Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«If Latvia» slēgs Jelgavas filiāli

Ar nākamā gada pirmo dienu Jelgavā tiks slēgts apdrošināšanas sabiedrības «If Latvia» klientu apkalpošanas centrs. Kā informē uzņēmuma Komunikāciju vadītāja Līga Lētiņa, klientiem uztraukties nav pamata, jo tas nenotiek firmas maksātnespējas dēļ.

Jelgavas klientu apkalpošanu nākamgad turpināsies no klientu apkalpošanas centra Rīgā, Mūkusalas ielā 101, kā arī izmantojot distances līdzekļus - polišu tirdzniecību internetā un negadījumu atlīdzību pieteikšanu pa tālruni vai internetā.«70 procenti no «If Latvia» klientiem Jelgavā ir uzņēmumi, juridiskas personas, kuras neapkalpojam klientu apkalpošanas centrā, bet gan individuāli. Šobrīd, kad rūpīgi tiek analizēti visi izdevumi, jāatzīst, ka 30 procentu klientu - privātpersonu - apkalpošanai uzturēt klientu apkalpošanas centru neattaisnojas,» stāsta «If Latvia» Jelgavas klientu apkalpošanas centra vadītājs Ivars Sinkēvičs.I.Sinkēvičs personīgi turpinās apkalpot juridiskos klientus. Savukārt privātpersonām internetā «If Online» sistēmā «www.if.lv» jau šobrīd jebkurā diennakts laikā iespējams iegādāties vai atjaunot visas privātpersonu - OCTA, KASKO, īpašumu un iedzīves apdrošināšanas, kā arī ceļojumu apdrošināšanas polises, turklāt par pieciem līdz desmit procentiem lētāk nekā klientu apkalpošanas centrā.Uzņēmums plāno nākamgad Jelgavā izvietot pašapkalpošanās apdrošināšanās punktu, kurā gan nopirkt polisi, gan pieteikt atlīdzību klients varēs pats. Šāds punkts šobrīd uzstādīts lidostā «Rīga». «If» ir viens no lielākajiem riska apdrošinātājiem Ziemeļeiropā, un Latvijā tas darbojas kopš 1998.gada.

Pievieno komentāru

Citas ziņas