Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latvijas Zoovetapgādes» apgrozījums un peļņa sarukuši par 98% 1

AS «Latvijas Zoovetapgāde» apgrozījums un peļņa pirmajā pusgadā sarukuši par 98%, liecina uzņēmuma nerevidētais finanšu pārskats par 2012.gada sešiem mēnešiem, kas iesniegts «NASDAQ OMX Riga».

Šī gada pirmajos sešos mēnešos uzņēmuma apgrozījums bijis 540 lati, savukārt attiecīgajā periodā 2011.gadā - 25 336 lati.Savukārt uzņēmuma peļņa šī gada pirmajā pusgadā bijusi 116 lati, bet attiecīgajā periodā 2011.gadā - 6286 lati.Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka no 2012.gada janvāra līdz 30.jūnijam uzņēmums neveic komerciālo darbību. Uzņēmuma vadība organizē visus nepieciešamos darbus, lai saglabātu un uzturētu uzņēmuma īpašumus.Nekustamie īpašumi tiek iznomāti firmām komercdarbību veikšanai un tiek meklēti risinājumi ieķīlāto objektu uzturēšanai.Uzņēmuma lielākā akcionāre ir Tamāra Jankava, kurai pieder 44,36% akciju, Aldis Taurītis - 23,05%, Atis Grundmanis - 15,02%, kā arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra - 5%.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas