Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā pārrunās esošā un nākamā ES fondu perioda jautājumus

15. un 16.maijā Jelgavā tiksies Eiropas Savienības (ES) fondu uzraudzības un pagaidu uzraudzības komitejas dalībnieki, lai pārrunātu esošā ES fondu perioda progresu un gatavošanos 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas periodam.

Abu minēto komiteju sastāvā ir gan ES fondu iestāžu pārstāvji, gan sociālie un sadarbības partneri, tādējādi nodrošinot visu pušu iesaisti un efektīva partnerības principa nodrošināšanu gan esošā ES fondu perioda uzraudzībā, gan nākamā perioda plānošanā. Katru gadu viena uzraudzības komitejas sanāksme tiek rīkota kādā no Latvijas reģioniem, 2012.gadā tā notika Latgalē, informē Finanšu ministrija.

Ministrija informēs par 2007.-2013.gada perioda ES fondu investīciju progresu, balstoties uz darbības programmu īstenošanas gada ziņojumiem, kas iesniegti Eiropas Komisijai (EK). Satiksmes ministrija un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija iepazīstinās ar lielo projektu īstenošanas progresu transporta un vides jomās. Tiks izskatīti jautājumi par uzņēmējdarbības, inovācijas un nodarbinātības pasākumu veicināšanu. Sanāksmē Latvijas pieredzes iepazīšanas nolūkos piedalīsies arī Horvātijas pārstāvji. Pēc sanāksmes tiek plānots apskatīt Jelgavā īstenotos ES līdzfinansētos projektus un iepazīties ar to īstenošanas pieredzi. 

Otrajā sanāksmes dienā tiks pārrunāti jautājumi par gatavošanos 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas periodam. Nozaru ministrijas informēs par nozaru stratēģijām un pamatnostādnēm. Jāatzīmē, ka kvalitatīvas un ilgtspējīgas nozares stratēģiju esamība ir priekšnoteikums ES fondu investīciju veikšanai.

Pievieno komentāru

Citas ziņas