Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novembrī pieaugušas sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē, bet Kauguros, Salaspilī un Jelgavā tās nav mainījušas

Novembrī pieaugušas sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē, bet Kauguros, Salaspilī un Jelgavā tās nav mainījušas, teikts nekustamā īpašuma kompānijas «Arco Real Estate» mājokļu tirgus pārskatā.

Vidējās sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē 2012.gada novembrī pieaugušas par 1,6% un vidējā cena novembrī - 423 eiro (296,1 lats) par kvadrātmetru. Ogrē 2012.gada pirmajos trīs ceturkšņos dzīvokļu cenas samazinājās par 2,8%.Pēdējā ceturkšņa laikā Ogrē vienīgās cenu izmaiņas konstatētas novembrī un uzskatāmas par cenu svārstībām. Tomēr kopumā dzīvokļu cenas Ogrē ir stabilas un cenu svārstības ir nelielas. Tirgus aktivitāte dzīvokļu tirgū Ogrē vērtējama kā zema, uzskata «Arco Real Estate».Šā gada novembrī Jūrmalā, Kauguros dzīvokļu cenas nav mainījušās. Vidējā dzīvokļa cena saglabājusies 414 eiro (290 lati) par kvadrātmetru. 2012.gada pirmajos trīs ceturkšņos dzīvokļu cenas Kauguros samazinājās par 3,2%. Dzīvokļu cenas Kauguros joprojām ir zemā līmenī un bieži vien darījumi notiek par vēl zemākām cenām nekā piedāvājumā, teikts pārskatā.Salaspilī šā gada novembrī dzīvokļu cenas nav mainījušās. Vidējā dzīvokļu cena saglabājusies 472 eiro (330,4 lati) par kvadrātmetru. Šā gada pirmajos trīs ceturkšņos Salaspilī dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 3,1%. «Arco Real Estate» norāda, ka Salaspilī dzīvokļu cenu izmaiņas parasti ir saistītas ar izmaiņām Rīgas mikrorajonos, tādējādi arī Salaspilī dzīvokļu cenas vērtējamas kā stabilas.Arī Jelgavā dzīvokļu cenas novembrī nav mainījušās. Vidējā dzīvokļu cena saglabājusies nemainīgi 288 eiro (201,6 lati) par kvadrātmetru. Šā gada pirmajos trīs ceturkšņos Jelgavā dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 2,3%. Jelgavā aktivitāte dzīvokļu tirgū ir minimāla un dzīvokļu cenas vērtējamas kā stabilas, teikts pārskatā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas