Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Igate» rekonstruēs arī Rīga-Jelgava šosejas posmu 16

Uzņēmums «Igate», kura rekonstruētajā Dobeles šosejas brauktuvē nepilnu gadu pēc ceļa nodošanas ekspluatācijā parādījušās plaisas, uzvarējis vēl vienā teju četrus miljonus vērtā konkursā, bet pirms tam uzvarējis arī vairākos citos valsts uzņēmumu un pašvaldību rīkotos ceļu būves un rekonstrukcijas darbu konkursos.

Valsts a/s «Latvijas Valsts ceļi» noslēgusi atklātu iepirkumu konkursu par autoceļa A8 Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) kreisās brauktuves 9,93 – 19,20 km posma rekonstrukciju, liecina trešdien, 21.februārī, publicētais iepirkumu konkursa rezultāts.Jau vēstīts, ka uzņēmums «Igate» veica vairāk nekā divus miljonus latu vērtu Dobeles šosejas rekonstrukciju, bet pērnā gada rudenī, mazāk nekā gadu pēc ceļa segas atjaunošanas darbu pabeigšanas, Dobeles šosejas un Atmodas ielas krustojumā brauktuves vidū uz abām pusēm stiepās vairāku desmitu metru garas plaisas. Uzņēmums «Igate» defektu iemeslus nekomentēja. Kopumā «Latvijas Valsts ceļi» konkursā par autoceļa A8 Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) rekonstrukciju piedalījās septiņi pretendenti, no kuriem SIA «CBS Igate» piedāvāja viszemāko cenu. Šosejas Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) posma rekonstrukcijas darbi tiks veikti ar Kohēzijas fonda atbalstu.SIA «CBS Igate» šogad un pērn uzvarējusi arī citos novadu pašvaldību un valsts uzņēmumu izsludinātajos konkursos. Šogad ceļu būves uzņēmums uzvarēja arī, piemēram, a/s «Latvijas valsts meži» izsludinātajā 10,9 tūkst. Ls konkursā par papildu būvdarbu veikšanu Egļu ceļa būvei Kurzemes reģionā, tāpat «Igate» bija arī viena no uzvarētājām Latvijas valsts mežu konkursā par meža autoceļu būvdarbu veikšanu Zemgales reģiona Zemgales mežsaimniecībā. Iepirkumu konkursos «Igate» uzvarējusi arī pērn – uzņēmums uzvarēja Dobeles novada pašvaldības konkursā par papilddarbu veikšanu projektā «Vēsturiskā tirgus laukuma rekonstrukcija Dobelē» par līgumcenu 21,9 tūkst. Ls, tāpat arī 35,8 tūkst. Ls vērtā Ozolnieku novada Domes konkursā par autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu veikšanu. Informācija liecina, ka SIA «CBS Igate» guvusi tiesības veikt arī daudz apjomīgākus ceļu būves darbus – vairāk nekā 1,175 mil. Ls vērto ceļa Auri-Apgulde-Naudīte rekonstrukciju un 96 tūkst. Ls apjomīgos satiksmes drošības uzlabojumu darbus Dobeles novada Jaunbērzes un Penkules pagastā.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Sviesc

Kurš tad vēl mūsu pusē vinnē konkursus? Kāpēc? Ne jau tādēļ, piedāvā zemāko cenu vai nodrošina ar labāko darba kvalitāti. Kurš uzminēs?

pirms 7 gadiem, 2012.02.23 14:56

es

man prieks...atbalstam savējos Jelgavniekus!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.02.23 11:54

Audit

Jenotam!
Asvalta plaisāšanai iemesli dažādi, viens no iespējamiem variantiem, kļuda projektā tieši seguma pamata izstrādē, otrs - būvuzraugs nav nokontrolējis vai darbi un pielietotie materiāli atbilst projektā uzrādītajiem! Var būt pieņēmums, ka būvnieks šmaucies, bet kur skatās būvuzraugs!?

pirms 7 gadiem, 2012.02.23 11:12

s

...Jelgavā varētu arī neminēt kura firma veiks remontu, tāpat tas ir skaidrs - Igate...

pirms 7 gadiem, 2012.02.23 08:34

Kurp_iesim

Pēc bildes izskatās, ka tas esot brieduma plaisas. Tas nozīmē, ka zem asfalta ir uzbērta smilts kura uzsūc ūdeni un salā briest. Vienīgais risinājums ir nomainīt vismaz daļu no uzbēruma. Īsāk sakot Igatei ir jābankrotē.

pirms 7 gadiem, 2012.02.23 08:08

hmm

šis bija jāwin Lietuvas ceļu būves kompānijai..
rekonstruēja pie Olaines -- Izcili... kā Lietuvā, bet mūšu bāleliņi -- "šņaucēji"

pirms 7 gadiem, 2012.02.22 18:44

ha-ha

Urrā! Es uzvarēju derībās! Atceraties, ka es jau ilgu laiku iepriekš saderēju, ka vinnēs Igate! Jo konkursa nolikumu Jelgavas domes izveidotā mafija ir sastādījusi kā vienmēr - par labu zināmai firmai, kura pēc tam attiecīgi pasaka paldies biedram Rāviņam!!!

pirms 7 gadiem, 2012.02.22 18:18

jenots

Gribi teikt, ka asfalts plaisā projekta kļūdu pēc???

pirms 7 gadiem, 2012.02.22 17:42

Audit

Halturētāji vai nē, bet lielākā vainas daļa par brāķiem ir jāuzņemas projektētājiem un būvuzraugam! Viens, kas ko sazīmējis aplami, otrs, kurš pieļāvis nekvalitatīvu darbu pieņemšanu! Tikai tad seko būvnieks! Kāmēr reālu atbildību ness tikai būvnieks, nevis būvuzraugs, kas ir pasūtītāja pilnvarota persona, nekas īpaši nemainīsies! Projekta kļudas var novērst tā realizācijas laikā, vai vel pirms, veicot projekta expertīzi! Bet kā novērst būvuzrauga neizdarību un nekompetenci!? Nevar radīt brāķi, ja būvuzraugs ir izsekojis visam procesam, nevis tikai parakstījis papīrus! Diemžēl 90 % projektu tā notiek!

pirms 7 gadiem, 2012.02.22 16:45

lode

Līdz pavasarim apturēt viņu dalību izsludinātajos konkursos.

pirms 7 gadiem, 2012.02.22 16:23

uu

Un lietus kanalizācija arī nestrādā Dobeles šos. Kā sāk kust, tā ap visām gūliju vietām peļķes līdz otrai joslai. halturščiki. samij ģešovij - samij hu*ovij, tā teikt.

pirms 7 gadiem, 2012.02.22 16:03

bigmazi

melodiju var piedziedat no AnnasMari eirodzesmas

pirms 7 gadiem, 2012.02.22 16:02

Citas ziņas