Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūlijā sērijveida dzīvokļu cenas Kauguros samazinājušās, bet Ogrē, Salaspilī un Jelgavā nav mainījušās

Šī gada jūlijā sērijveida dzīvokļu cenas Jūrmalā, Kauguros, ir samazinājušās, bet Ogrē, Salaspilī un Jelgavā nav mainījušās, teikts nekustamā īpašuma kompānijas «Arco Real Estate» mājokļu tirgus pārskatā.

Jūrmalā, Kauguros, dzīvokļu cenas samazinājušās par 0,7%. Vidējā dzīvokļa cena noslīdējusi zem 400 eiro (280 latiem) par kvadrātmetru. 2012.gada laikā sērijveida dzīvokļu cenas Kauguros samazinājās par 3,5%, bet 2013.gada pirmajā pusgadā dzīvokļu cenas Kauguros samazinājušās par 3,9% un turpina samazināties, teikts pārskatā.

Vidējās sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē 2013.gada jūlijā nav mainījušās. Vidējā cena saglabājusies 426 eiro (298,2 lati) par kvadrātmetru. Ogrē 2012.gada laikā sērijveida dzīvokļu cenas samazinājās par 1,3%, arī 2013.gada pirmajā pusgadā dzīvokļu cenas Ogrē samazinājušās par 1,3%. Cenas Ogrē pēdējos mēnešos vērtējamas kā stabilas un izmaiņas nav novērojamas, norāda «Arco Real Estate».

Arī Salaspilī jūlijā dzīvokļu cenas nav mainījušās. Vidējā dzīvokļu cena saglabājusies 469 eiro (328,3 lati) par kvadrātmetru. 2012.gada laikā sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā samazinājās par 3,1%, bet 2013.gada pirmajā pusgadā Salaspilī dzīvokļu cenas samazinājās par 2%.

2013.gada jūlijā arī Jelgavā dzīvokļu cenas nav mainījušās. Vidējā dzīvokļu cena saglabājusies 291 eiro (203,7 lati) par kvadrātmetru. 2012.gada laikā sērijveida dzīvokļu cenas Jelgavā kopumā samazinājās par 2,6%. Jelgavā 2013.gada pirmajā pusgadā dzīvokļu cenas bija stabilas un cenu svārstības minimālas. Kopumā kopš gada sākuma dzīvokļu cenas nav mainījušās, teikts pārskatā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas