Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latvijas zoovetapgādes» zaudējumi pirmajā pusgadā – 107,5 tūkstoši latu

Veterināro medikamentu tirgotājs «Latvijas zoovetapgāde», kas uz laiku ir apturējis darbību, šogad pirmajā pusgadā strādāja ar 25,3 tūkstošu latu apgrozījumu, kas ir sešas reizes mazāk nekā 2010.gada pirmajā pusgadā, bet uzņēmuma zaudējumi pieauga par 53% un bija 107,5 tūkstoši latu, liecina biržai «NASDAQ OMX Riga» iesniegtais nerevidētais finanšu pārskats.

«Latvijas zoovetapgādes» vadības ziņojumā norādīts, ka šogad uzņēmums ir vērsies Valsts ieņēmumu dienestā ar lūgumu apturēt saimniecisko darbību uz laiku, lai samazinātu administratīvo slogu, kas saistīts ar uzņēmuma ikdienas vadību un uzturēšanu.«Ņemot vērā pasaules ekonomisko krīzi, kas ļoti būtiski ir skārusi lauksaimniecības sektoru Latvijā, «Latvijas zoovetapgādes» pašreizējā valde pieliks visas pūles, lai uzlabotu veterināro pakalpojumu kvalitātes kompleksu, kā arī, iesaistot zinātniski pētniecisko sektoru, veicinās jaunu kvalitatīvu produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu ienākšanu Latvijas tirgū. «Latvijas zoovetapgādes» uzdevumi balstīti uz vispārējām tendencēm un notikumiem lauksaimniecībā Latvijā un arī Eiropā. Ņemot vērā ilgstoši nestabilo un neskaidro situāciju lauksaimniecībā, īpaši piensaimniecības nozarē, «Latvijas zoovetapgāde» vēl jo intensīvāk spiesta domāt un plānot, kā noturēties tirgū, saglabājot jau esošās iestrādes, gadu gadiem veiksmīgi un stabili izveidotās sistēmas darbību,» teikts vadības ziņojumā.Tajā piebilsts, ka valde vēlas veikt visas nepieciešamās darbības, lai atjaunotu un stabilizētu uzņēmuma konkurētspēju tirgū, taču pašlaik sasniegt izvirzītos mērķus ir neiespējami, jo ir sāktas vairākas tiesvedības un līdz brīdim, kamēr spriedumi šajās tiesvedības stāsies spēkā, stabilizēt uzņēmumu un pildīt uzņēmumam pielīgtās un uzliktās saistības ir praktiski neiespējami.«Tāpat nozīmīgs fakts uzņēmuma saimnieciskās darbības apturēšanā uz laiku ir klientu zemā pirktspēja, kas diezgan īsā laika periodā ir sagrāvusi uzņēmuma apgrozījumu. Pašlaik tiek risināti vairāki jautājumi saistībā ar jaunu ražošanas procesu sākšanu un tehnoloģiskā procesa atjaunošanu. Tādējādi uzņēmumam būs iespējas atgūt savas pozīcijas šajā nozarē,» norāda «Latvijas zoovetapgādes» vadība, piebilstot, ka, tiklīdz tiks stabilizēts uzņēmums, tostarp uzņēmuma finansiālā darbība, valde nekavējoties lems par uzņēmuma saimnieciskās darbības atjaunošanuPērn pirmajā pusgadā «Latvijas zoovetapgāde» strādāja ar 150,9 tūkstošu latu apgrozījumu un 70 tūkstošu latu zaudējumiem. 2010.gadā kopumā «Latvijas zoovetapgādes» auditētais apgrozījums bija 281,6 tūkstoši latu, kas ir par 3,1% vairāk nekā 2009.gadā, bet uzņēmums cieta 346,3 tūkstošu latu zaudējumus, kas ir par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš.Jau vēstīts, ka «Latvijas zoovetapgāde» šogad vērsusies Valsts ieņēmumu dienestā ar lūgumu apturēt kompānijas saimniecisko darbību līdz 2012.gada 2.martam.«Latvijas zoovetapgādei» pieder veterināro aptieku tīkls visā Latvijā, un tā nodarbojas ar preču mazumtirdzniecību.

Pievieno komentāru

Citas ziņas