Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Dome lems par «Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» valsts daļu atpirkšanu 3

Par to, vai izmantot pirmpirkuma tiesības un iegādāties AS «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums» valsts kapitāla daļas, lems Jelgavas pilsētas Domes deputāti.

Jelgavas pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Klismeta aģentūru LETA informēja, ka Jelgavas pilsētas pašvaldībā izvērtēs piedāvājumu un sākotnēji komisijās un vēlāk Domes sēdē lēmums būs jāpieņem deputātiem.Pašvaldība pagaidām vēl neplāno, vai par to varētu lemt jau nākamajā Domes sēdē augustā vai vēlāk, skaidroja Klismeta.Kā ziņots, Privatizācijas aģentūras (PA) valde ir apstiprinājusi AS «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums» valsts kapitāla daļu - 23,85% apmērā - pārdošanas noteikumus, biznesa portālu Nozare.lv informēja aģentūrā.Atbilstoši Komerclikumam uzņēmuma kapitāldaļas sākotnēji tiks piedāvātas esošajiem akcionāriem. Ja akcionāri neizmantos pirmpirkuma tiesības, akciju pakete tiks pārdota izsolē.Valstij piederošo akciju paketi veido 4 142 500 akcijas jeb 23,85% no pamatkapitāla. Saskaņā ar pārdošanas noteikumiem akciju paketes pārdošanas cena ir noteikta 289 975 lati jeb septiņi santīmi par akciju. Maksāšanas līdzekļi ir 100% lati.Saskaņā ar Komerclikumu un «Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» statūtiem pirmpirkuma tiesības uz pārdodamo akciju paketi ir «Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» akcionāriem. Ja akcionāri nepieteiksies izmantot pirmpirkuma tiesības, nepieteiksies uz visu akciju paketi vai neparakstīs akciju pirkuma līgumus par visu akciju paketes akciju pirkšanu, PA izsludinās akciju paketes izsoli, kurā piedalīties varēs jebkura ieinteresētā persona.«Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» galvenie darbības virzieni ir elektroenerģijas ražošana, apgāde un sadale, tvaika piegāde un gaisa kondicionēšana, ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde, inženierbūvniecība u.c. Uzņēmuma lielākie akcionāri ir Jelgavas dome (71,61%) un Latvijas valsts (23,85%).Saskaņā ar uzņēmuma gada pārskatu apgrozījums 2011.gadā bija 40 747 lati, ko veido SIA «Fortum Jelgava» iznomāto aktīvu nomas maksas ieņēmumi. Saskaņā ar 2004.gada 14.oktobrī noslēgto nomas līgumu starp «Jelgavas siltumtīklu uzņēmumu» un «Fortum Jelgava» visi sabiedrības aktīvi ir nodoti nomā «Fortum Jelgava». Līguma darbības beigu termiņš ir 2034.gada 1.decembris.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vah vah-vieteja

nevis izredzetajiem , bet pituvinato izlaupitaju baram .

pirms 7 gadiem, 2012.08.05 08:43

vietējā

Jelgavas siltumtīklu uzņēmums ir piedēklis pie domes kas neko neražo,tikai caur to notiek naudas plūsmas, domes pietuvināto barotne izredzētajiem

pirms 7 gadiem, 2012.08.04 09:57

siltums

Pareiza doma,atpirkt un pa lēto pārdod saviem čomakiem

pirms 7 gadiem, 2012.08.04 09:52

Citas ziņas