Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Inkubatora uzņēmums šogad plāno sasniegt pusmiljona apgrozījumu 1

E-pasta mārketinga sistēmas «Mailigen» izstrādātājs SIA «iMedia» pēc pirmā pusgada finanšu rādītājiem plāno 2012.gadā sasniegt 0,5 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kļūstot par vienu no pirmajiem Latvijas tehnoloģiju iesācējuzņēmumiem, kas jau pēc sēklas stadijas investīciju piesaistes sasniedzis pietiekamu ieņēmumu līmeni, lai patstāvīgi turpinātu attīstību un paralēli strādātu pie nākamā investīciju piesaistes raunda vēl straujākas izaugsmes nodrošināšanai.

«Lai gan JIC biznesa inkubatorā atbilstoši biznesa inkubatoru programmas noteikumiem ir ļoti dažāda profila uzņēmumi, mēs paši vienmēr esam tiekušies strādāt tieši ar tehnoloģiju iesācējuzņēmumiem. «Mailigen» ir lielisks piemērs tam, kā tam būtu jāstrādā: tā bija Artūra Bernovska un Jāņa Rozenblata produkta ideja, inkubatorā tā materializējās, produkts tika palaists tirgū, un uzņēmuma vērtība izauga līdz stadijai, kad tā bija pietiekama, lai tālāku uzņēmuma izaugsmi nodrošinātu, piesaistot privātu sēklas stadijas investoru,» norāda «JIC biznesa inkubatora» vadītājs Agris Ķipurs.«iMedia» dibināts 2009.gadā, trīs gadu laikā spējis attīstīt savu produktu «Mailigen» par vienu no vadošajiem e-pasta mārketinga rīkiem Eiropā, veiksmīgi strādā arī Āzijas un ASV tirgos. Honkongā atvērts arī «iMedia» māsas uzņēmums, caur kuru tiek organizēti starptautiskie naudas norēķini, informē inkubatora pārstāvji.«Mūsu klienti galvenokārt ir mazie un vidējie uzņēmumi no ASV, bet strādājam arī ar tādām lielām korporācijām kā «Japan Airlines», «Flight.com», «Ibank.com» un citām,» stāsta «iMedia» vadītājs A.Bernovskis, piebilstot, ka pirms trim gadiem pie idejas attīstīšanas sāka strādāt četru cilvēku komanda, bet pašlaik uzņēmums nodrošina 19 pilnas slodzes darbavietas.Pašlaik uzņēmums strādā pie A raunda investīciju piesaistes produkta attīstīšanai – izstrādei, tehnisko resursu iegādei un plašākai ārvalstu tirgus apgūšanai. «Augot klientiem, jāaug arī mums, piemēram, tehnoloģiski,» norāda A.Bernovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas