Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas uzņēmēji gūst pieredzi Cēsīs

Lai veicinātu sadarbību reģionālajā līmenī, aizvadītajā nedēļā uzņēmēji no visas Latvijas, tajā skaitā Jelgavas, tikās ar kolēģiem Vidzemē, iepazīstot vairākus uzņēmumus, kā arī diskutējot par uzņēmējdarbības attīstību tuvākā un tālākā nākotnē, informē tikšanās rīkotāji.

Reģionālo uzņēmēju organizāciju tuvināšanās process aizsākās jau pagājušajā gadā, tikšanās Cēsīs bija nākamais solis sadarbības attīstīšanā. Pasākuma namatēvs, Cēsu uzņēmēju kluba vadītājs Arkādijs Suškins atzīst, ka juties pagodināts, uzņemot vairāk nekā 50 uzņēmēju no visas Latvijas. «Šo praksi, ko aizsāka Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA), noteikti jāturpina, jo tā mēs varam dalīties pieredzē un problēmās, kā arī to risinājumos,» piebilda A.Suškins.«Tā ir vienreizēja iespēja uzņēmējiem, kas atrodas un strādā dažādos reģionos, satikties, iepazīties un neformālā gaisotnē pārrunāt dažādus jautājumus, kā arī apmainīties ar pieredzi. Iespējams, ka, pieaugot savstarpējai uzticībai, var veidoties kopēji projekti, kurus neizdodas īstenot vienatnē, it sevišķi šajā situācijā, kad uzņēmējam ir sarežģīti saņemt bankas kredītu un nepieciešamās garantijas,» situāciju skaidro JRTA valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

Pievieno komentāru

Citas ziņas