu, veicinot vietējo iedzīvotāju labklājību. Esmu ļoti gandarīta, ka mūsu arvien pieaugošās pūles paaugstināt sociālo atbildību ir guvušas atzinību,» norāda uzņēmuma Korporatīvo attiecību un stratēģijas viceprezidente Anne Brunila.«Fortum» arī ievērojami uzlabojis rezultātus vairākās sociālās atbildības jomās salīdzinājumā ar pagājušā gada «Dow Jones» novērtējuma rezultātiem, to skaitā darbaspēka un ieinteresēto pušu iesaistīšanā. Tāpat «Fortum» ir uzlabojis piegādes sistēmas vadības praksi un 2012.gadā uzsācis arī piegādātāju auditus, dižojas uzņēmuma pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zocialists Ivars Jakovļevs

ja f tika iznomāti siltumtīklī, kāpēc tika nodota parādu piedziņa??

pirms 7 gadiem, 2012.09.16 15:11

Citas ziņas