Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas cukurfabrika cer iznomāt vai pārdot uzņēmuma īpašumu 1

«Jelgavas cukurfabrika» kopš cukura nozares likvidācijas nodarbojas ar nekustamā īpašuma nomu un uzraudzību. Uzņēmuma vadība turpmāko darbību saista ar cukurfabrikai piederošo īpašumu iznomāšanu vai pārdošanu.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka šogad jau veikta ēdnīcas ēkas rekonstrukcija, ieguldot 250 tūkstošus latu, lai to varētu iznomāt Jelgavas pašvaldības aģentūrai «Kultūra». Uzņēmuma vadība turpmāko darbību saista ar Jelgavas cukurfabrikai piederošo īpašumu iznomāšanu vai pārdošanas organizēšanu, arī ar to apsaimniekošanu un iespējamo teritorijas tālākās attīstības plānošanu, informē «Lursoft».«Jelgavas cukurfabrikas» valdes locekles amatu ieņem Inga Rēboka. Uzņēmuma padomes priekšsēdētājs ir Kaspars Rullis, savukārt padomes locekļa amatus ieņem Sandis Aukšmuksts un Antons Jans. Cukurfabrika pārtrauca ražošanu 2008.gadā. Par darbības pārtraukšanu 2008.gadā cukurfabrika saņēma 4,2 miljonu latu kompensāciju, bet 2009.gadā saņēma atlikušo kompensācijas daļu - 12,76 miljonus, liecina «Lursoft» pieejamā informācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas