Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU aizņēmumu no Valsts kases ņem piesardzības nolūkos

Izsniegto valsts aizdevumu 556 tūkstošu latu apmērā Latvijas Lauksaimniecības universitāte paņēmusi gadījumam, ja aizkavēsies «Latvijas Krājbankā» iesaldēto līdzekļu atgūšana, raksta llu.lv.

LLU lietu pārvaldnieks Jānis Sprukts llu.lv klāsta, ka universitātes 2012.gada budžets tika sagatavots tālredzīgi, tāpēc līdzekļu plānotajiem maksājumiem pietiek. «Pērnā gada nogalē Valsts kases piedāvātā aizdevuma procentu maksājumi ir mazāki par paredzamo šā gada inflāciju valstī, tādēļ šāda rīcība LLU neizmaksās liekus līdzekļus, taču radīs drošību, ja radīsies kādi neparedzēti izdevumi,» atklāj J.Sprukts.Universitāte ir sākusi «Latvijas Krājbankā» iesaldēto līdzekļu atgūšanas procesu. Lai arī nav zināms, kad tas varētu noslēgties, LLU lietu pārvaldnieks spriež, ka tas varētu notikt 2012.gada laikā, un izdotos atgūt lielāko daļu vai pat visu noguldīto naudu.Augstskolas portālā piebilsts arī, ka izveidojusies situācija netraucēs LLU realizētā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta «Augstākās izglītības iestāžu telpu un iekārtu modernizēšana studiju programmu kvalitātes uzlabošanai, tajā skaitā, nodrošinot izglītības programmu apgūšanas iespējas arī personām ar funkcionāliem traucējumiem» līdzfinansēšanu (kopējais budžets 12,67 miljoni LVL).Jau rakstīts, ka valdība pagājušajā nedēļā uzdeva finanšu ministram izsniegt valsts aizdevumu 556 tūkstošu latu apmērā LLU norēķinu veikšanai, jo tās finanšu līdzekļi iesaldēti maksātnespējīgajā «Latvijas Krājbankā».

Pievieno komentāru

Citas ziņas