Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nomainīta «Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» vadība 5

Veiktas izmaiņas AS «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums» valdē, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA «Lursoft» informācija.

No «Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma» valdes atbrīvoti Ivars Krastiņš, Agris Rozenfelds. Savukārt no padomes atbrīvoti tās priekšsēdētāja vietnieks Aigars Laizāns, kurš turpmāk darbosies valdē, un padomes loceklis Armands Pantelis. Valdē darbu uzsāks Zane Ķince un Harijs Veģeris. Padomē turpmāk strādās padomes priekšsēdētāja vietniece Baiba Frohmane, padomes priekšsēdētājs Modris Jansons, kā arī padomes loceklis Hardijs Verbelis. AS «Jelgavas siltumtīklu uzņēmums» īpašnieki ir Jelgavas pašvaldība un Finanšu ministrija - pēc tam, kad ar mērķi nodrošināt valstij iespējas piedzīt parādu no maksātnespējīgā uzņēmuma Finanšu ministrija noslēdza trīspusēju vienošanos ar Jelgavas domi un uzņēmumu par tā pamatkapitāla palielināšanu un kreditoru prasījumu aizstāšanu ar akcijām.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

veletajs

Jelgava ka vienmer izcelas ! Valsti jau sen visas padomes likvidetas, seit viss vel pilna spara !!!! nav brinums ka mums tik dargs siltums. Si liekezu organizacijas vieniga nepieciesamiba - Ravinam iekartot darba sev vajadzigos cilvekus ! Vismaz butu ielicis tadus , kas siltuma jautajumu problemam ir stavejusi tuvuma.

pirms 9 gadiem, 2009.10.06 12:16

zimza

Kāpēc par šo kapitālsabiedrību nav informācija pilsētas mājas lapā? Atbilstīgā sadaļā ir "Fortum Jelgava"! Jautājums - kāpēc vajag tādu starpnieku (ar neko nedaroš, tātad faktiski nepastāvoša uzņēmuma padomi un valdi)? Papīrus (cik nu tos var izdomāt) reāli taču tik vai tā kārto Domes ierindas darbinieki.

pirms 9 gadiem, 2009.10.06 11:39

aapsis

o***eķ valodai - no valdes atbr'vots.....turpmāk valdē. Ko iesākt ar šādu ziņu?

pirms 9 gadiem, 2009.10.05 21:02

Citas ziņas