Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā aprīlī samazinājušās sērijveida dzīvokļu cenas

Vidējās sērijveida dzīvokļu cenas aprīlī Ogrē un Kauguros nav mainījušās, Salaspilī novērots neliels cenu kāpums, bet Jelgavā - neliels cenu kritums, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" mājokļu tirgus pārskatā.

Vidējās sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē 2012.gada aprīlī nav mainījušās. Vidējā cena aprīlī bija 420 eiro (294 lati) par kvadrātmetru.Ogrē 2012.gada pirmajā ceturksnī cenas samazinājušās par 2,1%, tomēr kopumā dzīvokļu cenas Ogrē ir stabilas un cenu svārstības ir nelielas. Tirgus aktivitāte dzīvokļu tirgū Ogrē vērtējama kā zema, teikts pārskatā.Aprīlī arī Kauguros sērijveida dzīvokļu cenas nav mainījušās un vidējā dzīvokļa cena aprīlī saglabājusies 416 eiro (291,2 lati) par kvadrātmetru.2012.gada pirmajā ceturksnī dzīvokļu cenas Kauguros samazinājušās par 2,6%. Cenu samazinājums ir lielāks nekā vidēji Rīgas mikrorajonos, norāda "Arco Real Estate". Dzīvokļu cenas Kauguros joprojām ir zemā līmenī un bieži darījumi notiek par vēl zemākām cenām nekā piedāvājumā.Salaspilī 2012.gada aprīlī dzīvokļu cenas pieaugušas par 0,3% un vidējā dzīvokļu cena sasniedza 483 eiro (338,1 latu) par kvadrātmetru. 2012.gada pirmajā ceturksnī Salaspilī dzīvokļu cenas kopumā samazinājās, tomēr aprīlī līdzīgi kā Rīgas mikrorajonos, dzīvokļu cenu līmenis nedaudz pieaudzis.2012.gada aprīlī Jelgavā dzīvokļu cenas pazeminājušās par 0,3%. Vidējā dzīvokļu cena aprīlī noslīdējusi līdz 290 eiro (203 lati) par kvadrātmetru. 2012.gada pirmajā ceturksnī Jelgavā dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 1,2%. Jelgavā aktivitāte dzīvokļu tirgū joprojām ir zema, norāda "Arco Real Estate".

Pievieno komentāru

Citas ziņas