Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas mašīnbūves rūpnīcai lielākās problēmas rada produkcijas viltotāji

Neviens cits uzņēmums oficiāli neražo tādas eļļošanas un bremzēšanas sistēmas kā AS «Jelgavas mašīnbūves rūpnīca», jo tās ir Jelgavā izstrādātas un nepārtraukti tiek pilnveidotas. Uzņēmums nepārtraukti cīnās ar savas produkcijas viltotājiem, intervijā biznesa portālam Nozare.lv sacīja «Jelgavas mašīnbūves rūpnīcas» valdes priekšsēdētājs Pēteris Bila.

«Diemžēl Austrumu tirgū cīnīties ar viltotājiem ir sarežģīti, jo dažiem klientiem ir vienalga, kas ir ražotājs, ka tikai lētāk,» sacīja Bila.Viņš skaidroja, ka eļļošanas un bremzēšanas sistēmas lielgabarīta iekārtām metalurģiskajos kombinātos ir «Jelgavas mašīnbūves rūpnīcas» pamatprodukcija jau kopš tiem laikiem, kad rūpnīca pēc kara tika uzcelta.«Protams, dažādi viltus ražotāji ik pa laikam rodas visās malās. Īpaši daudz viltotāju ir Ukrainā, kas atražo Jelgavas produkciju un pārdod to, apgalvojot, ka iekārta ir ražota «Jelgavas mašīnbūves rūpnīcā», pat nekautrējas uz saviem pakaļdarinājumiem izvietot «Jelgavas mašīnbūves rūpnīcas» logo. Cita ceļa jau šiem viltotājiem nav, jo kas tad pirks nepazīstama ražotāja produkciju,» sacīja Bila.Jautāts, vai uzņēmuma izstrādājumi nav aizsargāti ar patentu, Bila sacīja, ka sertifikāti ir, taču Ukrainā vienalga vilto visu, kas ienāk prātā. «Tā ir liela problēma, jo pakaļdarinājumi ir lēti un nekvalitatīvi, bet, zinot to, ka «Jelgavas mašīnbūves rūpnīcas» izstrādājumi ir kvalitatīvi, patērētāji tos pieprasa, un šie viltojumi nenāk mums par labu,» piebilda Bila.«Drīzāk cerības saistām ar to, ka klienti sāks atšķirt lētu un nekvalitatīvu produktu no dārgāka, bet oriģināla un kvalitatīva. Var jau sapirkties dažādus štruntus, bet beigās tas iznāks dārgāk,» skaidroja Bila.Jau ziņots, ka AS «Jelgavas mašīnbūves rūpnīca» un tās mātesuzņēmumam SIA «Madara» 2011.gadā salīdzinājumā ar 2010.gadu bija aptuveni 30% apgrozījuma pieaugums.

Pievieno komentāru

Citas ziņas