Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Nākotne» un «Rīgas miesnieks» piedalās konkursā par labāko iepakojumu

Latvijas Iepakojuma asociācijas (LIA) rīkotajā 16.nacionālajā iepakojumu konkursā «Labākais iepakojums Latvijā» pieteikušies 16 uzņēmumi, biznesa portālu Nozare.lv informēja LIA valdes priekšsēdētāja Iveta Krauja.

Konkursā šogad piedalīsies AS «Rīgas miesnieks», SIA «Venden», AS «Cēsu alus», SIA «Fazer Latvija», SIA «Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne», AS «VG Kvadra Pak», SIA «Austra Pak», SIA «Salas zivis», SIA «Aimax», SIA «Brandbox» un arī citi Latvijas uzņēmumi. Kopumā dalībai konkursā pieteikti 33 iepakojumi un iepakojuma sērijas.Krauja norādīja, ka oktobra vidū profesionāla žūrija, kurā darbosies iepakojuma eksperti, vērtēs darbus vairākās kategorijās - tirdzniecības iepakojums pārtikas un nepārtikas produktiem, dzērieniem, farmaceitiskajiem produktiem, kosmētikai, sadzīves ķīmijai, kā arī transportiepakojums, prezentācijas iepakojums, «jaunais vecā vietā» un inovatīvie projekti, displeji un stendi.Savukārt oktobra otrajā pusē patērētāji varēs noteikt labākos iepakojumus interaktīvā aptaujā LIA mājaslapā www.packaging.lv un populārā interneta portālā - tā iepazīstoties ar konkursantu piedāvājumu.Konkursa uzvarētāji būs zināmi šī gada novembra sākumā. Galvenās balvas ieguvējs piedalīsies 2013.gada Pasaules Iepakojuma organizācijas rīkotajā starptautiskajā konkursā «Worldstar».Krauja atzīmēja, ka 2011.gada nacionālā konkursa «Grand Prix« ieguvējs AS «Dobeles dzirnavnieks» jau patlaban gatavojas dalībai ar uzņēmuma produktu grupu, kas iepakota kartona kārbās, starptautiskajā konkursā «Worldstar», kas notiks šogad.Jau ziņots, ka Latvijas Iepakojuma asociācija aicina iepakojuma pasūtītājus, dizainerus, ražotājus, iepakotājus un tirgotājus pieteikt labākos iepakojumus konkursā «Labākais iepakojums Latvijā».Konkursa atzinības rakstus un diplomus gatavos AS «Latvijas Zaļais punkts», Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centrs, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija, «GS1 Latvija», biedrība «Homo Ecos», stikla pārstrādes darbnīca «Buteljons» u.c.Pērn par labāko tirdzniecības iepakojumu pārtikas produktiem atzīts AS «Rīgas dzirnavnieks» par iepakojumu produktu grupai «Hercogs», par labāko tirdzniecības iepakojumu dzērieniem tika atzīts AS «Cēsu alus» par iepakojumu alum «Cēsu Nefiltrētais», nepārtikas precēm atzīts SIA «Dekoru fabrika» par iepakojumu koka dekoriem «Aroma Tree».

Pievieno komentāru

Citas ziņas