Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kvalitatīvam betonam pircēji būs 1

Kompānija «MB betons» grupa, kas jau vairākus gadus ir līderis betona ražošanā Latvijā, šogad svin desmit gadu jubileju. Lai gan pēdējā laikā arvien spēcīgāk izskan bažas par apsīkumu būvniecībā, viens no grupas uzņēmumiem SIA «Jelgavas MB» plāno šogad saražot un pārdot ap 50 tūkstošiem tonnu betona, kas nav mazāk kā iepriekšējos gados.

SIA «Jelgavas MB» valdes loceklis Uldis Sokolovskis nenoliedz, ka pasūtītāju skaits pēdējā laikā samazinās, tomēr par uzņēmuma nākotni ir drošs. Mazāk ir privāto pasūtītāju, jo samazinās privātmāju būvniecības apjomi.«Tomēr celtniecība jau nav apstājusies - ir valsts un pašvaldību pasūtījumi,» turpina U.Sokolovskis, uzsverot, ka «Jelgavas MB» pašlaik piegādā betonu Zemgales Olimpiskā centra būvobjektam un atgādinot, ka uzņēmums ar betonu nodrošinājis arī citus lielos pilsētas objektus - tirdzniecības centrus «Pilsētas Pasāža», «Nelss», «Valdeka», «Elvi» un citus, arī bijušā kinoteātra «Zemgale» rekonstrukciju.«Uzņēmumi, kas strādā ilgi un kuriem ir savs stabils pasūtītāju loks, šobrīd nopietnas grūtības neizjūt,» pārliecināts uzņēmuma vadītājs.Viņš uzskata, ka runas par krīzes situāciju nozarē radušās tikai to uzņēmumu dēļ, kuri vēl tikai nesen mēģinājuši pievērsties betona ražošanai.«MB betons» grupas uzņēmumi pat atver jaunas ražotnes - jau jūlijā sāks ražot betonu Ādažos (pavisam grupas sastāvā ietilpst deviņas transportbetona rūpnīcas un divas dzelzsbetona rūpnīcas visā Latvijā). «Jelgavas MB» ražotais betons nokļūst ne tikai mūsu pilsētas, bet Bauskas, Tukuma, Pierīgas un citās jaunceltnēs. «Iespējams, ka celtniecības buma samazināšanās pat dos savu pozitīvo efektu un celsies būvniecības kvalitāte,» prognozē U.Sokolovskis, paironizējot, ka vēl nesen apjomi līdz ar to darbaspēka deficīts bija tādi, ka «katrs sētnieks varēja būt būvdarbu vadītājs».Rūpējoties par sava ražojuma kvalitāti, «MB betons» grupas uzņēmumi regulāri piedalās Latvijas Betona savienības rīkotajās olimpiādēs, arī ceturtdien uz Rīgu tiks vesti betona paraugi, un testēšanas gaitā tiks noteikts izturīgākais.«Vēl pirms pāris gadiem par uzvarētāju šādā pasākumā kļuva tieši «Jelgavas MB» ražojums,» atceras U.Sokolovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Varenais

(Viņš uzskata, ka runas par krīzes situāciju nozarē radušās tikai to uzņēmumu dēļ, kuri vēl tikai nesen mēģinājuši pievērsties betona ražošanai.)............................... Lai dzīvo Latvijas monopoli. Kad konkurences vairs nebūs, cenas atkal varēs pacelt līdz vajadzīgajam līmenim! Cerams,ka jebkuras domas par jebkādu ražošanas uzsākšanu būs pārgājušas! Atliek tikai kādu laiciņu paciesties! Būs mums lētais betons būs!

pirms 11 gadiem, 2008.06.12 19:16

Citas ziņas