Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Mārupes Metālmeistars» jauno ražotni Viskaļu ielā plāno palaist nākamgad

AS «Mārupes Metālmeistars», kas ieguvis tiesības nomāt zemesgabalu Jelgavā, Viskaļu ielā 76, un būvēt uz tā ražotni, pagaidām nemaina plānu, ka jaunās ražotnes projekts jāpabeidz 2013.gadā.

AS «Mārupes Metālmeistars» komercdirektors Edgars Šturcs aģentūrai LETA pastāstīja, ka jaunās ražotnes projekts aizkavējies tā finansējuma risinājumos, un ražotnes būvniecība nav sākta laikus, taču pagaidām uzņēmums nemaina plānu 2013.gadā pabeigt šo ražotni ar 50 darbavietām.Patlaban AS «Mārupes Metālmeistars» risina finansējuma jautājumus. Ražotni uzņēmums plānojis būvēt, izmantojot pašu resursus un piesaistot kredītlīdzekļus, un šim projektam nav Eiropas Savienības fondu finansējuma.«Jaunajā objektā plānojam to pašu metāla konstrukciju ražošanu lielākā apjomā, un šis projekts saistīts ar uzņēmuma ražošanas paplašināšanu,» skaidroja Šturcs.Kā ziņots, šā gada martā Jelgavas pilsētas Dome nolēma izsludināt konkursu par tiesībām nomāt zemesgabalu Viskaļu ielā 76, Jelgavā, un būvēt uz tā rūpnieciskās ražošanas objektu, pamatojoties uz AS «Mārupes Metālmeistars» iesniegumu, aģentūra LETA uzzināja Domes sēdē.Metāla būvkonstrukciju ražotājs AS «Mārupes Metālmeistars» informējis pašvaldību, ka šajā adresē plāno būvēt jaunu ražotni līdztekus esošajām Olainē un Jelgavā. Jaunajā ražotnē plāno nodarbināt ap 50 cilvēku, un topošās ražotnes apgrozījums plānos tiek prognozēts ap trim četriem miljoniem latu gadā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas