Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadā apkures maksu pagaidām neplāno celt 4

Ozolnieku novadā maksa par centralizēto apkuri patlaban palikusi iepriekšējās sezonas noslēguma līmenī, un pagaidām to neplāno celt, jo nav paredzamas būtiskas gāzes cenas svārstības.

SIA «Ozolnieku KSDU» valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Prīsis aģentūru LETA informēja, ka Ozolnieku novadā maksa par siltumenerģiju palikusi nemainīga, salīdzinot ar šā gada aprīļa siltumenerģijas izmaksām. Maksa par vienu megavatstundu (MWh) siltumenerģijas ir 46,49 lati, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).Siltumenerģijas izmaksas ir saistītas ar dabasgāzes cenas celšanos. Patlaban, pēc SIA «Ozolnieku KSDU» rīcībā esošās informācijas, šogad nav plānota būtiska dabasgāzes cenas paaugstināšanās, līdz ar to arī siltumenerģijas tarifa, celšana.Uz apkures sezonas sākumu Ozolniekos siltumenerģijas patērētāju kopējais parāds SIA «Ozolnieki KSDU» bija aptuveni 50 000 latu, kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir samazinājies par aptuveni 20%.Aktīvi cīnoties ar parādniekiem, tikai šajā gadā SIA «Ozolnieku KSDU» ir izsūtījusi nemaksātājiem vairākus simtus stingro brīdinājumu par gaidāmajiem tiesu darbiem, ja parādi netiks dzēsti, aptuveni divdesmit prasības iesniegtas izskatīšanai tiesā.Lai samazinātu kopējo siltumenerģijas patēriņu, SIA «Ozolnieku KSDU» kopā ar dzīvojamo ēku īpašniekiem veikuši 10 daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku renovācijas darbus, kurās kopējais dzīvokļu skaits ir 191. «Nākamajā gadā plānojam renovēt vēl 15 daudzdzīvokļu ēkas, līdz ar to būsim renovējuši vairāk kā 50% no SIA "Ozolnieku KSDU" apsaimniekotajām mājām,» pauda Prīsis.SIA «Ozolnieku KSDU» vadītājs informēja, ka iesniegts arī projekts biomasas katlumājas būvniecībai un siltumtrašu rekonstrukcijai aptuveni divu kilometru garumā, ko plānots īstenot tuvāko divu gadu laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ozīte

Sakiet padies cilvēkam, kurš Ozolniekos ieviesa koģenerāciju.

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 10:20

ozīte

Sakiet padies cilvēkam, kurš Ozolniekos ieviesa koģenerāciju.

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 10:20

Āne

Skaisti, a mums Āne. Uzņēmums SIA "ĀNE EP" informē,
ka pieaugot dabasgāzes
cenai, pieauga arī siltumenerģijas
tarifs 2012./2013.gada
apkures sezonā - līdz 60.32
latiem par megavatstundu -
spēkā esošais siltumenerģijas
tarifs ir atkarīgs tikai no dabasgāzes
tirdzniecības cenas
attiecīgajā mēnesī.

pirms 7 gadiem, 2012.11.04 20:44

Citas ziņas