Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūnijā būs tiesas spriedums Jelgavas vēja tuneļa saimnieku prasībā pret ministriju 1

Administratīvās rajona tiesas spriedums par Jelgavas vēja tuneļa īpašnieces, SIA «Gaisa sporta sertifikācijas centrs» prasību pret Ekonomikas ministriju (EM), kurā tiek lūgts atcelt tās lēmumu par 1,3 miljonu latu atmaksāšanai valstij, būs pieejams 7.jūnijā, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

Kā ziņots, Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) konstatēja, ka uzņēmums nelietderīgi izlietojis Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu iecerētajai vēja tuneļa būvniecībai un pieprasīja to atmaksāt. EM šo LIAA lēmumu atstāja negrozītu.Minēto lietu Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu nams vakar, 17.maijā, izskatīja atklātā sēdē, un spriedums abām pusēm būs pieejams 7.jūnijā pēc plkst.16.Kā ziņots, tiesvedība Administratīvajā rajona tiesā sākta, pamatojoties uz sabiedrības maksātnespējas administratora 2011.gada 6.jūnija pieteikumu par EM 2011.gada 29.aprīļa lēmumu, ar kuru atstāts negrozīts LIAA 2011.gada 8.marta lēmums par neatbilstoši veikto izdevumu atgūšanu un brīdinājums par šī lēmuma piespiedu izpildi, atcelšanu.«Gaisa sporta sertifikācijas centram» līdz 2011.gada jūnijam bija jāatmaksā Valsts kasei 1 346 386 lati. Kā biznesa portālam Nozare.lv pastāstīja «Gaisa sporta sertifikācijas centra» akcionārs Kārlis Markus, uzņēmums ir pasludināts par maksātnespējīgu un turpmākā komunikācija par uzņēmumu notiks ar maksātnespējas procesa administratora starpniecību.Kā liecina informācija Maksātnespējas administrācijas mājaslapā, «Gaisa sporta sertifikācijas centra» maksātnespējas lieta ir ierosināta šā gada 12.aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

RIX

incanti, kā būs izvērtēts. :) ja neapmierinās prasību, paredzama gadiem ilga tiesvedību sērija... ja apmierinās, tad sanāk, ka EM būs jāsāk disciplinārlieta par LIAA A.Ozolu par neadekvātu ES projecta uzmešanu, vai arī - gadiem ilga tiesvedību sērija... ;) Bet jebkurā gadījumā Jelgavai ceļš ir vienvirziena, jo pārdoto vēja ģeneratoru aizvedīs.

pirms 7 gadiem, 2012.05.18 17:20

Citas ziņas