Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novads elektroenerģijas piegādē pārgājis no «Latvenergo» pie «Enefit» 4

Jelgavas novada pašvaldība elektroenerģijas brīvā tirgus apstākļos šogad nomainījusi elektroenerģijas operatoru no AS «Latvenergo» uz SIA «Enefit», kur kopējā līgumcena periodam vairāk nekā gada garumā ir 218 754 lati.

Jelgavas novada Domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone aģentūru LETA informēja, ka Jelgavas novada pašvaldība iepirkuma konkursu elektroenerģijas piegādei rīkoja vēl šā gada martā, pēc kā parakstīja līgumu par elektroenerģijas piegādi ar Igaunijas enerģētikas kompānijas «Eesti Energia» meitasuzņēmumu Latvijā «Enefit».Saskaņā ar iepirkuma datiem novads par elektroenerģiju maksās 218 754 latus, un paredzams, ka līgums darbosies līdz 2014.gada 31.martam.Līdz ar šo iepirkumu SIA «Enefit» nodrošina elektroenerģiju ielu apgaismojumam, skolām, bērnudārziem, sporta hallēm un citām pašvaldības ēkām un objektiem 13 pagastos, kā arī administrācijas ēkai un objektiem Jelgavā.Kaņepone skaidroja, ka novadam jau bija pieredze sadarbībā ar «Enefit», jo jau ārpus šī līguma, pamatojoties uz 2011.gadā noslēgto līgumu, igauņu operators piegādā elektroenerģiju SIA «Jelgavas novada KU», tādējādi nodrošinot nepieciešamo infrastruktūras mezglu (sūkņu, ūdens attīrīšanas iekārtu, apkures iekārtu un citu) darbību, kā arī koplietošanas telpās daudzdzīvokļu namos, kuru pārvaldnieks ir novada komunālais uzņēmums.Kā ziņots, Jelgavas pilsētas pašvaldība, izvēloties lētāko piedāvājumu, elektroenerģiju šā gada ceturtajam ceturksnim un 2013.gada otrajam ceturksnim iepirks no AS «Latvenergo». Par iepirkumu 2013.gada pirmajam ceturksnim tiks veikta cenu aptauja, iepriekš informēja Jelgavas pilsētas Domes administrācijas Sabiedrisko attiecību pārvaldes pārstāve Līga Klismeta.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

to Resnais

bet pieļauju, kad igauņu Enefitam un leišu Inter RAO Latvijā paplašināsies infrastruktūra, tad sacensība kļūs labvēlīgi līdzīgāka mobilo telefonu operatoru sacensībai, un tad tiešām Latvenergo būs kardināli jāmaina savs domāšanas stils :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 17:17

to Resnais

Jelgavā Latvenergo laikam lētāk starpstacijās nodrošina aprīkojumu pret sprieguma kritumiem, lai ne***u ražotāju konveijerus, robotus un datorus; novadā to varbūt nevajag... Tas ir tikai pieņēmums.

t.i., vērtējot operatoru, nepietiek ar rēķina vērtēšanu, ir jāzina, ko šis operators var un nevar tehniskajā nodrošinājumā un avārijas izsaukumos...
Ir vērts ielāgot, ka, nomainot līgumu, arī strāvas pazušanas gadījumā būs jāzvana tam, ar kuru līgums, nevis pēc vecā ieraduma - tikai Latvenergo... ;)

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 17:15

korķis

Tas labi, ka ir konkurenti. Gan jau arī valsts ziemeļi iepērk elektrību no igauņiem. Būs reiz gals tam monopolam, kas te rīkojas pa manu maku kā pa savu kabatu, gan jau arī privātsaimniecības varēs izvēlēties no kura mahinatora pirkt elektrību.

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 09:07

Resnais

Kā tad tā! Jelgava konkursa kārtībā izvēlas speciālistu, kas rosina palikt pie Latvenergo, bet Plaukoņa kantoris pāries pie Enefit un vārīs kafiju ar igauņu strāvu. Kurš no viņiem rīkojas nesaimnieciski?

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 08:41

Citas ziņas