Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Keramisko būvmateriālu ražotāja «Lode» apgrozījums pērn pieaudzis par aptuveni 25%

Keramisko būvmateriālu ražotāja «Lode» apgrozījums pērn pieauga par aptuveni 25%, aģentūrai BNS pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja vietniece Dita Tjumina.

«Lai gan 2011.gada finanšu pārskats vēl nav sagatavots, varam prognozēt, ka uzņēmuma apgrozījums pārskata gadā varētu būt vairāk nekā deviņi miljoni eiro (6,33 miljoni latu), kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir par aptuveni 25% vairāk,» sacīja «Lodes» pārstāve.Pēc Tjuminas teiktā, apgrozījuma kāpumu nodrošināja «Lodes» meitasuzņēmuma izveide Polijā. «Meitasuzņēmuma izveide Polijā deva tiešāku pārdošanas kontroli tajā tirgū,» viņa norādīja un piebilda, ka labvēlīgu iespaidu uz uzņēmuma darbību atstāja arī Baltijas tirgus atgūšanās no krīzes. «Iepriekšējos gados krīze radīja būtisku produkcijas pieprasījuma kritumu, taču tagad Baltijas tirgus ir atguvies no krīzes. Pērn mēs veiksmīgi realizējām arī mārketinga stratēģiju Latvijā un Lietuvā, kā dēļ varējām kāpināt apgrozījumu,» paskaidroja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja vietniece.Viņa arī minēja, ka pērn uzņēmums uzlaboja ražošanas efektivitāti. «Pērn tika veiktas investīcijas Ānes ražotnē efektivitātes uzlabošanai, un sāktie darbi turpināsies arī šajā gadā,» atzina Tjumina un piebilda, ka konkrēts investēto līdzekļu apmērs vēl nav zināms.Arī šogad uzņēmums prognozē līdzīgus izaugsmes tempus. «Turpinot strādāt pie jau sāktajiem mārketinga pasākumiem, veicinot ražošanas efektivitāti, kā arī sagaidot ekonomiskās aktivitātes atjaunošanos Baltijā, arī šim gadam prognozējam līdzīgus izaugsmes tempus,» informēja Tjumina.«Lursoft» informācija liecina, ka 2010.gadā «Lodes» apgrozījums pieauga par 20% un sasniedza 5,337 miljonus latu, savukārt uzņēmuma zaudējumi samazinājās par 15,8% un bija 1,237 miljoni latu.«Lode» ir viens no Baltijā lielākajiem keramisko būvmateriālu ražotājiem. Uzņēmums «Lode» dibināts 1991.gadā, tā apmaksātais pamatkapitāls ir 10,623 miljoni latu, bet vienīgais īpašnieks ir Kiprā reģistrēts uzņēmums «Lode Holdings Limited».

Pievieno komentāru

Citas ziņas