Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LIAA aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties biznesa vizītei uz Čehiju augusta beigās 3

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties biznesa vizītei uz Čehiju šogad 30.-31.augustā, aģentūrai BNS pavēstīja LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Vizīte, lai aktivizētu Latvijas un Čehijas divpusējo ekonomisko sadarbību, kā arī veicinātu uzņēmēju savstarpējos kontaktus, plānota Valsts prezidenta Valda Zatlera vizītes laikā.LIAA informēja, ka uzņēmēju delegācijas darba programmā plānotas biznesa tikšanās ar Čehijas uzņēmējiem, produkcijas konkurētspējas izvērtēšana Čehijas tirgū, grupu un individuālās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī biznesa forums, kurā notiks abu valstu ekonomiskās prezentācijas.Uzņēmēju delegācijas darba programmu gatavo LIAA sadarbībā ar partnerinstitūcijām Čehijā.Saskaņā ar sniegto informāciju šogad pirmajā ceturksnī Latvijas preču eksports uz Čehiju pieauga par 15%, bet imports samazinājās par 37%, salīdzinot ar 2009.gada pirmo ceturksni.Pirmajā ceturksnī Čehija bija Latvijas 25.lielākais preču eksporta un 18.lielākais preču importa partneris. Galvenās Latvijas eksporta preces uz Čehiju ir mašīnas un mehānismi, elektriskās iekārtas, metāli un to izstrādājumi, kā arī pārtikas rūpniecības produkti. Savukārt no Čehijas visvairāk ieved transporta līdzekļus, mašīnas un mehānismus, elektriskās iekārtas. Latvijas pakalpojumu ārējā tirdzniecībā ar Čehiju pārsvars ir pārvadājumiem un tūrismam.LIAA ir Ekonomikas ministrijas pārziņā. Tās mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, veicinot ārvalstu investīciju apmēra pieaugumu un palielinot Latvijas konkurētspēju pašmāju un starptautiskajos tirgos.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Q

Protams, šiem jautājumiem portāls ir īstā vieta, kazi, atbildēs vēl:)

pirms 8 gadiem, 2010.08.10 16:17

Uzņēmējs

Vairāk interesē, cik daudz un kādus izdevumus šajā vizītē uzņēmējiem apmaksā.

pirms 8 gadiem, 2010.08.10 11:20

Citas ziņas