Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latio»: Māras ielas namā siltuma patēriņš samazinājies par 50 procentiem 8

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmuma «Latio namsaimnieks» apsaimniekotajā daudzdzīvokļu mājā Jelgavā siltumenerģijas patēriņš pēc renovācijas samazinājies par aptuveni 50 procentiem.

Ēkas Māras ielā 1 renovācijas kopējās izmaksas ir 323 tūkstoši latu, informē uzņēmums. Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru noslēgtie līgumi renovācijas projektiem nodrošināja Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu 50 procentu apmērā, savukārt darbu kopējo finansēšanu veica «SEB banka». Divas mājas uzņēmums renovējis arī Liepājā. «Renovācijas ekonomiskie ieguvumi ir acīmredzami jau pirmajos mēnešos pēc darbu pabeigšanas. Siltuma patēriņš visās trijās ēkās salīdzinājumā ar laiku pirms renovācijas ir samazinājies aptuveni par 50 procentiem. Liepājas mājās no renovācijas darbu pabeigšanas ir pagājusi jau pilna apkures sezona, kas pilnvērtīgi ļauj spriest par panākto siltumenerģijas ekonomiju – Reiņu meža ielas 14.namā tie ir 53 procenti vai saskaņā ar esošo siltumenerģijas tarifu 31 724 lati gadā, savukārt Reiņu meža ielas 16.namā tie ir 45 procenti vai saskaņā ar esošo siltumenerģijas tarifu 8 819 lati gadā. Panāktā ekonomija kopā ar ERAF līdzfinansējumu dubultā sedz ikmēneša maksājumus bankai, nodrošinot veikto ieguldījumu atmaksāšanos astoņu - deviņu gadu laikā. Jelgavā, Māras ielā 1, mājā izmantoti tādi paši risinājumi kā Reiņu meža ielas 14.namā, tāpēc sagaidāms līdzīgs rezultāts,» skaidro «Latio namsaimnieks» valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs, uzsverot, ka šāda ekonomija īpaši jūtama laikā, kad siltuma piegādes izmakas turpina palielināties.«Latio namsaimnieks» vadītājs norāda, ka būtiski ir uzlabots ēku tehniskais stāvoklis, kā arī to vizuālais izskats. Vēl viens svarīgs renovācijas ieguvums – ir pieaugusi dzīvokļu vērtība un šo īpašumu pievilcība tirgū, ko apliecina arī vairāki darījumi ar dzīvokļiem, kurus to īpašnieki ilgāku laiku nevarēja pārdot.Visas trīs renovētās ēkas ekspluatācijā nodotas pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu otrajā pusē, to vidējais nolietojums pirms renovācijas bija ap 35 procentiem, vairākiem konstruktīvajiem elementiem – ap 65 procentiem, bet inženiertehnisko komunikāciju nolietojums – pat līdz 100 proecntu. Renovācijas projektu gaitā ēkām veikta fasāžu norobežojošo konstrukciju un pagrabstāva sienu siltināšana, fasādes, cokola un ieejas mezglu veco koka logu nomaiņa, bēniņu pārseguma siltināšana, jumta remonts un jumta hidroizolācijas izveidošana, siltumapgādes sistēmas renovācija, karstā ūdens sistēmas renovācija, ventilācijas sistēmas rekonstrukcija.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

mayobProdyraw

Here are located examples of bits of advice all over the in that case all your family members will maximize the existing windows. First having to do with all of them are your family if you find that start based on checking for ep infiltration or leakage around going to be the window frames or at least this way you is going to discover if your family have any gaps or cracks that allow warm and cold ep for more information on leave or at best break into going to be the purchase To need to bother about this,you if you find that hold going to be the back about your hand near going to be the borders relating to windows to learn more about track down going to be the source to do with leaks. If you believe that cold ep flowing out both to and from behind the comforts chances tend to be going to be the spaces around the window at least door jambs weren't correctly sealed.

linda farrow eyes catarac ralf lauren spy pen came préparation

isglasses.com|http://isglasses.com/tags.php http://isglasses.com

pirms 6 gadiem, 2013.02.08 18:56

..

klausaties, ko te runā... kvalitāte nekāda, jau viss drūp nost.

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 14:34

Pasmaidu

Paklau, ja fleitē, tad jādara tas ar mēru.

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 12:14

Pareizi

Un cik jāmaksa + par kreditu??? Un cik gadus???

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 12:01

ZZZ

Nu ne 50% , bet 40 - 42% (tas arī liel procents) . Un cik jāmaksa + par kreditu? Un cik gadus?

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 11:55

sp

labs rādītājs pie tik zemas būvdarbu kvalitātes! Skatīsimies kas ar šo ēku notiks nākamo piecu gadu laikā!

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 09:56

s

...izklausās ideāli, ...nevaru saprast tikai kāpēc nav izveidojusies milzīga rinda ar mājām kuras grib renovēties....

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 09:35

Citas ziņas