Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsola divus «Latvijas Krājbankai» piederošus nekustamos īpašumus Jelgavā

Šodien izsolēs pārdoti četri likvidējamajai AS «Latvijas Krājbanka» piederoši nekustamie īpašumi par 33 900 latiem, biznesa portālu Nozare.lv informēja bankas administratora SIA «KPMG Baltics» pārstāvis Oskars Fīrmanis.

Šodien izsolē tika pārdots nekustamais īpašums Gulbenes novada Daukstu pagasta «Upesmalās» - divi zemesgabali ar kopējo platību 24 hektāri un uz tiem esoša dzīvojamā ēka, un 11 saimniecības ēkas. Nekustamā īpašuma sākumcena bija 11 000 latu.Tāpat šodien pārdots arī nekustamais īpašums Gulbenes novada Litenes pagasta «Akmeņkalnos», šajā izsolē tika piedāvāts zemesgabals ar kopējo platību 13,7 hektāri. Nekustamā īpašuma sākumcena bija 5700 latu.Tāpat šodien pārdots nekustamais īpašums Jelgavā, Lāču ielā 7, šajā izsolē tika piedāvāts zemesgabals ar kopējo platību 595 kvadrātmetri un uz tā esoša dzīvojamā māja. Nekustamā īpašuma sākumcena bija 4900 latu.Tāpat pārdots nekustamais īpašums Jelgavā, Katoļu ielā 15-44, šajā izsolē tika piedāvāts dzīvoklis ar kopējo platību 29,3 kvadrātmetri un kopīpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas un zemesgabala. Nekustamā īpašuma sākumcena bija 4900 latu.Šodien paredzētās divu citu īpašumu izsoles nenotika.Netika pārdots nekustamais īpašums Gulbenes novada Litenes pagasta «Jaunancuļos» - divi zemesgabali ar kopējo platību 21,5 hektāri un uz tiem esošā dzīvojamā ēka un piecas palīgēkas. Nekustamā īpašuma sākumcena bija 34 000 latu.Tāpat šodien netika pārdots nekustamais īpašums Jelgavā, Putnu ielā 6 - zemesgabals ar kopējo platību 1180 kvadrātmetri un uz tā esoša jaunbūve. Nekustamā īpašuma sākumcena bija 18 900 latu, augstākā nosolītā cena ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.Kā ziņots, Rīgas apgabaltiesa 2012.gada maijā nolēma sākt «Krājbankas» bankrotu. Bankrotu lūdza sākt «Krājbankas» administrators - revīzijas kompānija «KPMG Baltics» -, kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas