Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novērtē «Fortum» izpratni par problēmām, kas saistītas ar klimata izmaiņām 2

Oglekļa emisiju novērošanas projektā uzņēmums «Fortum» ieguva dalīto 1.vietu Ziemeļvalstu Oglekļa emisiju novērotāju indeksā.

«Fortum» ir atzīts par labāko kompāniju jau otro gadu pēc kārtas, saņemot augstāko iespējamo vērtējumu – 98 no 100, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Līva Pērkone.«Es uzskatu, ka mūsu panākumu pamatā ir neatlaidīgs darbs, lai radītu un attīstītu enerģijas ražošanas procesu bez oglekļa dioksīda emisijām, un tas, ka klimata jautājumi ir iekļauti mūsu uzņēmējdarbības stratēģijā. Uzņēmuma «Fortum» kolektīvs tic tam, ka notiks pakāpeniska pāreja uz jaunu enerģijas ražošanas sistēmu – solāro ekonomiku. Mūsu uzskatu sistēma balstās uz globālajiem izaicinājumiem, kuri nosaka, lai visas enerģijas piegādes tiktu organizētas daudz ilgtspējīgākā veidā. Praksē tas nozīmē tādu enerģētikas sistēmu, kurā elektroenerģiju ražo bez oglekļa dioksīda emisijām, kurā enerģijas patēriņš un sadale ir saprātīgi organizēta un kur sistēmu un resursu izmantošana norit efektīvi,» pauž uzņēmuma Korporatīvo attiecību un stratēģijas viceprezidente Anne Brunila. Ar Ziemeļvalstu Oglekļa emisiju novērotāju indeksu kompānijas novērtē pēc to klimata izmaiņu sniegtās informācijas. Augstāks novērtējums nozīmē datu iekšējās pārvaldības labu līmeni un augstu izpratni par problēmām, kas saistītas ar klimata izmaiņām un ir svarīgas kompānijas darbībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

me reec

to dons - nu nepataisi sevi par muļķi tak. :D te ir stāsts par globālo mātes kompāniju, nevis par Jelgavu :D
Par Jelgavu savukārt vēl pilnīgi neko nevaram spriest. Jauno katlumāju vēl būvē taču! :D Kad pabeigs, pieslēgs, šķeldas vedējiem pavadzīmes parakstīs un samaksās un kad iedzīvotājiem rēķinus sastādīs, tikai tad varēsim spriest par ieguvumu Jelgavai.

Izskatās, ka daži āksti gatavi izmērīt lēciena augstumu vēl pirms sportista ieskrējiena... :DDDDD

pirms 7 gadiem, 2012.10.17 14:34

dons

Reālais ieguvums Jelgavas iedzīvotājiem nekāds. Ir aplami izšķērdēta Eiropas nauda dažādos projektos un pasākumos, bez izpratnes par faktisko situāciju ... Šīs naudas atdeve ir tuvu nullei.

pirms 7 gadiem, 2012.10.17 13:14

Citas ziņas