Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"GE Money Bank" pārtraukusi izsniegt hipotekāros kredītus jauniem klientiem

"GE Money Bank" līdz gada beigām pārtraukusi izsniegt hipotekāros kredītus jauniem klientiem, vēsta laikraksts "Dienas Bizness".

"GE Money Bank", ņemot vērā straujās izmaiņas Latvijas ekonomikā, turpina realizēt strukturālas pārmaiņas. "GE Money" Latvijas uzņēmumu grupas vadītājs Dmitrijs Cimbers skaidro, ka šā brīža ekonomiskajā situācijā visiem uzņēmumiem un arī bankām ir būtiski jāpārskata klientu maksātspējas izvērtēšanas mehānismi.""GE Money Bank" ir pieredze vairāk nekā 50 valstu tirgos un, balstoties uz šo pieredzi, šobrīd Latvijas uzņēmumos tiek veikta iekšējās klientu risku izvērtēšanas sistēmas pārstrukturizācija, kuras laikā līdz gada beigām "GE Money Bank" neizsniedz hipotekāros kredītus jauniem klientiem (tādiem, kuriem iepriekš nav bijušas nekāda veida saistības ar "GE Money Bank" vai "GE Money")," skaidroja Cimbers.Vienlaikus viņš uzsvēra, ka "GE Money Bank" un "GE Money" esošiem klientiem hipotekārie kredīti pieejami tāpat kā līdz šim.Iepriekš kļuva zināms, ka "GE Money Bank" nolēmusi neslēgt jaunus kredīta un līzinga līgumus auto iegādei un tas attiecas gan uz juridiskām, gan fiziskām personām.Kredītu piešķiršanu juridiskām personām "GE Money Bank" turpina, tomēr šis process tiek rūpīgi izvērtēts. "Jau ir izveidots daudz stingrāks mehānisms un tiek vērtēts, vai uzņēmums spējīgs uzņemties kredītsaistības," akcentē "GE Money" pārstāve Nora Grase.

Pievieno komentāru

Citas ziņas