Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Palink» maksātnespējas pasludināšana nenozīmē uzņēmuma darbības pārtraukšanu; pircēji un darbinieki necietīs 1

Veikalu «IKI» un «Cento» apsaimniekotāja «Palink» maksātnespējas pasludināšana nenozīmē uzņēmuma darbības pārtraukšanu, līdz ar to «Palink» pircēji un darbinieki necietīs, aģentūrai BNS pavēstīja ceturtdien apstiprinātā «Palink» maksātnespējas administratore Gundega Rozmisa.

Viņa norādīja, ka jau sākusi iepazīties ar situāciju uzņēmumā, un apliecināja, ka maksātnespējas procesu vadīs, stingri vadoties pēc Latvijas likumdošanas.Vienlaikus maksātnespējas administratore apliecināja, ka «IKI» un «Cento» veikali varēs turpināt savu darbu ierastajā režīmā. «Līdz ar to šobrīd nav pamata bažām, ka Rīgas Kurzemes rajona tiesas sprieduma rezultātā varētu ciest pircēji un «Palink» darbinieki. Vēlos uzsvērt, ka maksātnespējas pasludināšana nenozīmē, ka uzņēmums pārtrauc darbu,» teica Rozmisa un piebilda, ka viņas uzdevums vispirms ir noskaidrot faktisko situāciju, nodrošināt normālu uzņēmuma, it īpaši, veikalu tīkla darbību, un izpildīt tās prasības, kādas nosaka likums.Tomēr «Palink» maksātnespējas administratore atzina, ka šobrīd «Palink» faktiskais finanšu stāvoklis ir neskaidrs un tas prasīs rūpīgu, sistēmisku pieeju. «Tikai pēc tam varēs izdarīt pirmos slēdzienus par «Palink» faktisko stāvokli,» sacīja Rozmisa un minēja, ka tas būs ļoti sarežģīts darbs. «Tāpēc es centīšos, lai «IKI» un «Cento» veikali turpinātu darboties, lai neciestu nedz pircēji, nedz godprātīgi uzņēmuma darbinieki,» uzsvēra maksātnespējas administratore.Jau vēstīts, ka Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa ceturtdien nolēma pasludināt «Palink» par maksātnespējīgu.«Palink» mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Āboltiņa aģentūrai BNS iepriekš norādīja, ka «Palink» neatzīst tiesas spriedumu un vērsīsies Ģenerālprokuratūrā, lai iesniegtu protestu.Zvērinātu advokātu biroja «Borenius» vecākā juriste Sigita Kravale, kas tiesvedībā pārstāv «Palink», atzina, ka sīkākus komentārus varēs sniegt pēc pilna tiesas sprieduma saņemšanas. «Tomēr jau tagad varam norādīt, ka attiecībā uz Guščinam cedēto it kā pastāvošo prasījumu pamatotību norisinās divas tiesvedības citās tiesās. Lietā bija iesniegti pierādījumi, kas apliecināja, ka «Palink» ir vairāk nekā pietiekami naudas līdzekļi Guščina uzrādītā prasījuma apmierināšanai. «Palink» šo prasījumu neapmaksāja tikai tā iemesla dēļ, ka prasījumu pamatoti neatzina,» viņa paskaidroja.Arī Latvijas tirgotāju asociāciju vadītāji aģentūrai BNS apliecināja, ka nav pamata uzskatīt «Palink» par maksātnespējīgu.2010.gadā «Palink» strādāja ar 72,97 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 66% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi samazinājās vairāk nekā divas reizes un bija 3,081 miljons latu, liecina «Lursoft» datubāzē publicētais uzņēmuma finanšu pārskats.«Palink» dibināts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 60 miljoni latu. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Lietuvas uzņēmums «Palink».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

sviesc

Latvijas tiesu sistēma kārtējo reizi pierāda to, ka joprojām ir pērkami vai izcili stulbi tiesneši kam nodokļu maksātāji maksā algu. Pilnīgs sviesc!

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 10:36

Citas ziņas