Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Janvārī bezdarba līmenis Jelgavā nav mainījies

Janvārī Latvijā bezdarba līmenis pieaudzis Ventspilī, Jēkabpilī, Daugavpilī un Valmierā, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) operatīvie dati 8.janvārī.

Visstraujāk – par 0,3 procentpunktiem – bezdarba līmenis pieaudzis Ventspilī, kur tas ir 9,6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita. Jēkabpilī bezdarba līmenis šā mēneša laikā pieaudzis par 0,2 procentpunktiem – līdz 14,2%. Savukārt par 0,1 procentpunktu tas janvārī palielinājies Valmierā un Daugavpilī, kur bezdarba līmenis ir attiecīgi 9,8% un 10,2%.Jūrmalā un Liepājā janvārī bezdarba līmenis sarucis par 0,1 procentpunktu – līdz attiecīgi 10,2% un 12,6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita. Savukārt Rīgā, Jelgavā un Rēzeknē bezdarba līmenis kopš decembra beigām saglabājies nemainīgs un ir attiecīgi 7,8%, 8,8% un 17,9%.NVA dati liecina, ka no reģioniem viszemākais bezdarba līmenis joprojām saglabājas Rīgas reģionā – 8,3% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita. Tam seko Kurzeme (12,2%), Zemgale (12,7%), Vidzeme (13,1%) un Latgale (19,9%). Janvārī par 0,1 procentpunktu bezdarba līmenis pieaudzis Kurzemē, Latgalē un Vidzemē, savukārt pārējos reģionos tas kopš decembra beigām saglabājies nemainīgs.NVA 8.janvārī bija reģistrēti kopumā 130 607 bezdarbnieki, kas ir par 311 vairāk, salīdzinot ar decembra beigām. Bezdarba līmenis joprojām ir 11,5% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.Jau vēstīts, ka decembra beigās Latvijā bezdarba līmenis bija 11,5% un kopumā NVA uzskaitē bija 130 296 bezdarbnieki.

Pievieno komentāru

Citas ziņas