Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Industriālo parku attīstītāja «NP Properties» zaudējumi pērn - 434 294 lati 1

Industriālo parku attīstītāja un apsaimniekotāja SIA «NP Properties» zaudējumi pērn bijuši 434 294 lati un tie ir ievērojami lielāki nekā 2010.gadā ciestie zaudējumi, liecina Firmas.lv informācija.

«NP Properties» zaudējumi 2010.gadā bija 93 948 lati.Uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā bija 735 043 lati, un tas ir par 36,5% lielāks nekā 2010.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums bija 538 299 lati.«NP Properties» vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma palielinājums pērn ir saistīts ar klientiem sniegto pakalpojumu apjoma palielinājumu. Pagājušajā gadā ciestos zaudējumus uzņēmums plāno segt no nākamo gadu peļņas.Jau ziņots, ka 2012.gadā «NP Properties» pirmajā pusgadā iznomāja industriālās telpas 15 100 kvadrātmetru platībā, kas ir par 15% vairāk nekā pērn līdzīgā periodā. Lielāko daļu iznomāto platību veido telpas ražošanai.Pirmajā pusgadā visvairāk platības iznomātas «Nordic Industrial Park» un «NP Jelgavas biznesa parks». Vislielākā interese ir par ražošanas telpām 1000 līdz 1500 kvadrātmetru platībā. Rīgā vērojams pieprasījums arī pēc nelielas platības noliktavām līdz 500 kvadrātmetriem. Otrs aktīvākais «NP Properties» klientu segments ir esošie nomnieki, kas paplašina darbību un vienlaikus arī ražotni uz plašākām telpām, sākot no 2500 kvadrātmetriem un vairāk.SIA «NP Properties» ir lielākais industriālo parku attīstītājs un apsaimniekotājs Latvijā. Papildus industriālo parku attīstīšanai, apsaimniekošanai un industriālo telpu nomai «NP Properties» grupas uzņēmumi pārstāv tādas biznesa jomas kā komunālo sistēmu apsaimniekošanu, telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, visa veida celtniecības un remonta darbus, uzņēmumu vadības, konsultatīvo pakalpojumu sniegšanu, kā arī alternatīvās enerģijas risinājumus.«NP Properties» astoņos industriālajos parkos Rīgā, Olainē, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē un Daugavpilī darbojas aptuveni 150 nomnieku - pašmāju un starptautiski uzņēmumi, no kuriem lielākā daļa ir ražotāji.Iznomājamo telpu platība šajos parkos vairāk ir vairāk nekā 412 000 kvadrātmetru, no tiem nomniekiem patlaban iznomātas ražošanas, noliktavu un biroju telpas 128 000 kvadrātmetru platībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Onslovs

Interesantāk būs uzzināt, kāda bijusi "NP Properties" bilance šogad. Ko ta viņi dara - tikai iznomā platības ražiotājiem? Ja mīnusos, tātad ražotāju skaits neaug, un ražošana tā neiet. Redzēsim, vai visi tie stāsti par ekonomikas atkopšanos ir pamatoti vai arī mīts... ;) Skaidrs, ka pagājušogad vēl nekāds "ekonomiskais brīnums" lielu platību ražotnēs nav noticis.

pirms 7 gadiem, 2012.09.03 14:33

Citas ziņas